Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor Watch GS Pro
#51

Здравейте!

От вчера съм с часовника и тъй като ми е първи подобен, възникнаха няколко въпроса:

Има ли някакво ограничение в разстоянеието между часовника и телефона? Имам предвид, ако оставя телефона в къщи и отида някъде, ще получавам ли обаждания и т.н.?
Мога ли да набирам директно от часовника и ако да, как?
Защо часовника показва едни изминати крачки, а телефона - съвсем други?

Давам си сметка, че въпросите са лаишки, но тъй като към часовника няма приложено упътване, а не намерих такова и в нета, някои неща са ми неясни.
Цитирай
Аксесоари
#52

(2021-05-13, 13:17:51)ivjordan написа:  Здравейте!

От вчера съм с часовника и тъй като ми е първи подобен, възникнаха няколко въпроса:

Има ли някакво ограничение в разстоянеието между часовника и телефона? Имам предвид, ако оставя телефона в къщи и отида някъде, ще получавам ли обаждания и т.н.?
Мога ли да набирам директно от часовника и ако да, как?
Защо часовника показва едни изминати крачки, а телефона - съвсем други?

Давам си сметка, че въпросите са лаишки, но тъй като към часовника няма приложено упътване, а не намерих такова и в нета, някои неща са ми неясни.
"Има ли някакво ограничение в разстоянеието между часовника и телефона?"
Разбира се, той е свързан с блутута ти, след 10-12 метра предполагам че ще се разкачи.

"Мога ли да набирам директно от часовника и ако да, как?"
Трябва да можеш.
Гледай някой друг клип в ютуб и така Wink

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#53

Не намирам тема за Honor Magic Watch 2, затова питам тук, макар че май моделът не е от значение в случая.

Досега не съм имал смарт часовник. Разбрах, че Honor са се отделили от Huawei и сега вече няма ъпдейти за тях. Което не е много добре, но искам да попитам - поне ъпдейтите, които са пускани до преди раздялата ще ги получа ли сега, ако си купя нов часовник? Питам понеже доколкото четох с един от ъпдейтите идва меренето на сатурацията, което ме интересува.
Цитирай
#54

Старият ми е honor magic watch 2 има я тази екстра,но актуалицации не е получавал от 3-4 месеца.
Цитирай
#55

(2021-07-17, 18:28:20)yordan4002 написа:  Старият ми е honor magic watch 2 има я тази екстра,но актуалицации не е получавал от 3-4 месеца.

Ясно е, че няма да има най-вероятно повече нови актуализации.
Въпросът е дали, ако го взема нов часовника ще получа старите актуализации?
Цитирай
#56

(2021-07-18, 02:35:48)bbisser написа:  Ясно е, че няма да има най-вероятно повече нови актуализации.
Въпросът е дали, ако го взема нов часовника ще получа старите актуализации?

Би трябвало.
Цитирай
#57

(2021-07-18, 02:35:48)bbisser написа:  Ясно е, че няма да има най-вероятно повече нови актуализации.
Въпросът е дали, ако го взема нов часовника ще получа старите актуализации?

Honor не са закрили дейност, така че актуализациите трябва да са си на техните сървъри.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#58

Едно скинче ако на някой му хареса. Променете от apk на hwt разширението след сваляне. [Изображение: 32d90725ac20ee891b7f86c22546d645.jpg]
.apk VWDasWelBG.honor_gs_pro.2.7.1.apk Размер: 354.72 KB  Сваляния: 3


Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#59

Обновление на фърмуера до версия 11.0.4.6, като за целта трябва да се свалят и инсталират следните версии на Здраве:
За Хуауей/Хонър телефони
За НЕ Хуауей телефони


След като ъпдейтнете фърмуера деинсталирайте моднатата версия на Здраве и инсталирайте официалната.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#60

Здравейте. След инсталиране на циферблати чрез посочените по-горе методи и ъпдейт на софтуера до последна версия, дали ще се запазят вече инсталираните циферблати?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)