Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor Watch GS Pro
#26

(2020-12-21, 07:26:33)simeonov_74 написа:  Понеже нямам много време да разучавам, искам да попитам за предимства и недостатъци или кой часовник е за предпочитане между Honor gs pro или Huawei gt2 pro. Интерасуват ме като функции, защото като визия по ми допада Huawei gt2 pro. Спрял съм се на Huawei и Honor заради приложението Health. По принцип съм с POCO f2 pro, но MiFit не ми харесва изобщо.

Huawei gt2 pro
Цитирай
Аксесоари
#27

Благодаря, поръчан е вече.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#28

Някой знае ли , как да направя настройките така ,че когато ми звънне някой , на телефона да не ми излиза само номера а и името на повикващия ? Да не би да трябва да се сменя регион , или е някаква специфична настройка ?

| Phone : Mi 10 note lite  |  
  smart watch HONOR GS pro
Цитирай
#29

(2020-12-29, 20:20:08)eko_05 написа:  Някой знае ли , как да направя настройките така ,че когато ми звънне някой , на телефона да не ми излиза само номера а и името на повикващия ? Да не би да трябва да се сменя регион , или е някаква специфична настройка ?

виж си разрешенията на приложението в телефона и пусни всичките
Цитирай
#30

(2020-12-29, 21:01:49)sharkybg написа:  виж си разрешенията на приложението в телефона и пусни всичките

Благодаря ! Стана .. Относно циферблатите , от къде мога да си сваля такива ? Видях твоите но искам да прегледам и други , ако имам избор.

| Phone : Mi 10 note lite  |  
  smart watch HONOR GS pro
Цитирай
#31

(2020-12-29, 22:07:31)eko_05 написа:  Благодаря ! Стана .. Относно циферблатите , от къде мога да си сваля такива ? Видях твоите но искам да прегледам и други , ако имам избор.

Чрез приложението telegram, В клипът се посочва как точно става свалянето и инстаилирането на циферблати
https://www.youtube.com/watch?v=Y4J2E1xyUgg

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#32

Нов ъпдейт има!Нищо ново освен ,че времето може да се гледа на часовника по часове за деня.
Цитирай
#33

По-назад във темата беше писано че няма постоянен мониторинг на сатурацията на кислород. Така ли е или не с последният ъпдейт.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#34

Watch GS Pro заслужава ли си покупката ?
Бихте ли си купили отново Watch GS Pro?
Може ли да ме разубеди някой да не го купувам? Smile
Намерих го сравнително евтино и се чудя да го взема ли, да не го ли взема !

P.S
Отказах се!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#35

Продадох моя GT2 Pro и взех Honor GS Pro заради по-дългият живот на батерията и по-спортният вид. За сега след два ъпдейта при включване фърмуера се обнови до версия 10.1.3.52 и в нея все още няма опция за постоянно измерване на Sp02 и дори не може да се добави при фаворитите и да се достъпва до нея чрез превъртане на началния екран. При следващи софтуерни ъпдейти се надявам да бъде добавена. Въпреки че изглежда обемен часовника е лек и много ми напомня на G-shock-a ми който си бях купил преди 20 години и се надявам да е по-устойчив от GT2Pro при екстремно ползване.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#36

(2021-01-03, 21:49:28)Compare написа:  Watch GS Pro заслужава ли си покупката ?
Бихте ли си купили отново Watch GS Pro?
Може ли да ме разубеди някой да не го купувам? Smile
Намерих го сравнително евтино и се чудя да го взема ли, да не го ли взема !

P.S
Отказах се!


