Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GPAY на Samsung Watch
#1

Видях днеска, че Google Pay е пуснат официално в Google Play България. Някой да го е подкарал с часовник Samsung?
Не съм много наясно с приложението, защото не съм го ползвала, от телефона ползвам друго. Но ми се иска да мога да плащам с часовника. Но не знам как и дали може да се инсталира GPay на часовника (официално в България). Знам за смяната на региона и т.н.т., но не искам да правя тези гимнастики и да губя гаранцията на часовника. А щом все пак е пуснато вече официално, значи има надежда Smile Някой, ако го е подкарал, може ли да обясни Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Gpay е за часовници с Андроид, a както знаем при Samsung се ползва Тизен. На нас ни трябва Samsung Pay, но той още го няма официално в България.

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#3

Ясно. Жалко тогава. Благодаря за разяснението Smile Май по вероятно е банката ми да направи приложение за плащане, отколкото Samsung pay да го пуснат в България Sad
Цитирай
#4

(2020-11-18, 13:19:53)any9 написа:  Ясно. Жалко тогава. Благодаря за разяснението Smile Май по вероятно е банката ми да направи приложение за плащане, отколкото Samsung pay да го пуснат в България Sad


Ако си направите Curve с UK адрес (не е нужно да си потъчвате пластика) и Ви дадат UK BIN (5375 9000), може да я ползвате със Samsung Pay.
Преди Curve не изискваха верификация с документи, но май се променило това нещо от септември насам. Пробвайте.

За Curve е писано много, това е прозрачен послредник, който "изисква парите" по време на плащането от Mastercard/Visa карта, може да работи, с която е да е банка/финтех.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#5

(2020-11-18, 15:50:44)Чо написа:  Ако си направите Curve с UK адрес (не е нужно да си потъчвате пластика) и Ви дадат UK BIN (5375 9000), може да я ползвате със Samsung Pay.
Преди Curve не изискваха верификация с документи, но май се променило това нещо от септември насам. Пробвайте.

За Curve е писано много, това е прозрачен послредник, който "изисква парите" по време на плащането от Mastercard/Visa карта, може да работи, с която е да е банка/финтех.

Как може да се инсталира Samsung Pay на Samsung Galaxy Watch 46mm?


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#6

(2020-11-27, 12:02:41)Mondiso написа:  Как може да се инсталира Samsung Pay на Samsung Galaxy Watch 46mm?

Аз нямам такъв часовник.
В тази тема собственика е писал за процедурата по смяна на firmware на часовника.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)