Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Samsung Galaxy Watch
#1

Здравейте ,
не мога да стартирам Samsung Galaxy Watch. Опитвам се да го reboot-на , но и това не помага. Зарежда надписа ''Samsung Galaxy Watch" и изгасва.
Някакви идеи ?
Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Заредена ли му е батерията.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#3

(2020-11-15, 20:28:26)tonus написа:  Заредена ли му е батерията.

Добър въпрос. Биха го задали и в магазина ако отиде за рекламация или сервиз  Big Grin Big Grin Big Grin ама и ти ги ръсиш едни... Предполагам нещо сериозно се е бъгнало или е пипано по него. Вероятно префлашване на фърмуера с необходимия софтуер би го фикснало, но не знам. Не съм изпадал в подобна ситуация.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай
#4

(2020-11-15, 20:28:26)tonus написа:  Заредена ли му е батерията.

Батерията е 87%

(2020-11-15, 20:35:34)MeltrumSpectrum написа:  Добър въпрос. Биха го задали и в магазина ако отиде за рекламация или сервиз  Big Grin Big Grin Big Grin ама и ти ги ръсиш едни... Предполагам нещо сериозно се е бъгнало или е пипано по него. Вероятно префлашване на фърмуера с необходимия софтуер би го фикснало, но не знам. Не съм изпадал в подобна ситуация.
Нищо не е пипано по часовника. Сутрин се събудих , реших да погледна колко е часа / спя с него/  и установих , че не работи.
Цитирай
#5

Ако все още имаш гаранция, бих препоръчал сервиз.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай
#6

Щом стига до логото, мисля че има оправия, но трябва да потърсиш как да префлашнеш ROM. Мисля, че в SamMobile ще намериш отговор.
Цитирай
#7

Имаше теми в XDA, в Sammobile не съм срещал. Ако е хардуерен проблем обаче префлашване няма да помогне.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай
#8

(2020-11-17, 00:10:13)MeltrumSpectrum написа:  Имаше теми в XDA, в Sammobile не съм срещал.

И тук си имаме тема:
Префлашване

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)