Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нов телефон до 500лв
#26

(2020-11-04, 17:26:19)spi7_fire написа:  Колеги, благодаря много за мненията! Сега се чудим горе долу между Nova 5t и Moto One Zoom.
Fusion+ отпада заради липсата на компас за навигацията.
Препоръчвам Huawei Nova 5T, пред Motorola One Zoom. Ще берете ядове с процесора, слабичък е и ще се усеща забавянето в работата на някои приложение. Този коментар го давам от лични наблюдения и на мой приятел, който също го използва от повече от половин година.

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-11-04, 19:57:25)pacemaiker написа:  Препоръчвам Huawei Nova 5T, пред Motorola One Zoom. Ще берете ядове с процесора, слабичък е и ще се усеща забавянето в работата на някои приложение. Този коментар го давам от лични наблюдения и на мой приятел, който също го използва от повече от половин година.

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Подкрепям за Nova 5t. Много телефон за парите си, който се очаква да бъде ъпдейтнат до Андроид 11. Компактен и лек, с добра камера, добра батерия и флагмански процесор.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай
#28

Аз също търся телефон в този диапазон. За сега съм се спрял на Realme 7 Pro . Телефона на хартия изглежда горе-долу читав. Марката е нова за България, но пък му дават 36 месеца гаранция. С малко над 550 лева в момента.
Цитирай
#29

Realme 7 Pro в момента е на промоция за 519 лв. Нов модел със съвременен процесор и голяма батерия. Много добър смартфон, качество-цена трудно ще намериш друг такъв.

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#30

(2020-11-04, 22:54:52)djorov написа:  Аз също търся телефон в този диапазон. За сега съм се спрял на Realme 7 Pro . Телефона на хартия изглежда горе-долу читав. Марката е нова за България, но пък му дават 36 месеца гаранция. С малко над 550 лева в момента.
Ползвам около седмица телефона,изключително съм доволен. Камерите снимат доста прилично,бъгове за сега не откривам. Батерията държи доволно,зарежда се за около 35 минути. Телефона работи изключително бързо. Селфи камерата му е слабо място,но задните са чудесни,дори през нощта.

Изпратено от моят RMX2170 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

(2020-11-05, 01:45:05)mititaki написа:  Realme 7 Pro..... качество-цена трудно ще намериш друг такъв.

Nova 5t е такъв телефон и според мен е по-добър, дори и само заради наличието на флагмански процесор
Този Oppo Realme 7 Pro е на нивото на Redmi Note 8/9 Pro
Не че не е добър сигурно, но Nova 5t е по-висок клас телефон, макар да е с IPS вместо AMOLED
Иначе си признавам, че за пръв път виждам телефон с 65W зарядно каквото има Realme 7 Pro
- Fast charging 65W, 50% in 12 min, 100% in 34 min изглежда наистина впечатляващо, дано не влияе на живота на батерията
Цитирай
#32

Ако ще се преподписва, Galaxy A71 може да бъде закупен за около 400лв. Сравнително добър телефон за класа си.
Цитирай
#33

Galaxy-то e добро. Всичко друго, което споменахте досега, е по-нисък клас или по-слабо от Nova 5T. На Realme са им готини мощните зарядни, друго не мога да кажа в полза на конкретния модел срещу Nova 5T. Може би единствения недостатък на Nova-та в случая е, че вече е малко стар.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#34

Nova 5T е все още супер модел за парите си, въпреки че навъртя известно време на пазара. Друг вариант е и Redmi Note 9 Pro, aко искаш по-сериозна батерия.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)