Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

избор на SAMSUNG от среден клас.
#1

Здравейте, нов съм ( току що се регистрирах ) и въпроса ми е дали си заслужава galaxy s20 fe или note 10 lite или предложете някой телефон ( от средния клас на самсунг ) който си заслужава парите, разбира се не изключва като цяло s20, но той е евентуално ако цената ме устройва след намаленията  ( телефона ще бъде закупен от оператор с преподписване на договор и на изплащане, предполагам знаете как стоят нещата там )

П.С. ще бъде закупен другия месец понеже се предполага че цените ще са една идея по-ниски 
П.С.2 моля без хейт ако темата не е за този раздел ще я изтрия и постна в правилния стига да ми кажете кой точно е Smile 

Благодаря за вниманието лек и успешен ден!
Цитирай
Аксесоари
#2

Samsung Galaxy S20 FE е с по-нов процесор, има стерео звук, и по-добра камера. Samsung Galaxy Note 10 Lite няма стерео звук, но пък има писалка.
Те са почти еднакви, но прецени дали ще ти трябва писалката. Виж и темите на модела.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

(2020-11-10, 16:19:11)hazART написа:  Samsung Galaxy S20 FE е с по-нов процесор, има стерео звук, и по-добра камера. Samsung Galaxy Note 10 Lite няма стерео звук, но пък има писалка.
Те са почти еднакви, но прецени дали ще ти трябва писалката. Виж и темите на модела.

С сигурност писалката няма да я използвам хич, но като цяло не намирам почти ревюта за S20FE освен Crash тестове или Speed тестове сравнение с S20 ultra, който разликата им е някакви от до 1 до 1.4 секунди, а в цената е голяма разликата
Цитирай
#4

https://www.youtube.com/watch?v=azrdcp4yYas Ето ти едно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

S20 FE - да, но само 5Г версията - ЕМАГ или ПЛЕСИО, за да има гаранция.

4г версията е с кааааалпава ама много калпава батерия и грее.
Цитирай
#6

Както каза колегата по-горе Exynos процесорите не са за предпочитане, тук във форума е говорено доста по-темата, къде преувеличено, къде не, но е факт, че процесорите си греят и батерията им не се държи (толкова) добре. При операторите, не знам дали имат модел със SnapDragon (съмнява ме), но ако имат, взимай него. Реално има хора, на които процесора не им създава проблеми, ако си непретенциозен - ползваш си телефона само за разговори и чат, може би те устройва. Защо си се ограничил само до Самсунг?

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#7

(2020-11-11, 18:13:43)Nikola.Kolew написа:  Както каза колегата по-горе Exynos процесорите не са за предпочитане, тук във форума е говорено доста по-темата, къде преувеличено, къде не, но е факт, че процесорите си греят и батерията им не се държи (толкова) добре. При операторите, не знам дали имат модел със SnapDragon (съмнява ме), но ако имат, взимай него. Реално има хора, на които процесора не им създава проблеми, ако си непретенциозен - ползваш си телефона само за разговори и чат, може би те устройва. Защо си се ограничил само до Самсунг?

Главно говорене и чат да, нищо по-сериозно на този етап, и Samsung понеже до сега всички телефони са ми били Samsung и то по скоро от J версията им която ме устройваше но реших да скокна на някой по-сериозен а и някак си ми е на сърце взех го с от а1 с процесор Exynos 990 но вчера след стабилно ръчкане не загря, но когато му пуснах всички актуализации от google play на приложенията и от galaxy store-a загряло леко, а относно батерията спокойно издържа 2 дни с ръчкане що-годе ( като за 20 годишен ) иначе попитах за SnapDragon от а1 ми казаха че при тях нямат, дано няма яд и евентуално след време като го разцъкам добре и понауча ще помагам на новозакупилите S20FE
Цитирай
#8

Вече няма да има Lite версии на флагманите при Самсунг, всички ще бъдат с име Fan Edition. Tова отговаря на въпроса ти S10 lite e S10FE, S20FE e S20 lite, т.е последният е по-ново поколение и по-добър избор. Единствено може да предпочетеш s10 lite заради Snapdragon-a, но той е миналогодишен модел, а не 865/865+ от тази година. И въпреки това според този тест батерията издържа с близо 30 мин. повече от S20FE.


Имай в предвид, че освен оплакванията от батериите на Exynos сериите, при S20 FE има и оплаквания от тъча не работи коректно - отвреме навреме изобщо не приема команди или пък отчита грешни натискания (май е дефектна партида). Samsung вече пуснаха 2 ъпдейта да оправят проблема, но оплакванията продължават. Дано не нацелиш някоя дефектна бройка.

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)