Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 10T/10T Pro проблеми

(2023-05-09, 13:42:50)suffer написа:  ако беше от xiaomi на Xiaomi -- локален бекъп и рестор само на приложението
иначе можеш да опиташ с Share me ина двата телефона, но не винаги се поддържа прехвърляне на всичко
Интересува ме конкретно инсталирано приложение което като се прехвърли на другия телефон да тръгне все едно е било инсталирано пъвоначално на него понеже има персонални настройки.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
Аксесоари

Aз разбирам и ти казвам, ако беше към Xiaomi - правиш едикакво си
Ако е друг телефон - опитваш едикакво си.
Виж също в конкретното приложение дали няма опция за бекъп или експорт
Цитирай

(2023-05-10, 07:16:38)suffer написа:  Aз разбирам и ти казвам, ако беше към Xiaomi - правиш едикакво си
Ако е друг телефон - опитваш едикакво си.
Виж също в конкретното приложение дали няма опция за бекъп или експорт

Благодаря ти Суфер, явно ще ходя до централни клон на банката да го инсталират отново. Понеже се явява комбинация от две програми които индетифицират визуално и пръстов отпечатък на клиента им.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Има вариант единствено с root, но се съмнявам да искаш да root-неш и двата телефона.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Те няма ли да им се затрият настройките при отключване на буутлоудъра?
Поне на xiaomi-то
Цитирай

(2023-05-12, 10:32:18)Be6i4 написа:  Има вариант единствено с root, но се съмнявам да искаш да root-неш и двата телефона.

Не благодаря, ще пропусна роотването. Ще ходя до банката да го настройват.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

А опита ли въобще с Share me?

https://play.google.com/store/apps/detai...omi.midrop
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • skysoft
Цитирай

Добър вечер колеги!
Извинявам се за въпроса но имам проблем с ми10т.
Телефонът по не знаен за ЖЕНА ми начин, е преминал в един вид авариен режим.
Излизат 4 меню - та reboot, Wipe Date, connect with .... И Save mode...
За съжаление което и да дам телефонът само се рестартира и след леко завъртане на андроид стартирането, отново се връща в меню-то,вече 2-ри ден не мога да стартирам телефона, разглобих го изключвах батерията, с надеждата да се оправи сам, но няма ефект!
Някой има ли идея какво му има и мога ли да го оправя запазвайки файловете снимките и другите неща в телефона!
Благодаря предварително
Цитирай

OПитваш Wipe опцията
ако и тя не стане, както е в този режим можеш да опита в mi flash pro да го заакчиш и да флашнеш рома, който е в zip формат.
Ако и това не стане - сервиз или може да се свържеш с колегата @Be6i4, понеже може да се наложи през тестпойнт да се влезе Едл режим, който изисква оторизиран акаунт и оттам флаш.
Стига да не е хардуерен проблем мисля, че това изчерпва вариантите
Цитирай

Здравейте.

Нужен ми е съвет! Телефончето е Mi 10T lite. Системата в момента е  андроид 12skg1.211006.001 и MIUI 13.0.12.0 SJSEUXM

Проблема - телефона не си намира OTA ъпдейт до MIUI 14. Когато опитвам да го рестартирам във Fastboot телефона зарежда логото фастбут и си остава завинаги на този екран. 

Някакви идеи как да оправим проблема с фастбуут?
Цитирай

Нормално е да остава на надписа fastboot, какво искате да се случи?
Цитирай

От фастбуут държиш бутона за включване докато се рестартира и трябва да се включи нормално, ако няма софтуерен проблем
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)