Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 10T/Mi 10T Pro - Лични впечатления и коментари
#26

(2020-11-09, 14:35:32)кром написа:  Екрана е перфектен. 

Мале, мале! Щом този екран е перфектен. Направо е много блед. Само на реклама с нитовете. Взет от Poco X3 е сте доплатил 300 доларас за SD685

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Аксесоари
#27

(2020-11-11, 19:07:25)airbus написа:  Във вертикално положение работи, дъни се във хоризонтално. Вижда  се на 8:15 минута . Кефи ме как го хвърли железото Big Grin


(2020-11-13, 18:41:28)airbus написа:  Мале, мале! Щом този екран е перфектен. Направо е много блед. Само на реклама с нитовете. Взет от Poco X3 е сте доплатил 300 доларас за SD685

Мненията да субективни, като собствениците им. Не ме интересува от къде е взет. На мен ми харесва. Всъщност не мога да откъсна очи от него. Има достатъчно настройки за да си го настроиш, както ти харесва. Че не е амолед съм наясно и не ме интересува. Привлече ме опцията за 144 хц рефреш.  Всъщност не искам да ангажирам с мнението си никого, но все пак това е тема за изразяване на лични впечатления и аз точно това съм направил.

Android addictive 
#28

След 24 часа:
Смесени чувства 50: 50.
1.Екран - не мога да му свикна. Променях настройките 100 пъти. Нещо ме дразни на 144 hz. Ползвам го на 90. Много агресивен режим за четене има, а аз ползвам него основно, защото имам чувствително зрение. Не ми харесва.
2. Размери- лопатка си е. Тежи 240 грама с калъфа. Писането ми е още трудно. Захвата не ми харесва.
3. Камери - биват. Добри снимки ден и нощ от основният сензор. Останалите два са за красота, както при всички телефони. Има забавни режими за деца - влог, клониране.....
4. Звук- силен, без бас особен. Капака отзад кънти и ме дразни.
5. Вибромотор - чудесен.
6. Сензор за регулиране на светлина - имат какво да учат от Huawei. Не ми се струва много бърз въпреки SD865.

През последните 24 часа посягам често към по-бавния си стар телефон. Трябва да свикна с нюансите на новия.



Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
[-] 4 потребители изказват благодарност на kostastam за това мнение:
  • airbus, marincho, valentyno, valkov2
#29

Поръчах от А1 модела без про, понеже както и очаквах на втория ден след пускането вече беше изчерпан навсякъде. Искам да попитам, освен разликата в основния сензор ( камерата не ме интересува особено ) има ли други хардуерни разлики между двата ?
Иначе, в модела ме привлече LCD панела и MIUI. Също така предполагам, че ще има и сериозна неофициална поддръжка девелопърите...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
#30

(2020-11-14, 22:48:51)kostastam написа:  След 24 часа:
.......
2. Размери- лопатка си е. Тежи 240 грама с калъфа. Писането ми е още трудно. Захвата не ми харесва.
........

Мен лично това ме отказа. Отидох да ги вземам от магазина, но щом го взех в ръка, моментално разбрах, че не е моят телефон.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
#31

(2020-11-15, 10:27:39)valkov2 написа:  Мен лично това ме отказа. Отидох да ги вземам от магазина, но щом го взех в ръка, моментално разбрах, че не е моят телефон.
Аз не го гледах в магазин. Стрелях на сляпо, но имам още две ксиомита за сравнение, които са със същото тегло с калъфите.
За жалост ако търсиш Ips панел нямаш много голям избор за флагман. Замислях се да вземам Iphone 11, но цената ме отказа.




Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
#32

(2020-11-15, 10:39:29)kostastam написа:  Аз не го гледах в магазин. Стрелях на сляпо, но имам още две ксиомита за сравнение, които са със същото тегло с калъфите.
За жалост ако търсиш Ips панел нямаш много голям избор за флагман. Замислях се да вземам  Iphone 11,  но цената ме отказа.




Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Имам и Mi Note 10, който също е към 220-230 грама с калъфа, обаче заради извитите дисплей и гръб е седи изключително удобно в ръката. За съжаление не мога да кажа същото за Mi 10 T/ Pro

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
#33

Някой друг да получава главоболие като гледа екрана?

