Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бавно снимане -Samsung A 51
#1

Здравейте ,близо месец ползвам Samsung A 51.
Когато искам да снимам няколко снимки една след друга ,се получава някакво забавяне ,т.е натискам бутона за снимка ,но не се прави снимка,а след известно време чак се задейства.При предишния ми телефон ,при положение ,че е стар модел -sony xperia x ,такъв проблем не съм имала.
Другия ми въпрос е при разглеждане на снимките от галерията ,дали има опция за завъртане на снимката.Какво ли не правих и не открих тази опция.
Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Относно първото, предполагам, че е проблем със софтуерна на смартфон. Не съм чел много по въпроса, но може да е нещо често срещано в средния клас. За завъртането на снимките би следвало да имаш подобна опция към редактора на снимки от самата Галерия.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай
#3

Аз съм със същия телефон, при мен такова забавяне няма, или може би не съм забелязал. По принцип менюто на самсунг е малко по-тромаво като цяло, отколкото при другите марки. Може да пробваш да изключиш анимациите, ако не са ти важни, предполагам, че би оказало някакво влияние, и да си изтриеш ненужните снимки и файлове, което също предполагам, че ще помогне. Относно завъртането, при мен, когато отворя снимката, горе вдясно където са трите точки, до тях имам иконка с форма на телефон и две стрелкички отдолу и отгоре - натискаш я и снимката се завърта. Надявам се да съм помогнал Smile
Цитирай
#4

Има го това забавяне.Жената се оплаква от същото.Снимаш и или не снима или снима след 4-5 секунди.Явно модела е калпав!
Цитирай
#5

Да не е заради фокусирането преди снимка, и светкавицата...- също забавят.
Вижте да не включвате таймера без да искате...
Проверете да не сте разбутали някои други настройки - дайте дефолт...

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай
#6

Камерата на този телефон става все по отвратителна.Снима по 5-6 секунди или изобщо отказва да снима.При нулиране на камерата се оправя за ден и после пак.Грешна покупка се оказа
Цитирай
#7

Аз съм с А50 и съм доста доволен от камерата. Мисля че А51 би трябвало да е още по-добре.
Пробвахте ли да снимате с някое друго приложение?
Цитирай
#8

Ами не снима лошо но за телефон от 2020 струващ 680 лв като излезе очаквах малко повече. Redmi note 5 от 2018 снима доста по добре. Разчетох се и по чуждите форуми и там е същото.Просто си е такова нивото на телефона
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)