Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 8T - Лични впечатления и коментари
#76

Дойде някакъв ъпдейт 11.0.6.9 Kb05ba 105 MB


Xiaomi mi note 3 6/64    

Oneplus 8T 8/128 Silver
Цитирай
Аксесоари
#77

Той е за всичките индийци, пакита и тем подобни дето ореваха света че им насичало видеата и музиката.
Цитирай
#78

Аз го инсталирах въпреки че нямах проблем.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#79

Желаещите вече могат отново да използват oneplus dialer със запис на разговорите. Без рут ,само с инсталация и adb команда. При мен работи на 100%.Новото е че след рестарт излиза предупреждение че записа не е позволен в нашия регион. Повече инфо в ХДА - https://forum.xda-developers.com/t/guide...d.4189165/ VoLTE съшо работи по описания в темата Oneplus и VoLTE .
[-] 2 потребители изказват благодарност на ianely за това мнение:
  • Be6i4, viktor11
Цитирай
#80

Може ли стъпка по стъпка да опишеш метода и командата. Благодаря

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#81

Да записваш хората без тяхно знание и позволение не е ли малко неетично, да не използвам по-силна дума?
Цитирай
#82

Всичко зависи от гледната точка. На мен ми трябва за работа. За етика няма да коментирам , всеки я разбира както си иска и му е угодно.....

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#83

Етиката умря с появата на смарт технологиите Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • viktor11
Цитирай
#84

Ясна работата...успех в записването тогава Smile
Цитирай
#85

(2021-01-31, 19:37:28)russy написа:  Да записваш хората без тяхно знание и позволение не е ли малко неетично, да не използвам по-силна дума?

Така казано -какво мислиш за Google?

(2021-01-31, 18:13:52)viktor11 написа:  Може ли стъпка по стъпка да опишеш метода и командата. Благодаря

Теглиш Oneplus dilaer от линка.
-Инсталирайте го и го отворете, задайте по подразбиране
-Дайте само всички необходими разрешения.
-Инсталираш JOneplus  от  Google play- https://play.google.com/store/apps/detai...eplustools
-следваш инструкциите в приложението
[-] 2 потребители изказват благодарност на ianely за това мнение:
  • Be6i4, viktor11
Цитирай
#86

Ще кажа какво мисля за Google - някъде из всичките глупости които трябва да приемеш има някоя клаузичка която им позволява да правят каквото си искат, а ти си се съгласил с това. Ако някой те записва без твое знание и съгласие е съвсем друго нещо. Това е дълга тема и няма да я изясним тук най-вероятно, но си представи някой "приятел" да те е записал докато си му дподелил нещо лично и след няколко дена да се появи в "Наща група" във фейса или някоя подобна.
Цитирай
#87

(2021-02-06, 20:25:14)russy написа:  Ще кажа какво мисля за Google - някъде из всичките глупости които трябва да приемеш има някоя клаузичка която им позволява да правят каквото си искат, а ти си се съгласил с това. Ако някой те записва без твое знание и съгласие е съвсем друго нещо. Това е дълга тема и няма да я изясним тук най-вероятно, но си представи някой "приятел" да те е записал докато си му дподелил нещо лично и след няколко дена да се появи в "Наща група" във фейса или някоя подобна.
Просто Гугъл поставят нещата по начина- ако не се съгласиш- няма да ползваш! Което за мен е различно от съгласие. Относно записа- записвам само разговори с колегите ми и те знаят за това (всъщност и те записват само че с други приложения) Супер удобно е докато си в движение и ти звъннат за да ти уточнят адрес или други подробности. А относно "приятелите" - човек сам си ги подбира и дори и без запис на разговора пак могат да те злепоставят.
Цитирай
#88

Както казах е дълга тема и всеки си има гледна точка Smile
Получихте ли последния ъпдейт? При мен го няма още и ми е интересно има ли нещо ново и интересно или пак са някакви кръпки.
Цитирай
#89

Току що го инсталирах.