Android addictive 
#34

Аз нямам проблеми. На 90хз съм.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 L29 Black
#35

(2020-11-15, 10:54:05)кром написа:  Някой друг да получава главоболие като гледа екрана?
Гледах едно ревю, в което се доказва,че няма ШИМ при статичен образ, но се появява за момент, при прехода между приложения,когато заработва адаптивната честота.

Струва ми се, че очите ми се товарят повече на 144 хц. Ползвам го на 90хц и не намирам разлика в бързината на реакция.
Това е субективно лично усещане. Не ангажирам никой с него.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
[-] 1 потребител изказва благодарност на kostastam за това мнение:
  • кром
#36

Не знам колко товари очите този телефон, но надали е повече от амоледа. Откакто съм от отново със Самсунг си развалих очите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на aladin за това мнение:
  • кром
#37

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100480 Ето ви тема за аксесоари, че забравих.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#38

Сега гледах клипче с най новата MIUI 12 и се изкефих на новите функции, които ни очакват. Най важното е че е оправен проблема с сензора за близост.

Android addictive 
#39

Коя е тя? Версия...
#40

https://youtu.be/kkA1rjwKVXk

Android addictive 
#41

Някой да е махал лепенката на екрана? Олеофобното покритие май започна да си отива при мен. Предполагам, че е от дезинфекцията с мокри кърпи.
Как си дезинфекцирате телефоните?

Някой поръчвал ли е защитно стъкло?

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
#42

Без дезинфекция карам аз. Протектора си ми е екстра.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 L29 Black
#43

Телефона е супер. Оказа се че главоболието ми не е от него а от вирус. Но и менюто има достатъчно много настройки за да си го настроиш всеки според себе си. Сравнявах го с Р30 Про на жена ми. Мое мнение е, че този ЛСД дисплей е по добър от нейния Амолед. А като скорост на действие няма да обсъждаме. При една и съща осветеност снимахме куклата на дъщеря ни и моя телефон извади в пъти повече детайли в снимката при увеличаване. 8 часа дисплей, това не ми се беше случвало и останах на 18 процента батерия. За мен лично звукът от двата говорителя е приличен. Не е супер но е добър. На слушалки е супер. А и има много допълнителни настройки. Забравих да кажа, че в видео настройките има допълнително меню, в което ако добавиш приложенията за музика и видео можеш да зададеш увеличаване на силата на звука и кристализация.

Android addictive 
#44

@RoboCop ме замества Big Grin . Имате вече бройката. Остава само да пишете редовно в темите, защото ако няма активност, няма да има и раздел, въпреки темите и притежателите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#45

Кога да я очакваме ?

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
#46

Какъв софтуер ползвате за връзка с компа и телефона, знам че може и без програма. Аз реших да ползвам Mi PC Suite, но ударих на камък не иска да го разпознае/намери чрез USB кабелa. За сега чета за решение.

Ако някой иска да пробва това адреса за изтегля на програмата:
http://pcsuite.mi.com

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
#47

Някой инсталирал ли си е супер тапет?Искате ли да виндам линк, към ръководство, Как да си активирате супер тапетите?

Android addictive 
#48

(2020-11-19, 13:55:41)кром написа:  Някой инсталирал ли си е супер тапет?Искате ли да виндам линк, към ръководство, Как да си активирате супер тапетите?

Давай, няма да откажем. Нали за това са форуми, за обмяна на информация по между ни.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
#49

От днес при вдигане на телефона не мога да го отключа директно с лицево разпознаване. До вчера работеше без проблем. Какво ли не правих - рестартирах, сменях настройките, махах отметката за плъзгане при отключване, и не става.
Пак си иска да плъзна за да отключа. Някакви предложения за оправяне?

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
#50

(2020-11-19, 14:53:16)kostastam написа:  От днес при вдигане на телефона не мога да го отключа директно с лицево разпознаване. До вчера работеше без проблем. Какво ли не правих - рестартирах, сменях настройките, махах отметката за плъзгане при отключване, и не става.
Пак си иска да плъзна за да отключа. Някакви предложения за оправяне?

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Сменял ли си софтуера. Бърникал ли си настройките за сигурност?

(2020-11-19, 14:43:49)skysoft написа:  Давай, няма да откажем. Нали за това са форуми, за обмяна на информация по между ни.

Заповядай. В третия пост има линк към АПК и описание.
https://forum.xda-developers.com/xiaomi-...r-t4184641

Android addictive 
[-] 1 потребител изказва благодарност на кром за това мнение:
  • skysoft
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)