Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30 Pro набира много бавно определни номера.
#1

Здравейте. От известно време насам, телефонът ми започна да набира номерът на приятелката ми много бавно. Минават около 10 секунди, докато започне да дава свободен сигнал. Това се случва само при нея, а при останалите номера нямам такива проблеми. Даже напоследък при първо набиране от моя страна ми дава заето на мен, а при второ набиране пак си чакам 10 секунди и така. Във вайбър и месенгер нямам такива проблеми. Пробвах с други dialer-и, но проблема си остава само с нейният номер. Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ти на кой оператор си?Аз съм на А1 и при мен се бави свързването,мисля че причината е в оператора.Не съм слагал СИМ картата на стария ми телефон да пробвам дали има промяна,не ми се занимава.
Цитирай
#3

Пробвайте да поставите картата на друг телефон и звънете на приятелката си, за да видите как е положението при друг телефон ?
Цитирай
#4

Сега пробвах,първо с Lenovo A 6000 и свързването става почти веднага 2-3 сек.После с П30 то пак се свърза веднага,пробвах на два различни оператора,теленор и виваком и нямаше забавяне.Според мен се касае за операторски проблем,това забавяне го прави понякога.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)