Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 8T - Лични впечатления и коментари

(2021-09-15, 10:53:03)NoMaD написа:  Някой с OnePlus 8T закупен от Vivacom да сподели хваща ли 5G в мрежата им?

Все още не е активирано за модела 5г. Доста вероятно е и да не го активират. То на всичкото отгоре и не зарежда правилно наличния виваком профил в модема и не работят и volte/vowifi и се налага да се активират по друг начин.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
Аксесоари

След като моделът миналата година е бил в портфолиото им не би трябвало да имат проблем с активирането на въпросните опции.

 
Цитирай

(2021-09-15, 11:02:25)NoMaD написа:  След като моделът миналата година е бил в портфолиото им не би трябвало да имат проблем с активирането на въпросните опции.

Пипа се по модема и се пуска (на който му се занимава)

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

8T ще има достъп до бетата на Oxygen OS 12, като в последствие ще получи и финалната версия на софтуера.

https://forums.oneplus.com/threads/explo...2.1500773/

 
Цитирай

Има нова актуализация през oxygen updater (The OnePlus 8T is now getting the stable Oxygen OS 11.0.11.11.KB05BA).


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

Поръчах си телефона от Черен петък в Емаг. Visslar


OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
Цитирай

И аз от Емага го взех и като цяло съм доволен (и 5Т си ми беше окей, но батерията стана сууупер зле), ама тия п*дали Виваком (пък доколкото четох май не само те) сериозно ли не са му пуснали 5G и VoLTE?! Супер тъпо...

ZTE Grand X Pro
Xiaomi Mi3 64GB Black

LG G4 Metalic Gray
1+ 5T 8/128 Midnight Black

1+ 8T 8/128 Lunar Silver
Цитирай

Не, не са - след като вече не го предлагат в портфолиото си.

 
Цитирай

Между другото в Технополис има "карбоновия" калъф на 29лв., аз скубнах един (този на 5Т ми допадаше повече, ама кот такоа).

ZTE Grand X Pro
Xiaomi Mi3 64GB Black

LG G4 Metalic Gray
1+ 5T 8/128 Midnight Black

1+ 8T 8/128 Lunar Silver
Цитирай

(2021-11-26, 18:46:57)Konvict написа:  Между другото в Технополис има "карбоновия" калъф на 29лв., аз скубнах един (този на 5Т ми допадаше повече, ама кот такоа).
Силиконов ли е?

Sent from my OnePlus 8T using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай

Карбоновият кейс е твърд. И като гледах това клипче https://youtu.be/Y3D-694pIhg , май силиконовия от комплекта на телефона си пази по-хубаво камерата и дисплея.

Записването на разговора го пробвах. Бутона става активен след като вдигне отсрещната страна. Чува се звукови предупреждение и за двете страни, че разговора се записва. Което е нормално, защото трябва да се знае, ако някой иска да те записва.


OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
Цитирай

Знам че е субективно,но някой може ли да сподели как е качеството на музика през слушалки?

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2021-11-26, 16:45:44)Konvict написа:  И аз от Емага го взех и като цяло съм доволен (и 5Т си ми беше окей, но батерията стана сууупер зле), ама тия п*дали Виваком (пък доколкото четох май не само те) сериозно ли не са му пуснали 5G и VoLTE?! Супер тъпо...

Пробвай това: https://www.androidsage.com/2020/12/28/h...8t-series/ -за Volte , при мен работи , аз съм на Теленор .За 5g , не зависи само от оператора ,а и от One Plus .
Цитирай

(2021-11-29, 14:20:13)topspinner1 написа:  Пробвай това: https://www.androidsage.com/2020/12/28/h...8t-series/ -за Volte , при мен работи , аз съм на Теленор .За 5g , не зависи само от оператора ,а и от One Plus .

За Виваком ще трябва и смяна на профил през ftm режима. Мисля, че в темата за volte за oneplus тук имаше описано как се активира по този начин.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Според вас заводския протектор пази ли дисплея. Да си купувам ли нов или този върши работа. Четох коментари , че кара дълго но дали има достатъчна защита. Чудя се какъв да си взема . Има такива като фолио които са по-меки и тънки. Нещо като сегашния заводски сигурно.  Дайте предложения.


OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
Цитирай

Фабричния протектор пази до време, в зависимост от ползването. Иначе препоръчвам вместо фолио, стъклен такъв на Nillkin или Mocolo.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • tanyo123
Цитирай

Приложението GCam, с което потребителите можеха значително да подобрят качеството на получените снимки на много устройства с Android поради патентованите алгоритми на Google вече няма да е достъпно в OxygenOS 12 на базата на Android 12. Стана ясно, че от бранда са блокирали достъпа на странични приложения до всички камери с изключение на основната. По този начин, собствениците на OnePlus смартфони след актуализиране до Android 12 няма да могат да използват GCam или всяко друго подобно приложение с с ултра-широкоъгълни, телефото и макро камери. Посочва се, че същите ограничения ще важат и за смартфоните на OPPO. На тези, които държат да използват GCam, разработчиците съветват да не актуализират устройствата си до OxygenOS 12 или да не купуват устройствата на този бранд.
[Изображение: Y2h-Bdsb96dz1-A6u-H2-Iw4wr-EMQU9-EUI9.png]
Източник

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ianely, oziris811
Цитирай

Има нова актуализация през oxygen updater (The OnePlus 8T is now getting the stable Oxygen OS 11.0.12.12.KB05BA).


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

Някой знае ли как да спра автоматично свързване на wife към всякакви свободни мрежи. Постоянно като сън навън и ми се свързва с някаква мрежа общинска , която иска някакво потвърждение от браузър за да тръгне.


OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
Цитирай

Опитай от Настройки - WIFI - Настройки - Разширени настройки, дали всичко е изключено там.

 
Цитирай

(2021-12-30, 22:51:30)NoMaD написа:  Опитай от Настройки - WIFI - Настройки - Разширени настройки, дали всичко е изключено там.

Сега изключих и последното: Винаги налично сканиране. Ще кажа как е когато забележа . Благодаря!

Всичко е изключено в настройки за wifi и пак се свързва.


Прикачени файлове Миниатюри
   


OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
Цитирай

Какво приложение за време ползвате


OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
Цитирай

Стоково - OnePlus Weather.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • tanyo123
Цитирай

Здравейте искам да си взема слушалки от алиекспрес. Има тези на склад във Франция, но каква е разликата между глобална и китайска версия . Ще имам ли проблем ако си взема по евтината китайска версия.


Прикачени файлове Миниатюри
   


OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
Цитирай

Погледни в тази тема, може някой и да поръчвал вече от тях: Препоръка за слушалки - лични впечатления от дадени модели.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)