Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране Google Play и махане излишните приложения на Huawei P40 Pro

(2023-05-28, 10:40:12)KonstantinMarkov написа:  Можете да изтеглите приложения на Google от AppGallery. Gbox е помощникът за това. Приложенията работят гладко и с нормална скорост. Особено се наслаждавайте на Google Maps.

Да, потвърждавам. AppGallery е подобрена и има толкова много налични приложения там. Теглиш си приложенията от AppGallery заедно с Gbox.
Само да не ви трябват коректни известия, gbox не знамения липсата на gms

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Да питам - много ми е мерак да си купя P40 Pro Plus. Само че...продължавам да се притеснява, дали всички гугълски услуги ще са налични (всъщност, трябват ми синхронизация на контакти, Gmail, Google Maps, Keep Notes, Play Games (за синхронизация на данните по отношение на свалените игри)), както и ми е изключително важно да знам банкирането (ОББ и ПИБ) дали ще работи коректно? Някой ако може да ми даде информация, ще съм му безкрайно задължен. Нотификейшъните не ме интересуват - те са първото, което по принцип първо изключвам при нов телефон. Google Pay и производните му също не ме интересуват (не ползвам).
Цитирай

Аз съм с P40 pro plus и Google maps си ми работи чудесно, Gmail също и в двете съм логнат с гугълския акаунт. В мапса и хронологията си работи. Игри не играя, за там няма как да ти кажа как ще са нещата.
Клиент съм на Пощенска банка, онлайн банкирането си работи чудесно, с друго приложение One wallet, си плащам с телефона на всякъде.
Като всичко което ми е нужно работи чудесно.

 Huawei P40 pro+    512GB black
[-] 1 потребител изказва благодарност на carden за това мнение:
  • imthedevil
Цитирай

(2023-05-28, 10:40:12)KonstantinMarkov написа:  Можете да изтеглите приложения на Google от AppGallery. Gbox е помощникът за това. Приложенията работят гладко и с нормална скорост. Особено се наслаждавайте на Google Maps.

Да, потвърждавам. AppGallery е подобрена и има толкова много налични приложения там. Теглиш си приложенията от AppGallery заедно с Gbox.
В АppGallery скоро видях да имат и dostsavki Happy приложението, което доста ме изненада.
Цитирай

Някой да е успял да подкара Family link?
Цитирай

(2023-06-27, 08:17:14)vaso22 написа:  Някой да е успял да подкара Family link?
Ползвам го през gbox, но като родител. Работи перфектно. Незнам обаче как ще се държи ако се сложи на телефона на детето което няма гугъл.

Изпратено от моят NCO-LX1 с помощта на Tapatalk

LG 2X 4.0.4 v30a Flex_Icer_rev4.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)