Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bluetooth с 2 устройства - проблем
#1

Здравейте,

Имам OnePlus 3T телефон. Всичко е супер с телефона (само май му е време за батерия, че 4та година и не държи достатъчно, но не е това драмата).
Имам проблем, когато ползвам 2 устройства включени в телефона, било то 1. Блутуут, 2. Блутуут или 1. Блутуут, 2. AUX.
Без значение как вържа устройствата, винаги 2рото устройство взема "предимство" и през него минава медия (музика) и обаждания.
В настройките на блутуут-а съм настроил, че от устройство Хендсфрии - само телефонни обаждания, медията да НЕ се пуска. От устройство 2 - само медия, телефонни обаждания да НЕ се правят.
Което устройство вържа 2ро - от него минава всичко.
И не мога да намеря решение на проблема. Изключително досадно е, тъй като в колата си имам отделни устройства за 2те и искам да мога да си ги ползвам отделно. Но, не, не може и това е.
Другият вариант е, едното ми устройство (трансмитер) го връзвам да може да пуска обаждания И музика. Ако включа AUX кабела в телефона - всичко минава през AUX-а. Съответно и обратното. Пуснал съм си музика през AUX-а и обаждания през него, включвам Блутуут устройство и хоп - всичко минава през него.

Имам последния ъпдейт според самия телефон 9.0.6 версия.

Идеи защо така и какво може да се направи за да се оправи?
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)