Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Повредена матрица на дисплей Galaxy A50
#1

Здравейте, 
Жена ми има телефона от година и половина и незнайно как матрицата на дисплея се е спукала. Телефона винаги е носен в дамска чанта или в раница в отделен джоб, не е притискан, не е имал сериозни изтървания и винаги е бил с хард кейс и стъклен протектор. Външно по дисплея няма никакви наранявания. Гаранционен е - купуван от Технополис, но от Булграм отказват гаранционно обслужване понеже според тях сме нарушили гаранцията. Дисплея бил изкривен в следствие на удар, сътресение или натиск. 
Някой имал ли е подобен проблем? Дали се случва често при този модел? Чудя се да се занимавам ли изобщо да подавам жалба в КЗП.
Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

За спукан екран може и да не стане работата през КЗК, но може да пробваш....знае ли човек.
Мой познат има като нашите А50 и го тормози здраво, изпускан е многократно и още се чудя как още не му е счупил екрана.
Според мен на този модел екраните са здрави, а може и вашия да е бил несполучлива бройка.
Както се казва, съпругата ви "може да е изтеглила късата клечка".
Цитирай
#3

Днес говорих със Булграм, изпратиха ми снимки и установих, че даже не са си направили труда да отворят телефона. Чудно ми е как оторизиран сервиз могат да се*ат на репутацията така с извинение. Проблема се случи през нощта, телефона на сутринта се беше изключил и светна на зарядно. За мен това си е дефект от всякъде, ама ще видим как ще приключи всичко.
Цитирай
#4

Здравейте, гледам в Али-то има супер амолед дисплеи на 50% от цената на оригиналния, някой поръчвал ли е? Чета що-годе прилични коментари.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)