Анкета: Зареждате ли си телефона вечер, докато спите? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, само през това време го зареждам
40.00%
24
40.00%
Да, зареждам го когато ми е удобно
40.00%
24
40.00%
Да, но рядко, избягвам нощното зареждане
11.67%
7
11.67%
Не, никога не съм го зареждал така
8.33%
5
8.33%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зареждате ли си телефона вечер, докато спите?
#26

https://smartnews.bg/%D0%B4%D0%B0-%D0%B7...%82%D0%B0/ sapiora не е проблем д се зарежда през нощта. Телефоните не са като предишните да се зареждат за първи път по 12, 13 часа и не прегряват. Също така някои телефони имат функция да си дозарежда батерията на сутринта някъде. Те литиево-йонните батерии нямат проблем с зареждането цяло нощ, на тях им влияят циклите на зареждане. Та по-голям проблем е да го зареждаш в деня два пъти, отколкото цяла нощ на зарядно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • Nikola.Kolew, sapiora
Цитирай
Аксесоари
#27

От първия ми телефон - Siemens S25 през далечната 1999 год. , винаги съм ги зареждал по цяла нощ - 23.00 - 7.00 ч.
[-] 1 потребител изказва благодарност на BisVal за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#28

Преди като за първи флагман, в началото с iPhone 8 гледах да не го зареждам вечер, докато спя, но след няколко месеца почнах и вечер. После с Note 9 не съм се и замислял, както и със сегашния iPhone. Когато ми е удобно на мен, все пак е техника, а и модерните телефони нямат проблем с дългото зареждане.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#29

Не го зареждам вечер,телефона ми е на няма месец и ако го ползвам умерено и два дена може да му изкара батерията.Сутрин го зареждам докато си пия кафето.С 40 ватово зареждане батерията му се зарежда много бързо.Предишния ми телефон Huawei P10 Plus го зареждах задължително вечер.

Изпратено от моят JNY-LX1 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#30

Винаги съм ги включвал в зарядното когато си лягам и ги изключвам когато се събудя.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#31

Най-честото зареждане при мен - нощно време преди лягане го включвам на съвсем бавен заряд (около 2.5W) и така зарядът завършва малко преди да се събудя. Хем щадящ батерията нисък ток, хем липса на каквато и да е отделена топлина, хем не стои напълно зареден ненужно дълго време. Всичките ми литиеви акумулатори вкъщи живеят с години, по тази схема Wink

.::: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 256GB /Phantom White/ :::.
Цитирай
#32

Зареждам по всяко време и хич не ми е. Телефона се сменя на 2 години. На лапето стария ми S8+ батерията му е чук

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)