Анкета: Зареждате ли си телефона вечер, докато спите? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, само през това време го зареждам
40.00%
24
40.00%
Да, зареждам го когато ми е удобно
40.00%
24
40.00%
Да, но рядко, избягвам нощното зареждане
11.67%
7
11.67%
Не, никога не съм го зареждал така
8.33%
5
8.33%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зареждате ли си телефона вечер, докато спите?
#1

[Изображение: bf40581d62b3d2dff18b34183be0daa9.jpg]

Зареждате ли си телефона вечер, докато спите?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • Be6i4, oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Най често го зареждам над вечер,и докато стане време за лягате е зареден,през нощта го зареждам по изключение.Преди го зареждах само вечер докато спя,и на сутринта го изключвах.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Основно нощно време го зареждам, имам добра функция, която ми го зарежда на 100% час преди събуждане горе-долу. Иначе го зареждам и през деня, особено ако ползвам гпс-а.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Всяка вечер е на кабела. Много рядко се случва да съм го заредил по-рано, тогава си почива ( веднъж на 2 седмици  Big Grin )

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

Гласувах не, никога не съм го зареждал така. Все пак гледам да съм буден когато го слагам да се зарежда.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

Винаги си го държа на зарядното, когато съм вкъщи (особено сега предвид ситуацията, там си седи постоянно, като на докинг станция Big Grin ). Иначе няма вечер в която да не го слагам да се зарежда - не ползвам Note 7 все пак, че да се притеснявам от нещо Big Grin

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#7

Предимно вечер.
Стремя се да е преди да съм заспал.
Или за през нощта на безжичното.
Напоследък го зареждам през ден, защото само вечер ми остава време да го ръчкам и изкарва два дена.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 2 потребители изказват благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • alexbg67, DoryanY
Цитирай
#8

Предимно тогава, то е нормално - взимаш го сутринта зареден и го мориш през деня. Но се случва и да го щадя - оставям го нощес с колкото има и дозареждам на сутринта или по някое време през деня. Често умишлено не го зареждам и докрай.
Цитирай
#9

Приблизително и при мен е така...

oxuboxu
Предимно през нощта на безжичното през ден.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#10

Никуга ни гу устаам вичарта да са зарежда.
Приз диня си гу зареждам.
Аз и многу многу ни ги барам тилифонти си и затва.

Пи Ес:
Убачи многу ма кефи таа дума "нощТното".
Цитирай
#11

Гласувах с не, тъй като не обичам да зареждам телефоните по цяла нощ. Обикновено го зареждам преди лягане или рано сутрин.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#12

всяка вечер задължително и по няколко пъти през деня

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#13

(2020-11-17, 21:56:55)Sokolchev написа:  всяка вечер задължително и по няколко пъти през деня

Ехее, какво го правиш тоя телефон бе?
Цитирай
#14

Предишния ми телефон го зареждах предимно вече като си легна и сутринта го изключвах... Сега съм предимно хоум офис и нямам проблем да го зареждам, когато съм буден.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#15

(2020-11-17, 22:00:00)fifth_root написа:  Ехее, какво го правиш тоя телефон бе?

ползвам го по предназначение

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#16

Предишният телефон Самсунг задължително го зареждах през нощта , сутринта го взимам на 100 % и изкарвам деня . Сегашния  го слагам на зарядното преди работа да се зареди за 30-40 мин.(от 40 до 80 % ).Нощно време много рядко.
Всъщност,, нощТното" зареждане се пише нощното .

S21 FE
RN5 AI
[-] 1 потребител изказва благодарност на Emobul за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#17

Само едни и същи анкети се въртят.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#18

Има ли причина телефона да не се оставя цяла нощ да се зарежда?
Цитирай
#19

Има. И това е батерията. Сони са намерили решение, доколкото знам.
Цитирай
#20

(2020-11-17, 22:37:24)Sokolchev написа:  ползвам го по предназначение

Като всички.
Цитирай
#21

(2020-11-18, 06:13:34)Victormihov написа:  Само едни и същи анкети се въртят.

