Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Xiaomi Mi 10T/Mi 10T Pro/Mi 10T Lite
#1

[Изображение: xiaomi-mi-10t-pro-migliori-cover-pellico...00x675.jpg]

Коментирайте тук аксесоарите на Xiaomi Mi 10T/Mi 10T Pro/Mi 10T Lite.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз си поръчах отделно на хиоми слушалки с anc от алито за 40лв.и още един адаптър за 3.5 жак който може и да зарежда едновременно, че в колата съм с адапторна касетка.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#3

От Алито има един кейс на nillkin с капак за камерата, който се плъзга. Чакам черният петък и да го пускам.
Цитирай
#4

(2020-11-16, 21:46:51)RoboCop написа:  От Алито има един кейс на nillkin с капак за камерата, който се плъзга. Чакам черният петък и да го пускам.

И аз си го поръчах същия от там ...... чакам го.


Прикачени файлове Миниатюри
   

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на skysoft за това мнение:
  • RoboCop
Цитирай
#5

Като го държа, все пръстите ми ходят по камерата и се налага преди всяко снимане да чистя отпечатъци и прах. С него се надявам да се променят нещата, а и gorilla glass 5 се драска лесно от пясък. Живея до морето и с този кейс ще съм по- спокоен. Smile

Дано само има отстояние между капака и камерата, че ако се трие в нея и ако попадне там песъчинка, не ми се мисли за какво шлайфане иде реч. Не вярвам да са толкова глупави и да не са оставили аванс де.
Цитирай
#6

Като си ги получим ще разберем, и аз съм до морето - Бургас. :-)

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#7

Аз живея буквално на 10мин. на самоход до плажа, "Св.  Св. Константин и Елена". Storstark
Цитирай
#8

Доволни ли сте от кекса на nillkin, че моя пътува още. Какво стъкло му сложихте?
Цитирай
#9

И аз го поръчай но още не е дошъл .Едно матово стъкло .На предишния телефон имах същото и бях много доволен .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#10

И аз ще го сменям, че оригиналния с който идава е ПВЦ и е наелетризиран и постоянно привлича разни буклучета и все го забърсвам. И почва да ме дразни.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#11

И аз го чакам. А за отпред какво сложихте и бъркали тъпия сензор за близост?
Цитирай
#12

Днес получих калъфчето. Първите ми впечатления са малко смесени но клонят към сполучливо. Телефона придобива съвсем различен вид, малко странно стой в ръката заради капачето на камерата, но мисля, че ще се свикне. Доста по тънък е от оригиналния в комплекта калъф и специално на мен все още ми се пързаля в ръката. 

Как стой въпросът със стъклените протектори? Моля, някой ако слагал да сподели мнение, какъв и от къде го е поръчал?
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepone за това мнение:
  • stensyto
Цитирай
#13

(2021-01-11, 13:35:02)skysoft написа:  И аз ще го сменям, че оригиналния с който идава е ПВЦ и е наелетризиран и постоянно привлича разни буклучета и все го забърсвам. И почва да ме дразни.
Мога ли върху него да си лепна стъклен или трябва да го свалям ? Smile

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

Можеш да го лепне върху него, но по-добре да го махнеш за да не се намали сензорната чувствителност на екрана и яркост и контраст на дисплея. Може и да работи с двата но за всеки случай.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#15

(2021-01-13, 16:15:33)pepone написа:  Днес получих калъфчето. Първите ми впечатления са малко смесени но клонят към сполучливо. Телефона придобива съвсем различен вид, малко странно стой в ръката заради капачето на камерата, но мисля, че ще се свикне. Доста по тънък е от оригиналния в комплекта калъф и специално на мен все още ми се пързаля в ръката. 

Как стой въпросът със стъклените протектори? Моля, някой ако слагал да сподели мнение, какъв и от къде го е поръчал?
Аз си поръчах един матов .От алито . А стария имах такъв и бях много доволен .Като дойде ще пиша коментар .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#16

Здравейте, някой знае ли какъв преходник да си взема за да мога да включвам флашка към телефона. Имам обикновен преходник който на Mi 8 работи, но не и тук.
Цитирай
#17

(2021-01-15, 02:00:12)Simeon7351 написа:  Здравейте, някой знае ли какъв преходник да си взема за да мога да включвам флашка към телефона. Имам обикновен преходник който на Mi 8 работи, но не и тук.

USB C OTG Cable, USB 3.1 Adapter


Прикачени файлове Миниатюри
   

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#18

А каква е разликата с този кабел ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#19

Ако е тип "С", никаква, най-много да е USB 2.0 но няма да усетиш разликата.

----------------------

Да се похваля днес ми дойдоха шесте гръбчета/кейсчета за телефона които си поръчах в черния петък от Али Експрес-а, само дето шестия не е за Mi 10T Pro, а за Mi Note 10 Pro. Явно ми се е паднал някой кьорав или преуморен да ми обработва поръчката. Но общо взето съм доволен много добре стоят.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#20

Да, но не става с този кабел. Както казах в по горния пост, кабелът работи на xiaomi mi 8, но не и на xiaomi mi 10T pro. Има някаква промяна в новите устройства защото на samsung s8 работи, а на samsung s20fe не. За това ми е интересно какво да търся. Един приятел има подобен хъб като този на снимката и с него работи, но той е на цена 80лв. И за това търся по евтин вариант, но не знам от къде идва разликата.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#21

Днес дойде този гръб. Има добро сцепление, но е с 9 гр. по-тежък от оригиналния - 30 гр.


Прикачени файлове Миниатюри
           

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай
#22

Аз си поръчах този от АЛИ-то.


Прикачени файлове Миниатюри
       

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#23

(2021-01-13, 16:15:33)pepone написа:  Как стой въпросът със стъклените протектори? Моля, някой ако слагал да сподели мнение, какъв и от къде го е поръчал?

https://m.aliexpress.com/item/1005001540...e1db22865f


Доволен съм от комплекта. Препоръчвам!

Дойде ми и скъпият калъф за 20+ кинта от ест. кожа, уж от крокодил. Ползвах такъв и със старият телефон, не е мръднал, доста луксозна изработка и хваща на всеки окото.

BGN 22.59  40%OFF | Crocodile Genuine Leather Phone Case For Xiaomi Mi 10T Pro 10T Lite 10 T Business Flip Cover Case For Xiaomi Mi 11 Mi11 Coque
https://a.aliexpress.com/_mLMtRJB

Моят е кафевият, на старият беше черен гланц.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#24

(2021-01-19, 22:30:54)skysoft написа:  Аз си поръчах този от АЛИ-то.

Аз съм с този от 2 месеца и съм доста доволен, и предпазва добре камерите. Взех го от местен магазин за около 10-15лв. От любопитство в алито на каква цена е? ?
Цитирай
#25

(2021-01-21, 12:56:36)user_14 написа:  Аз съм с този от 2 месеца и съм доста доволен, и предпазва добре камерите. Взех го от местен магазин за около 10-15лв. От любопитство в алито на каква цена е? ?

US $2.55 - 2.81

https://www.aliexpress.com/item/10050016...web201603_

Взех си и още други 5 различни. Много добре изглеждат, сменям ги на всяка седмица.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)