Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hitachi android tv, скриин мироринг?
#1

Здравейте! Телевизора е Hitachi 43HAK6150. Искам да свържа андроид телефон, към този телевизор, като клонирам екрана. Телевизора пише, че има вграден хромкаст, инсталирал съм и няколко други приложения на телефона, включително и платени. С никое приложение не откривам телевизора. Някой с андроид тв, дали може да сподели, какво мога да опитам, за да клонирам екрана на телефона. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Свържи си първо телефона от настройките (Cast) към телевизора и чак след това приложенията ще се свържят с телевизора.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

OnePlus One,Xiaomi Mi4
Цитирай
#3

А аз може ли да използвам темата за малко обща информация около този телевизор? Имам едно старо Хитачи, от което съм много доволна. Сега искам нов по-голям телевизор, но не знам как са новите модели. Качеството на телевизионните канали как е? Има ли някакви проблеми с размазване, с цветовете?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#4

(2020-10-31, 23:35:57)mastodon написа:  Свържи си първо телефона от настройките (Cast) към телевизора и чак след това приложенията ще се свържят с телевизора.
Никъде не откривам в менюто нещо подобно. Телефоните са с андроид 10. На телевизор, който не е с андроид, си има меню за това, след което телефона го открива, но тук телефона не открива нищо.
Цитирай
#5

Единствения ти вариант е чрез google home на телефоните и от там има каст на екрана(клониране).


Андроид тв от 8ма версия нагоре не поддържа миракаст.
Цитирай
#6

През google home не го намира. Телевизора е версия 9. Да разбирам ли, че няма как да се използва тази екстра?
Цитирай
#7

(2020-11-04, 07:45:02)Tas4o написа:  През google home не го намира. Телевизора е версия 9. Да разбирам ли, че няма как да се използва тази екстра?


Привет, следя темата и искам да те попитам успя ли да разрешиш проблема? Насочил съм се към същото Хитачи и ми се щеше да видя как си се справил с казуса си..Поздрави!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)