Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GPS не работи в background - Redmi Note 9S
#1

Здравейте,
закупих Redmi Note 9S и му инсталирах GPSWOX 
https://play.google.com/store/apps/detai...ientClient
понеже ми трябва да го следя дистанционно (нещо като GPS го ползвам) но когато е в background приложението и спира да предава сигнал.Трябва да се отвори отново и пак да имам достъп до телефона.Според мен е от MIUI на Xiaomi нещо някакви рестрикции gps апликации да не работят в background режим.Имах го същото приложение на телефон Umidigi там го нямах този проблем.Моля някой ако може да помогне да каже как да може да се ползва gps приложение в background режим на MIUI ще съм мн благодарен.
Поздрави
Цитирай
Аксесоари
#2

Задръж пръст върху иконката на приложението и после избери "инфо за приложението". От там виж "разрешения за приложения" > "местоположение" > " разрешаване във всички случай".

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2020-11-20, 08:19:34)BlackBone написа:  Задръж пръст върху иконката на приложението и после избери "инфо за приложението". От там виж "разрешения за приложения" > "местоположение" > " разрешаване във всички случай".

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk

Това съм го задал,но след известно време изключва gps-a на приложението в background
Цитирай
#4

Сложи катинарче на приложението в recent apps и го сложи на автостарт

П.С. и от икономията на батерия да е без ограничения

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

(2020-11-20, 08:26:38)BlackBone написа:  Сложи катинарче на приложението в recent apps и го сложи на автостарт

П.С. и от икономията на батерия да е без ограничения

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk

ще го пробвам по късно дали ще се получи,че телефона не е в мен,дано се получи
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)