Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за избор на безжичен джойстик
#1

Здравейте колеги! Имам въпрос насочен по-скоро към геймърите. От известно време съм решил да се поглезя и да си взема безжичен джойстик за компютъра, като за бюджет съм си определил до 60-70 лв. 
Свикнал съм с layout-а на xbox, но ако има добър вариант съм склонен да се примиря. 
Вече съм купувал и връщал 2 модела на безжични джойстици, защото имаха проблем със свързаността предполагам (грешно отчетени команди и забавяне, като играя фифа предимно и това за мен е неприемливо). 
Разгледал съм може би почти всички варианти и има противоречиви мнения, затова реших да попитам тук ако някой има опит с даден бюджетен модел да сподели. Благодаря предварително!

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай
Аксесоари
#2

Мии честно казано аз бих те посъветвал особено щом си свикнал с xbox направо събери още 20-тина лева и може да вземеш xbox one wireless контролер. Малко надвишава бюджета ама ще ти спести много главоболия със свързване и в игрите. Нов се намира за около 100-120лв, в OLX 100% ще се намери някой нов/запазен на по-ниска цена, може и до 70лв.

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#3

(2020-11-13, 12:32:32)BloodBullet написа:  Мии честно казано аз бих те посъветвал особено щом си свикнал с xbox направо събери още 20-тина лева и може да вземеш xbox one wireless контролер. Малко надвишава бюджета ама ще ти спести много главоболия със свързване и в игрите. Нов се намира за около 100-120лв, в OLX 100% ще се намери някой нов/запазен на по-ниска цена, може и до 70лв.
Те парите са налице, въпроса е че не ми се дават Big Grin

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай
#4

Аз съм с Ipega 9076. Има блутут и уайърлес свързаност (отделен адаптер си има в комплекта). Не е лоша джаджата. Става за телефон, ПЦ и тв бокс. Беше 50лв преди година и нещо.
Подобен модел имат и тръст - gxt 590. Беше към 70лв по спомен. Той е тип хбокс, докато моя е тип ПС4. Разгледай ги
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)