Прикачени файлове Миниатюри
   

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#90

След последната актуализация има известно подобрение на батерията.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#91

Такааааа
Изникна малък проблем. Телефона не иска да стриймва HD от Amazon prime video и Netflix. Оказа се че както и доста други има Widevine L3, не L1 което е изискване за ХД стрийминг. Свързах се с Oneplus Дания и ми казаха че единствения начин да се оправи е да се префлашне в техен сервизен център, в моя случай ще ходи до Финландия. Хубавото е че поемат разходите за изпращане и връщане Smile Утре като пристигне Xiaomi Mi 11 което си поръчах този отива на сервиз. Така че ако имате такъв проблем проверете с някой ап Widevine нивото и ако не е L1 се свържете с тях.
Цитирай
#92

(2021-03-24, 19:34:45)russy написа:  Такааааа
Изникна малък проблем. Телефона не иска да стриймва HD от Amazon prime video и Netflix. Оказа се че както и доста други има Widevine L3, не L1 което е изискване за ХД стрийминг. Свързах се с Oneplus Дания и ми казаха че единствения начин да се оправи е да се префлашне в техен сервизен център, в моя случай ще ходи до Финландия. Хубавото е че поемат разходите за изпращане и връщане Smile Утре като пристигне Xiaomi Mi 11 което си поръчах този отива на сервиз. Така че ако имате такъв проблем проверете с някой ап Widevine нивото и ако не е L1 се свържете с тях.

Случайно да си отключвал буутлоадър? Че това е начина да се счупи функционалността.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#93

Не, апарата си е сток от всякъде.
Цитирай
#94

(2021-03-24, 19:34:45)russy написа:  Такааааа
Изникна малък проблем. Телефона не иска да стриймва HD от Amazon prime video и Netflix. Оказа се че както и доста други има Widevine L3, не L1 което е изискване за ХД стрийминг. Свързах се с Oneplus Дания и ми казаха че единствения начин да се оправи е да се префлашне в техен сервизен център, в моя случай ще ходи до Финландия. Хубавото е че поемат разходите за изпращане и връщане Smile Утре като пристигне Xiaomi Mi 11 което си поръчах този отива на сервиз. Така че ако имате такъв проблем проверете с някой ап Widevine нивото и ако не е L1 се свържете с тях.

Ако не си го изпратил още , виж това:
dwaipayanray said: ↑
Widevine now reads at L3...
How do I fix it? Or is it a problem with open beta... Will it ever be fixed?

How do I get around this?
So, some how was able to resolve this issue I faced for few weeks. Searched various Widevine L1 threads and found solution for this issue. First you need to go in setting->Application & notification-> find Netflix app. Force stop it and clear storage and cache. Then disable the Netflix app. Restart ur device.After the boot-up has completed go back to Application & notification, find Netflix app and re-enable it. Now check Widevine security level and u will find its back to L1. Hope it works for u.
Цитирай
#95

Мерси за предложението, но за съжаление не се получи, пробвах няколко пъти и все си стои L3.
Цитирай
#96

Привет. Някой да е успял да накара записа на разговори да работи без рут? С Google dialer не става, затова се разрових във форума на Oneplus, свалих тяхното приложение Phone, но въпреки твърденията на писалите в темата там, при мен не се появява опцията за запис на разговори.
Цитирай
#97

И аз пробвах но без да се бъзикне софтуера няма да стане. Има и метод без рут с приложение от Гугъл плея но не остава време да пробвам.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#98

ACR Cube call recorder- работи без рут записва не само телефонни обаждания, но също и от Вайбър и месинджера.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай
#99

С Cube Call Recorder ACR отсрещната страна се чува много тихо.
С фабричното Phone приложение на Oneplus и команда през ADB за приложението jOnePlus Tools се появиха опциите за запис и работи отлично засега. Но jOnePlus Tools трябва да остане инсталирано на телефона, иначе възможността за запис изчезва.
При рестарт Андроид казва, че е сменена сим картата, че съм в страна, в която записа на разговори е незаконен или нещо такова.
ПП: по- назад в темата пишело, но кой да чете...
Цитирай

Работи чудесно с оригиналния Oneplus dialer. Без рут, само с ADB команда от компютър.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)