Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 8T - Лични впечатления и коментари

На първо четене, удебелен шрифт в интерфейса и не намирам кръглите иконки на приложенията каквито са в чистия Pixel. В контактите се появиха номерата на: Бърза помощ, Гласова поща, Оператор, Пожарна, Полиция и още куп други подобни, които не виждам как могат да бъдат премахнати. Батерията държи добре, не виждам да има проблем, дрейн няма, поне при мен.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • greenandroid, oziris811
Цитирай
Аксесоари

(2022-05-01, 19:21:55)NoMaD написа:  На първо четене, удебелен шрифт ...

Може ли снимки на Google discover, на имената на иконите и папките на началния екран и на менюто с настройки. Искам да преценя дали е толкова зле положението. Опцията за заключване на екрана чрез кликване на екрана има ли я все още? А режим за една ръка?

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай

(2022-05-01, 19:41:55)oziris811 написа:  Може ли снимки на Google discover, на имената на иконите и папките на началния екран и на менюто с настройки. Искам да преценя дали е толкова зле положението. Опцията за заключване на екрана чрез кликване на екрана има ли я все още? А режим за една ръка?
Не, положението не е толкова зле. Google discover си е същия. Опцията за заключване на екрана - не ползвам, така че не знам. Режим за една ръка си го има. Новите иконки ми приличат на такива в MIUI.


Прикачени файлове Миниатюри
       

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oziris811
Цитирай

(2022-05-01, 15:47:45)viktor11 написа:  Има ли бъгове и какви ? Как се държи батерията ?

Батерията, от добра стана още по добра. Не виждам оссобени бъгове. И не мисля, че ще има друг ъпдейт за 8т. Днес платих с телефона, всичко е ок. Първоначално ъпдейта ми разбърка външния вид на телефона, но ползите са големи. После, докато си персонализирах нещата, видях колко нови неща има. И, категорично, батерията е още по добра. За камерата да не говориме
[-] 2 потребители изказват благодарност на borko197 за това мнение:
  • Be6i4, greenandroid
Цитирай

Батерията при мен през ноща /8-9 ч./ падна само с 2 %. В дайлъра виждам, че и опцията запис за разговори вече е активна.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4, greenandroid
Цитирай

(2022-05-02, 09:15:39)NoMaD написа:  Батерията при мен през ноща /8-9 ч./ падна само с 2 %. В дайлъра виждам, че и опцията запис за разговори вече е активна.

Здравей. На мен ми изчезна дайлъра на 1+. Не си спомням от къде го свалих преди. На теб от кой дайлър ти дава да записваш разговора? Аз ползвам cube acr за запис....
Цитирай

Със стоковия дайлър съм си.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • borko197
Цитирай

Колко Ви издържа батерията ? Има ли фрапиращи бъгове ?

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

(2022-05-04, 20:00:36)viktor11 написа:  Колко Ви издържа батерията ? Има ли фрапиращи бъгове ?
Добре си държи батерията с Android 12. СОТ над 5 часа, при заредена батерия до 90%.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

След актулизацията камерата много подобрена. Преди 1+ се хвалеха с това. Моя 8т започна да прави страхотни снимки след ъпдейта. Има някви бъгове, но плюсовете са много повече

Бъговете са дразнещи, като при Шаоми. Примерно, говориш и ти се активира дисплея. Еми не ме кефи това. Но, мисля, че ще го оправят

Мисля, че телефона е страхотен. Новата отхапана ябълка не е по измислена от моя 1+8т
[-] 1 потребител изказва благодарност на borko197 за това мнение:
  • steve_07
Цитирай

Как се държи телефона след актуализация след няколко седмици ползване?

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

След актуализацията до Android 12 и направен reset устройство добре държи батерията, работата като цяло - също.

 
Цитирай

Има нова актуализация през oxygen updater:


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oziris811
Цитирай

Аз съм от няколко дни с .c20, батерията ми държи повече и майският security patch, други промени не съм забелязал за сега.

hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900
Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock | Root |
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon) | unlock | Root |
Xiaomi Mi 6 |unlock|
Xiaomi Mi 9T Pro
Oneplus 8
Samsung S22 Plus 256GB
Цитирай

Една от съществени промени в този ъпдейт, поне за мен, че се появи възможност за изключване на някои стокови приложения, които не смятам да ползвам, поне на този етап.

 
Цитирай

Привет. След горния ъпдейт телефона на приятелката ми е влязъл по някакъв начин в Safe mode и не иска да излезе. При опит за изключване/ ресет пита дали искам да го ресетна в Safe mode или Cancel. Рикавъри и т.н. всякакви опити с клавишни комбинации не резултират в нищо- при включване на телефона отново е в Сейф моуд. Не е рутван, стоков е.
Приемам съвети, понеже формат не е опция...

ПП: по някаква причина с изключени анимации при ресет или изключване връща влизане в сейф мод. 0.5 на всички анимации оправя проблема...
Кошмар станаха 1+...
Цитирай

(2022-06-05, 19:51:35)potrebitelskoime написа:  Привет. След горния ъпдейт телефона на приятелката ми е влязъл по някакъв начин в Safe mode и не иска да излезе. При опит за изключване/ ресет пита дали искам да го ресетна в Safe mode или Cancel. Рикавъри и т.н. всякакви опити с клавишни комбинации не резултират в нищо- при включване на телефона отново е в Сейф моуд. Не е рутван, стоков е.
Приемам съвети, понеже формат не е опция...

Погледни дали са изключени анимациите. Ако са ги включи. Отговор от форума на Oneplus

Когато бях актуализиран за най-новата версия, моят OnePlus 8t автоматично влиза в безопасен режим, Как мога да изключа безопасен режим на OnePlus 8t

Опции за разработчици. Анимациите са деактивирани, причиняват проблема. Поставете на 0,5x.

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай

Имам проблем с ъпдейтите. Първо не можеше да тръгне да ги сваля , а сега въобще не ми показва да имам ъпдейт. 
   



OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
Цитирай

От Google Play си свали това приложение и опитай с него да изтеглиш последните актуализации.

 
Цитирай

От това приложение сега го свалям, c.20. Това официален ъпдейт ли си е?


OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
Цитирай

И аз съм с него, официален е.

 
Цитирай

Инсталирах ъпдейта през приложението. Всичко е наред. Благодаря за помощта.


OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
[-] 1 потребител изказва благодарност на tanyo123 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Може ли някои с Андроид 12 да покаже снимки от режима с една ръка. Интересно ми е дали има нещо общо с режима на Huawei.

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай

(2022-06-20, 23:37:47)oziris811 написа:  Може ли някои с Андроид 12 да покаже снимки от режима с една ръка. Интересно ми е дали има нещо общо с режима на Huawei.

Къде се намира този режим ?


OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
Цитирай

В системните настройки на телефона.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oziris811
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)