Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за дистанционен родителски контрол
#1

Търся програма, с която да може да контролирам телефоните на двама тонейджъри - да им задавам лимити за време в нета и лимити за отделни приложения. Пробвах Family link, но нещо забива или аз не правя нещо правилно. Моля да споделите своя опит. 
п.п. настройки на самите устройства не е опция, защото искам от моя телефон дистанционно и по различно време да променям ограниченията.

Redmi note 8 pro
Ex Nubia M2
Цитирай
Аксесоари
#2

https://kidslox.com/
Не съм го пробвал, защото не мине необходимо. Разгледай го, дано ти свърши работа! Платено е обаче.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

Google family link

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#4

(2020-11-04, 22:35:45)Monroe написа:  Google family link

Казва, че му "забива или не прави нещо както трябва"...
Иначе коментарите под рейтинга на приложението в Магазина са невероятно "весели"  Big Grin . Рейтинг 1.5 благодарение на "благодарни" потребители. Smile Ако колегата я подкара е безценна!  Stolt

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#5

Ми не върви като хората. На първия ден е ок, но на другия показва, че детето няма никаква активност на никакви приложения. Никаква активност дори и ден, седмица или месец назад - което е абсурд.

Redmi note 8 pro
Ex Nubia M2
Цитирай
#6

Надявам се си наясно, че версията за децата е друга?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#7

Е ясно, на моя телефон е една, на детето е Kids версия, пише се кода от едното устрийство на другото, после през детския акаунт са дава разрешение да се контролира и всичко е ок само, но само на първия ден. На другия - все едно никой никога не е ползвал с никое приложение детския телефон. Инак всички ограничения по време и програми си стоят на детския телефон, но не ги виждам на моя за да мога да ги променям или да се информирам кое и колко ползва.

Redmi note 8 pro
Ex Nubia M2
Цитирай
#8

Пробвай Safe Lagoon.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#9

Точно тази, която написах имам колега който я ползва от около 2 год и няма абсолютно никакви проблеми.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)