Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сиво петно по дисплея на бял фон
#1

Здравейте колеги. От скоро забелязах по дисплея на ми 9т про сиво петно на бял фон. Правих и скрийншот и съм убеден,че проблема е в дисплея. Ще се опитам да ви покажа на снимка. Въпроса ми е как да процедирам с гаранцията? Гаранционно коя фирма обслужва. Телефонът е закупен от Техмарк

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай
Аксесоари
#2

Сръчко е сервизът. И сигурно е хардуерно, така че няма какво да направиш. Аз съм имал не точно сиви, но петна, които най-много личаха на бял фон, само че телефонът и технологията бяха други.
Цитирай
#3

Къде е това сиво петно?
Цитирай
#4

Ако го отварят, много внимателно гледай да не се разлепи след някоя и друга седмица.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#5

Дай една снимка да видим? Да не се бъркаш с отражението от пръстовия отпечатък, на бял фон и на слънце се вижда като петно. Да не стане така, да ти разглобят телефона за нищо
Цитирай
#6

Благодаря на всички. Проблема е открит и отстранен. Имах гел протектор и е потъмнял в тази част. Мислех, че не е от него, докато него махнах.

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)