Анкета: Гласувайте с цвета, който имате. - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Cosmic Black
41.07%
23
41.07%
Lunar Silver
48.21%
27
48.21%
Aurora Blue
10.71%
6
10.71%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване на собствениците на Xiaomi Mi 10T/Mi 10T Pro
#26

И аз да се запиша с един MI 10T PRO от днес. Все още ненастроен, защото се чудя дали има индонезийски ром с dialer-а и message приложенията на xiaomi.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
Аксесоари
#27

+1 за Mi 10T

HUAWEI P9 Lite / XIAOMI REDMI NOTE 5 / XIAOMI MI 10T 5G / S A53 5g
Цитирай
#28

+1 MI 10t 8/128 от Telenor.
Цитирай
#29

10T pro.
Най-халтавия гръб, който съм срещал в телефон. Хаптика си работи и с изключен вибромотор, само от вибрациите на аудиото.
Цитирай
#30

И аз му се радвам! Lunar Silver уникален цвят, версия Pro. Понеже идвам от Redmi Note 9 Pro, за мен си е сериозен ъпгрейд във всяко отношение (камера, процесор, качество - на 4G+мрежата и бързина на Wi-Fi и т.н.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай
#31

И Аз да се разпиша с MI 10T pro 256 cosmic black - от Telenor

Xiaomi 12T/8/128
Цитирай
#32

Здравейте,
записвам се с MI 10 T LIte.
Цитирай
#33

Lunar Silver Xiaomi MI10 T Pro 5G 8/256 GB
+ Mi Band 5
Vivacom
Цитирай
#34

Аз си го поръчах онлайн днес през Теленор за 490.00 лева като преподписах на същите условия (Mi 10T Lunar Silver + гривната). Минавам от S9 и честно казано само диспеля ще ми липсва, но за сметка на другите плюсове едва ли ще съжалявам.
Цитирай
#35

И аз съм от Теленор с гривната. Силвър.
Предишния ми ...да де още го имам
Поко Ф2 Про...нищо не ми липсва :-)
Цитирай
#36

И аз да се разпиша с един Mi 10T Pro 256GB Cosmic Black.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай
#37

Lunar Silver Xiaomi MI10 T Pro 5G 8/256 GB
Цитирай
#38

+ 1 Mi 10T Pro 256GB Black
Цитирай
#39

Да добавя още два черен и сребрист 8/256 от А1.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Xiaomi redmi note 3 SD 6.11.24
Цитирай
#40

(2020-12-02, 17:02:09)siebel написа:  И аз да се запиша с един MI 10T PRO от днес. Все още ненастроен, защото се чудя дали има индонезийски ром с dialer-а и message приложенията на xiaomi.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk


Има колега

За всичко си има решение Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на ji4ko0 за това мнение:
  • siebel
Цитирай
#41

(2021-01-14, 13:44:06)ji4ko0 написа:  Има колега
Ползвате ли го? Ако да, как се държи (светва ли по време на разговор дисплея, работят ли банковите приложения, Google pay и т.н.).
И не на последно място къде мога да го открия?

Аз вече съм си настроил приложенията, които ползвам и едва ли ще сменям ром-а сега, ни знае ли човек.


Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#42

(2021-01-14, 16:04:50)siebel написа:  Ползвате ли го? Ако да, как се държи (светва ли по време на разговор дисплея, работят ли банковите приложения, Google pay и т.н.).
И не на последно място къде мога да го открия?

Аз вече съм си настроил приложенията, които ползвам и едва ли ще сменям ром-а сега, ни знае ли човек.


Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Позлвах го но сега минах на xiaomi.eu 12.5 защото според мен е много по-добре. Иначе при мен екрана изобщо не светваше работеше много добре.Банковите приложения не съм ги тествал защото не използвам.Може да го откриеш в 4pda.

Ето едно клипче как работи сензора.


За всичко си има решение Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на ji4ko0 за това мнение:
  • siebel
Цитирай
#43

Благодаря за отговора.
По принцип вероятно xiaomi.eu ще ми хареса, но пък държа да ми работят приложенията за мобилно банкиране и безконтактно плащане.
Може би някой ден ще го пробвам.
Иначе ще разгледам и 4pda.

П.п. Намерих индонезийския ром във 4pda.
Може ли информация как се слага?
Свалям в момента варианта за флаш през fastboot.
Предполагам че последователността е следната - отключвам bootloader-а, флаш през adb или нещо друго със заключване на bootloader-а.
Ще има ли проблем, че индонезийския е 12.0.1, а текущият ми EEA е 12.0.16?

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#44

Значи щом си с отключен буутлоудър няма как да ти работят банковите приложения заради несертифицирания Плей стор и това, че не минава проверката за SafetyNet.
Xiaomi.eu го оправя това дори при отключен буутлоудър.
На всеки останал от стоковите ромове се налагат гимнастики: Руут, криене на руута, допълнителни модули и понякога дори patch-нат boot.

При отключен буутлоудър само за да ви работи запис на разговор и ако нямате други изисквания - ок. Става и с индонезийския, но Xiaomi.eu е по-добрия вариант при всички положения
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • siebel
Цитирай
#45

Потвърждавам. Еу без руут, само отключен, банкирането през приложението на ОББ ( само за него мога да гарантирам ) си работи без проблеми.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на dani_z25 за това мнение:
  • amica, siebel, suffer
Цитирай
#46

Благодаря за включването и на двамата.
Моят въпрос беше дали е възможно да инсталирам индонезийския ром и тел-а да си остане със заключен bootloader?

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#47

За това не знам, но какво те притеснява в отключването? Нали знаеш, че винаги след това можеш да си го заключиш отново?

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай
#48

след инсталацията можеш да опиташ да заключиш, ама не знам дали е добра идея.

Много зависи с какъв ром е дошъл официално телефона.
На китайска версия ако заключиш с глобален ром се бриква телефона.
Обратния вариант е на глобален телефон да заключиш с китайска версия - пак се бриква.
Така че аз не бих заключил освен ако няма да продавам телефона в стоков вид или да го давам в сервиз за нещо хардуерно, което не е по моя вина
Цитирай
#49

Колегата според мен си е с глобален, демек сваля си от сайта последен глобален ром и през приложението на Xiaomi си го флашва спокойно с опцията за заключване. Аз поне не съм имал никога проблеми, но си признавам, че на този не съм го правил още.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай
#50

Телефонът е купен от Vivacom, версията в момента е 12.0.16.0 MIUI Global QJDEUXM.
Та може би по-точната формулировка на въпросът ми е : мога ли при текущото положение да инсталирам индонезийския ром и да си заключа bootloader-а или ще го брикна? Ако няма да стане така, остава възможността за xiaomi.eu.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)