Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 8T - Лични впечатления и коментари

(2022-01-05, 16:52:50)NoMaD написа:  Погледни в тази тема, може някой и да поръчвал вече от тях: Препоръка за слушалки - лични впечатления от дадени модели.

Не открих отзиви за тези слушалки. Поръчах си тези на Sony https://plasico.bg/bluetooth-slushalki-s...23541.html повече ми допадат формата.


OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
Цитирай
Аксесоари

Честито! Добър избор. Ще ти свършат чудесна работа.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • tanyo123
Цитирай

(2021-11-26, 16:45:44)Konvict написа:  И аз от Емага го взех и като цяло съм доволен (и 5Т си ми беше окей, но батерията стана сууупер зле), ама тия п*дали Виваком (пък доколкото четох май не само те) сериозно ли не са му пуснали 5G и VoLTE?! Супер тъпо...
При мен има VoLTE, но иконата горе в трея липсва. Пратих на 1701 с текст START, но опцията така и не се активира. Ако някой е успял да я подкара с друг SMS или по-друг начин да сподели, ако може.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

(2022-01-09, 12:57:47)NoMaD написа:  При мен има VoLTE, но иконата горе в трея липсва. Пратих на 1701 с текст START, но опцията така и не се активира. Ако някой е успял да я подкара с друг SMS или по-друг начин да сподели, ако може.

Активирана на друго място услугата вертоятно ще тръгне на и 8т.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Ще опитам през схемата с друг телефон да си активирам услугата за сим картата, дано стане.

 
Цитирай

За какво служи това Volte ?


OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
Цитирай

(2022-01-10, 14:16:53)tanyo123 написа:  За какво служи това Volte ?
VoLTE е технология за пренос на глас през 4G мрежа - чрез нея пакети данни се използват за провеждане на HD разговори. Това позволява по-ясен звук от този, предаван през 2G и 3G мрежа.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • tanyo123
Цитирай

През друг телефон се активира успешно, стига да е направено всичко с PDC.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2022-01-12, 22:36:20)ianely написа:  През друг телефон се активира успешно, стига да е направено всичко с PDC.

И при следващата актуализация на телефона всичко се връща отначало . Пробвал съм го този номер със 7Т и се отказах всеки път да го настройвам на ново.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yordan4002 за това мнение:
  • borko197
Цитирай

Има нова актуализация през oxygen updater (The OnePlus 8T is now getting the stable Oxygen OS 11.0.13.13.KB05BA).


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

Има ли някакъв начин да подкарам 5G на А1? Избрано е в в менюто за предпочитана мрежа, 5G план и в покритие, но пак няма.
Цитирай

Опитай със смяната на слота на сим картата.

 
Цитирай

(2022-03-06, 08:20:16)NoMaD написа:  Опитай със смяната на слота на сим картата.

Мерси, не съм се сещал за това- мислех, че слот 1 винаги е пълнофункционалния слот, но ще пробвам.
Цитирай

Излезе стабилната OxygenOS 12 за OnePlus 8T.

https://forums.oneplus.com/threads/oxyge...t.1555060/

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4, oziris811
Цитирай

Заслужава ли си или не OxygenOS 12 - Пълен обзор

 
Цитирай

(2022-04-13, 09:54:59)NoMaD написа:  Заслужава ли си или не OxygenOS 12 - Пълен обзор

https://forums.oneplus.com/threads/oxyge...t.1568500/
Цитирай

Има вече наличен ъпдейт но дали си заслужава да го инсталираме ?

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
[-] 1 потребител изказва благодарност на viktor11 за това мнение:
  • borko197
Цитирай

Лично аз засега бих изчакал за актуализацията, не е много читава.

 
Цитирай

(2022-04-20, 06:38:20)viktor11 написа:  Има вече наличен ъпдейт но дали си заслужава да го инсталираме ?
При мен все още няма индикация за OTA, K2003 ми е версията.

 
Цитирай

Има го ОТА ъпдейт

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

OnePlus 8T започва да получава Android 12.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

След ден два дай отзиви. Аз за сега се въздържам предвид оплакванията в световен мащаб.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Здравейте. Новия ъпдейт дето е огромен е велик! От два дни го имам и като че имам нов телефон. С 12/256 съм. На Виваком. Първоначално реших, че е бъгав, защото нещо ми промени темата и ми изчезнаха фалшивите апове, обаче след това видях плюсовете. Изброявам ги:
Проработи ми 5G, най после
Камерата се оправи, стана в пъти по добра
Батерията стана още по яка от преди
Добавени са мнго екстри в менютата
И много други

Дълго е за разказване, но най после направиха нещо за 8т.
Само спря да ми работи файловия мениджър на шаоми и ми изчезна 1+дайлър.
[-] 1 потребител изказва благодарност на borko197 за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай

Да, 5G най-после се появи без никакви врътки, сега и ако VoLTE се активира, към телефона няма да има никакви забележки.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • borko197
Цитирай

Има ли бъгове и какви ? Как се държи батерията ?

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)