Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

мнение за андроид телевизор
#76

LG- то е добър избор.
От 6 месеца имам такъв без 3Д, беше в промоция със саунд бар + субуфер и 5 години грижа за клиента.
Мисля, че и сега има 5г. грижа за клиента за всички 4к телевизори на ЛГ.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
Аксесоари
#77

Лично аз ти препоръчвам на една flash-ка да си качиш няколко филма (обикновен HDRIP, mkv), субтири и задължително звука да е DTS на някой от филмите. Този телевизор, който ти зареди всички филми би бил правилния избор. Така направих аз и не се прекарах с ... няколко различни модела телевизори. Няма да споменавам какъв си взех и кои модели не разпонзаха филмите, само ще кажа, че телевизорите бяха с цена над 3000лв. ... накрая взехме за 1800лв.
Цитирай
#78

Или си взимаш и един хубав HD player. Аз имам такъв на WD, вече на 6-7 години, купих го за 200 лв. и е една от най добрите ми покупки.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#79

Според мен, няма нужда да се дават излишни пари и да се трупат устройства, дистанционни и кабели при условие, че едно устройство (ТВ) може да върши същата работа.
Цитирай
#80

Не може да върши същата работа, най-малкото защото няма всички декодери за звук и "борбата" за пускане на субтитри е безмилостно жестока на повечето TV.

Мозъчните гънки не се виждат, но си личи като липсват...
♥LG G2 ♥ HTC 8x ♥ LG G-Watch ♥LENOVO YOGA B6000 3G www.carom3d.org
Цитирай
#81

Не знам как е на повечето ... Аз имам 3 и на 3те каквото съм бутнал все е тръгнало ... С изключение на блурей исо ... Декомпресирано няма ядове ...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#82

Здравейте,
предстои ми смяна на телевизора.
Питането ми е следното– извит или плосък екран.
Единия е този
http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SAMSU...ED/p/15934
Другия е този
http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SONY-...ED/p/13149

Моля за Вашето мнение и препоръка.
Цитирай
#83

(2016-05-22, 13:01:48)sapiora написа:  (обикновен HDRIP, mkv), субтири и задължително звука да е DTS на някой от филмите.

Някакъв вариант за конвертиране има ли ? Защото аз съм със Philips серия 4500 и при формат XviD нямам проблем но при HDRIP или mkv имам проблем със възпроизвеждането на звука и доста дразнещо...

Nokia Lumia 710 - > Huawei Ascend G6 - > IPHONE 5 - > HTC DESIRE 620 with  4.4.4 - > Nokia 6
Цитирай
#84

slavi3331, по-добре си търси подходящи формати за сваляне, защото конвертирането отнема сериозно време и натоварване на компютъра.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#85

(2016-05-26, 21:51:01)mbemo написа:  Здравейте,
предстои ми смяна на телевизора.
Питането ми е следното– извит или плосък екран.
Единия е този
http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SAMSU...ED/p/15934
Другия е този
http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-SONY-...ED/p/13149

Моля за Вашето мнение и препоръка.
Ехаааа Big Grin
Според мен тук по- важно е разположението на стаята и ъгъла от който ще се гледа най- често.
Извития определено грабва окото повече и би подхождал на интериора от дизайнерска гледна точка.
Сонито е с Андроид ос и аз все още не мога да се доверя на тв с андроид.
Нямма съмнение, че и двата ще те радват с картина.
Ако ще гледаш филми от флашка е хубаво да се подготвиш и да тестваш в някой магазин дали тръгват различните формати и субтитри.
Успех!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#86

При този клас различните формати и субтитри не са проблем ...
Цитирай
#87

Нямам инфо, по- горе колега беше писал, че доста скъпи тв-та не са разчитали някой формати.
Успех с покупката. Smile

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#88

(2016-05-27, 08:01:40)prankmaster написа:  Сонито е с Андроид ос и аз все още не мога да се доверя на тв с андроид.

Предубеден си.  Wink  От няколко месеца ползвам сравнително евтин телевизор с Android и нямам никакви забележки. Няма файл и формат, с който да не се справя (поне от тези, които аз ползвам), особено в комбинация с MX Player. Като цяло, потребителското изживяване няма нищо общо с обикновените смарт телевизори.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#89

(2016-05-27, 13:32:41)xn3k написа:  ..особено в комбинация с MX Player. ...

И това е добро. Има си допълнителен пакет от кодеци с който всичко тръгва, а интерфейса му за телевизори, в комбинация с поддръжката на множество мрежови възможности го правят незаменим за мен ...
Цитирай
#90

Да, добър е, но при него не ми допадна интерфейса и навигацията. Не харесвам работата с библиотеки. По-важно е, че при Android TV имаш право на избор измежду коренно различни плеъри. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#91

Свободата която ти дава андроид е голяма и имаш богат избор, но пък в случая става въпрос за 9та серия на самсуняците а при нея всичко е изпипано до безобразие и нямаш нужда да избираш ...
Цитирай
#92

(2016-05-27, 00:50:18)slavi3331 написа:  Някакъв вариант за конвертиране има ли ? Защото аз съм със Philips серия 4500 и при формат XviD нямам проблем но при HDRIP или mkv имам проблем със възпроизвеждането на звука и доста дразнещо...

На баща ми ТВ е Philips серия 6500 с Андроид и няма никакви проблеми с филмите, субтитрите и звука, обаче гледа по 1-2 филма на седмица, актуализациите са чести и има инсталиран Kodi. С конвертиране, както казва n3tko, не се занимавай.
Цитирай
#93

И аз мисля да си взема нов , сегашния взе да заминава.Търся си 50 или 55 инча LED , не искам да е смарт , не искам и 3D.
Чудя се FullHD или 4к , мисля че full hd филми няма да се виждат добре на 4k телевизор.
Panasonic добри ли са , новата им серия има 5г гаранция.

http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PHILI...ED/p/15762

P10

Цитирай
#94

4к си струва отвсякъде.
Панасоник не бих си взел.


Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#95

full hd видео къде ще се вижда по добре на 4к или full hd телевизор ?

P10

Цитирай
#96

(2016-05-29, 10:26:57)prankmaster написа:  4к си струва отвсякъде.
Панасоник не бих си взел.


Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Това на базата, на какво го казваш..? Обоснови се.
Понеже ми звучи малко в стил на оня виц за перничанина с Голфа и другия шофьор, със скъпото возило... И съответния диалог:
- Доволен ли си от това?
- Доволен съм!
- Щото гледам, че нещо не ги карат много.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#97

Назад в темата съм писал какви са ми премеждията със средния клас тв.
Лично Панасоник не съм ползвал. Колежка имаше дерт с 32" лед преди година. На втория ден картината станала сякаш има залепен магнит за екрана. В магазина отказали замяна и отиде на втоия ден в сервиза. След това не знам какво е станало.
От друга страна можеш да имаш 5 години гаранция при ЛГ, ако купиш 4к тв.
Колко са производителите, които дават такава гаранция ?
(Доста съм пристрастен към ЛГ)

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#98

Точно пък Panasonic, в момента също са същата гаранция, за голяма част от моделите си.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#99

Да, така е, сега видях. Smile
Както казах, доста съм пристрастен. Не искам да подвеждам никого.
В крайна сметка всеки сам избира за какво да си даде парите.
Успех на търсещите и да споделят после впечатленията си. Smile

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

(2016-05-29, 11:14:53)niko написа:  full hd видео къде ще се вижда по добре на 4к или full hd телевизор ?

Никой не даде отговор.

P10

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)