Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Питане за адаптер Type C към 3,5 мм жак
#1

Здравейте, 
Какъв адаптер Type C to 3.5 да закупя? Стария ми такъв е безследно изчезнал Smile
Адаптера го ползвам за слушане на аудио книги 90% и 10% от времето за слушане на музика, затова ми трябва нещо качествено. Ползвам Huawei p20 pro.

Sony Xperia X8 -Nokia Lumia 620 -> Sony Xperia Z1 Compact -> LG G4 - > P20 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично закупих един "хибриден" (ако мога така да го нарека) от али експрес. Type-c (мъжко) към type-c (женско) + 3.5 жак, т. е. може и да се зарежда и да се слуша музика. Чува си се на слушалките, както и със оригиналния преходник.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#3

Значи ако искаш да не ти разваля звука в слушалките, си вземи някой с хубаво ЦАП-че, не знам май по разрядност на семплирането ги дават, ама примерно 24 бит ще свърши работа. Това, което е дадено като подарък в комплекта е колкото да се отбие номера.
Цитирай
#4

Ugreen в АЛИто имат качествени неща, иначе едни TWS са много по-добър вариант.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

Вземай едни хубави безжични слушали, не се огелпвай в кабели.
https://www.pazaruvaj.com/slushalki-c310...500651931/
Аз съм с такива и имат хубав бас, много добри за музика.

Някой може да даде идея и за по-добри.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#6

Като гледам всеки хвали това което има или иска да има. Вземай най-евтините който видиш на пазара.
@Andon0v
За какво му е ЦАП-електрони книги ще слуша, къде отиде ти? "ама примерно 24 бит ще свърши работа"?
@skysoft
"имат хубав бас" и електрони книги?
Цитирай
#7

Значи, всичко идва от бюджета. Ако му се дават между 20-30 лв за тъпо адаптерче, което няма да му криви звука, си заслужава, иначе във всички други случай и евтините между 5-10 лв ще му вършат работа.
Цитирай
#8

(2020-11-01, 00:01:53)hristop написа:  Като гледам всеки хвали това което има или иска да има. Вземай най-евтините който видиш на пазара.
@Andon0v
За какво му е ЦАП-електрони книги ще слуша, къде отиде ти? "ама примерно 24 бит ще свърши работа"?
@skysoft
"имат хубав бас" и електрони книги?

Има безжични слушалки и за 11 лева които си звучат доста добре.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#9

Как пък реши, че хваля това, което имам. Единствено давам практично предложение. Мисля че това е идеята на поста.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)