Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Xiaomi Mi 10T/Mi 10T Pro
#1

[Изображение: bateria-xiaomi-mi10t.jpg]

Коментирайте тук батерията на Xiaomi Mi 10T/Mi 10T Pro.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

За сега с непрестанно включени 4g режими и на двете карти и блутут, с не по малко от 4 часа игране на игри ( Гневни птички 2 от синът ми) и гледане на известия и видео и какво ли още не изкарва около 30 часа. По нататък ще си го настроя както трябва и ще дам статистика направо от приложението за баери. За сега искам да му взема акъла.

Android addictive 
Цитирай
#3

Ето скрийн с моята употреба.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Android addictive 
Цитирай
#4

От онзи ден, при условие че винаги съм на 144Hz а смятам, че това наистина хаби доста ресурс. Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

За сега нямам наблюдение на батерията понеже съм на 6 - 7 зареждания, а и като всеки нов телефон постоянно го човъркам и свършва за един ден. А и всяка нова батерия нали влиза в режим след 10 - 15 зареждания, поне така мисля.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#6

(2020-11-22, 19:16:28)RoboCop написа:  От онзи ден, при условие че винаги съм на 144Hz а смятам, че това наистина хаби доста ресурс. Smile
Игри играл ли си в това време или други по тежки приложения.
Аз бях направил 6 часа екран от Туба и четене на съобшения и форуми и синът ми след мен 2 часа игра на Енгри Бърдс и телефона беше на 18 процента. 
И поне 4 часа имаше в спящ режим. Постоянно са ми включени блу рут заради гривната и мрежите уай фи и мобилни на еданта карта. С две карти съм и двете са на 4g.

Android addictive 
Цитирай
#7

Не колега, не съм. Ето и от вчера. Абе доволен съм от барерията.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на RoboCop за това мнение:
  • кром
Цитирай
#8

След 20 дневно ползване (заряд/разряд) батерията влезе в режим и изкарвах едни 3 - 4 дена с ползване на разговори, цъкане в интернет, не съм много по ползване на игри, но този път си качих Асфалт 9-та и около 1 час игра отидоха.

Сега Вие сте наред да се изхвалите.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#9

Трябва ми малко помощ. Как да прикача снимки , за ги изпращам във форума?

Blackview bv6800 pro
Xiaomi Note 5
Xiaomi 10Т
Цитирай
#10

(2020-11-28, 12:24:22)Сандърс написа:  Трябва ми малко помощ. Как да прикача снимки , за ги изпращам във форума?
Ако си през тапа талк, като цъкнеш на оранжевкото долу в дясно за отговор си има добави снимка. Избираш къде е снимката и резолюцията дето да се качи(голямата е за вип) и качваш. Другото е през сайт за снимки я качваш и постваш линк за нея.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#11

(2020-11-28, 12:24:22)Сандърс написа:  Трябва ми малко помощ. Как да прикача снимки , за ги изпращам във форума?

Тук  става лесно. И не мачка качеството. https://postimages.org/

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#12

Нощна снимка (тука е оригиналната):
https://i.postimg.cc/t4Kht5PP/IMG-20201128-171334.jpg


Прикачени файлове Миниатюри
   

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#13

Здравейте, имам проблем с Mi 10t. Последните дни ми направи впечетление, че батерията пада сравнително бързо.. Погледнах какво се случва в battery usage и останах изненадан да видя че wi-fi е на първо място с около 70 процента.. SoT през този период беше едва 2 часа, а батерията останала на 30. Мислех, че е нещо при мен само и че ще мога да открия причината бързо, но уви, има си и други собственици със същия проблем: https://www.google.com/amp/s/www.rprna.c...ui-12/amp/. Как е положението при вас?
Цитирай
#14

Хард ресет винаги е опция,ако не се сетиш защо може да се е бъгнало

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#15

Днес направо ме изумява тая батерия. До тука 7ч и 29 м. Актив екран и 3ч и 10 изчакване. И имам още 44% батерия.
Тва на постоянно 4Г на оператора. Теглих мп3 музики там около час. Ютуб ,тик ток около 2 часа, с камерата се бъзиках около 40 Мин. Останалото уеб сърф. Игри обаче не съм играл. Е какво да искам повече от акумулатора. До 10% ще мина 10ч активен. А...на 12.0.10 съм. 13ката още ми я няма.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullstar за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#16

Здравейте!Имам 4 часа екран и 20 часа на изчакване - нормално ли е?В статистиката ми дава първо дисплей с 14%,после фейсбуци,вайбъри и така нататък,но отдолу ми изписва други приложения 19% и не мога да видя кои са тези други приложения!
Цитирай
#17

Как ви се държи батерията след ъпдейта до андроид 11. Моята като че ли доста по бързо се изтощава.

Android addictive 
Цитирай
#18

(2021-02-21, 10:44:27)кром написа:  Как ви се държи батерията след ъпдейта до андроид 11. Моята като че ли доста по бързо се изтощава.
Без никаква разлика от андроид 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)