Пусни някоя нова, да стане разговора. Unknw_mini

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#22

(2020-11-18, 08:54:45)fifth_root написа:  Като всички.

явно не е като всички щом ми задаваш такъв въпрос Wink пътувам по Европа и роуминга е нон стоп пуснат, свързан е с блутут с медията и часовника (с часовника нон стоп) гледам онлайн телевизия на него, ползвам навигацията, рова във фейс, месинджер, вайбър... качвам и свалям файлове, играя игри, на 90хц съм си с бели теми навсякъде, разговори десетки на ден по над 20 мин до час, онлайн радио, снимки, клипчета, видео разговори, екран над 6 часа на ден, случва се да пускам филми от телефона на телевизора, синхронизация с часовника постоянна и още куп други неща права които не се сещам в момента, а като знам че чета доста бисери от рода на имам екран 1 час за 2 дни... Smile аз толко имам докато го изваждам от зарядното Smile

(2020-11-18, 08:14:13)anatol06 написа:  Има. И това е батерията. Сони са намерили решение, доколкото знам.

батерията не е литиевата на нокия Wink никакви проблеми няма да го зареждаш когато и колкото поискаш, поне гаранционно ще издържи, ама аз лично повече от година не държа телефон

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#23

(2020-11-18, 09:50:45)Sokolchev написа:  явно не е като всички щом ми задаваш такъв въпрос Wink пътувам по Европа и роуминга е нон стоп пуснат, свързан е с блутут с медията и часовника (с часовника нон стоп) гледам онлайн телевизия на него, ползвам навигацията, рова във фейс, месинджер, вайбър... качвам и свалям файлове, играя игри, на 90хц съм си с бели теми навсякъде, разговори десетки на ден по над 20 мин до час, онлайн радио, снимки, клипчета, видео разговори, екран над 6 часа на ден, случва се да пускам филми от телефона на телевизора, синхронизация с часовника постоянна и още куп други неща права които не се сещам в момента, а като знам че чета доста бисери от рода на имам екран 1 час за 2 дни... Smile аз толко имам докато го изваждам от зарядното Smile

Съгласи се, че е учудващо чак по няколко пъти на ден, затова съм попитал и казваш, за SoT от около 6-7 часа... Защото и аз ровя приложения, някои от които с медия (Spotify, YouTube, Netflix), синхронизирам с гривна и облачно пространство, локацията ми е на макс, чета статии по сайтове... в голяма степен го ползвам като теб, да не чак толкова, но пък изкарвам от сутринта до следобяд.
Цитирай
#24

Старая се телефонът винаги ми да има достатъчно заряд, за да не ме издъни, ако ми се наложи внезапно да тръгна посред нощ нанякъде. Обикновено го зареждам преди лягане, с бързото зареждане това не е никакъв проблем, но винаги имам зарядно в себе си, отделно държа едно само в колата си за всеки случай, налагало се е.
Малко предвидливост никога не е излишна, ако пък е повече - още по-добре.
Цитирай
#25

(2020-11-18, 10:07:26)fifth_root написа:  Съгласи се, че е учудващо чак по няколко пъти на ден, затова съм попитал и казваш, за SoT от около 6-7 часа... Защото и аз ровя приложения, някои от които с медия (Spotify, YouTube, Netflix), синхронизирам с гривна и облачно пространство, локацията ми е на макс, чета статии по сайтове... в голяма степен го ползвам като теб, да не чак толкова, но пък изкарвам от сутринта до следобяд.

ами поне два пъти на ден се случва да го дозареждам или да го включвам на заряд ако съм пуснал навигацията или гледам телевизия, няма как да го изчакам почти до 0 защото след това пак ми трябва, така че го зареждам по всяко време

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)