Защо , колега?
Цитирай
#37

Няма NFC WLAN.. ,после си харесах Samsung Galaxy watch 3 видяха ми се много пари и се отказах и от него.
А си смених часовника точно преди около една година и ми е рано за нов часовник.
А ми се иска да има повече функции и да му държи батерията поне 10-тина дена!
А такъв часовник си и подържа цената .Ще изчакам още  Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#38

Кога се отказа и от самсунга, нали го поръча от амазон?
За какво ти е тоя WLAN, да няма да браузваш през него. Аз на моят като имам не съм го и настройл, то приложението в тела си синхронизира данните. NFC и да има, има само на 2 проиводителя ( епъл и гармин) може да се ползва безпроблемно тук и то с ограничени банки/ карти.
За една година се сменят 10-15 часовника или толкова колкото ти харесат Smile Да не се жениш за тях - ей ти къв продавалник има Smile
Цитирай
#39

(2021-01-06, 23:08:05)rumo написа:  Кога се отказа и от самсунга, нали го поръча от амазон?
За какво ти е тоя WLAN, да няма да браузваш през него. Аз на моят като имам не съм го и настройл, то приложението в тела си синхронизира данните.  NFC  и да има,  има само на 2 проиводителя ( епъл и гармин) може да се ползва безпроблемно тук и то с ограничени банки/ карти.
За една година се сменят 10-15 часовника или толкова колкото ти харесат Smile Да не се жениш за тях - ей ти къв продавалник има Smile

Отказах се от Samsung Galaxy watch 3 заради цената много ми се видя и с ограничените бюджети е трудничко!
Трябва да свалям часовника като се зарежда всеки 2-ри ден.С това ще ми е малко трудно !
ЕКГ и пулс ми направи впечетление и исках да го имам на следващият ми телефон но и там трябва да се минава през перипетии !
А дали показват вярно .А както споеменах, за какво ми е нов часовник ,гледам датата и часа и това е !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#40

Поръчах един за брат ми, 250лв от Алито ми излезна. Дано да си заслужава. Мислих да метна и един за мен, но да сменя GT2 за същия с друга каса е безсмисленоSmile
Цитирай
#41

Батерията след първото зареждане ме изкара точно 14 денонощия и сега е на 6%. Ползвам го със всичко включено без АОД. Това е повече от перфектно спрямо трите денонощия на предния ми Watch3.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#42

Ако има 24ч следене на кислородната наситенеост на тоя модел и го спреш, ще изкара още няколко дена
Цитирай
#43

Софтуерно се различава от GT2 Pro единствено по това че няма постоянен мониторинг на SpO2. Него и постоянното измерване на пулса не бих ги спирал, но сега спрях постоянния мониторинг на стреса, автоматичното откриване на тренировки( каквито до сега никога не ми е открил) и напомнянето за раздвижване и така ще видя колко дни ще избута батерията.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#44

Дали са 14 или 17 каква е практическата разлика?
Цитирай
#45

Как мога да му сменя езика или трябва да го ресетна? Smile
Сигурно съм натиснал английски, а в менюто никъде не виждам смяна на езикSmile

Явно с Ios няма как да работи на български.
Цитирай
#46

С ios не и при Самсунг часовниците е така при свързване с айфон приемат езика на системата.
Тук при Нonora и Huawei поне само това е ограничението, докато при Самсунг не можеш да приемаш обаждания когато е свързан с айфон.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#47

Колеги, без да го жалите с включен АОД колко време може да изкара?
Също така при разговори добре ли се/ви чува/т?
Ако ти звънят по уатцап може ли пак да се говори?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#48

АОД-то му не е нищо особено и не го ползвам. Със всичко останало включено ми 14-15 дни, като последният път без да променям нищо ми изкара 18 дни и беше на 5%. Това беше 3-ти или 4-ти заряд и сигурно батерията е достигнала максималният си капацитет.
Рядко говоря през него, но никой не се е оплакал че не ме разбира.
По уатсап само ми изписва входящо обаждане, но не мога да вдигна.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#49

Последно да питам...
Часовника "плува" ли? Нямам навика да го свалям.
И друго, има ли бг меню?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#50

За плуване не съм го пробвал, а бг меню има като автоматично тръгва на езика на който е телефона.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)