Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Невъзможност за отговор при позвъняване
#1

Здравейте, имам проблем при позвъняване на телефона, дисплея не реагира за отговор на обаждането. Няма проблем за отключване с пръстовия отпечатък и при работа с телефона в мястото на зелена/червена слушалка всичко е наред. Този проблем доста зачести и вече дразни. Въпроса ми е за сервиз ли е телефона или е някакъв бък в системата му.
Цитирай
Аксесоари
#2

На мен ми се е случвало няколко пъти,но САМО при изваждане от джоб.И след като загася и събудя дисплея с power бутона, нормално си отварям/отхвърлям обаждането.Скоро не се сещам да го е правил.Та пробвай с бутона, ако го прави постоянно-фабрични.

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай
#3

Това е софтуерно, в най-лошия случай ще трябва да върнеш заводските настройки - съмнявам се след това да се окаже за сервиз чак, макар че съм виждал на чисто нов телефон (Huawei P40 lite) как заради софтуерен бъг още с пускането бе заменен.
Цитирай
#4

Преди като бях със MI 9t,го имах редовно този проблем софтуерен е проблемът,няма смисъл от заводски настрйки каквото и да правиш няма да се оправи,просто подръжката им е нулева ама не нулева под дъното отива .
[-] 1 потребител изказва благодарност на CursedSoN за това мнение:
  • esil2
Цитирай
#5

Здравейте, притесних се, че може да се е повредил и да го нося в сервиз. Явно проблема го има и при други ползващи този модел, но не е коментиран. В семейството ми имаме още два апарата на Ксиоми и при тях нямаме никакъв проблем. Сина ми го смачква от ползване игри и ютуб и се държи добре телефона.
Цитирай
#6

Страхотен телефон но software-ната им подръжка е НУЛЕВА.Имат пробле ми със battery draina,писано е във форумите многократно и feedback съм пускал 100 пъти ,нищо.Минах на Oneplus там нещата са на светлини години.Дано да го оправят със бъдещи ъпдейти но ме съмнява.
Цитирай
#7

Ползвам Ми 9т от година и никога не ми се е случвал този проблем който описваш
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)