Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 10T/10T Pro проблеми
#51

Слагайте eu rom . Особено седмичните бета с последната не забелязвам бъгове.
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте, аз си реших проблема с известията в Месинджър и фб. Настройки - приложения - разрешения - други разрешения . Там отмятате с тикче за да позволите изскачащи известия. Сега след последната актуалидация имам друг проблем , като ми пише някой и отворя изскачащото прозорче ми отваря месинджъра на 1/3 от екрана..
[-] 1 потребител изказва благодарност на cska_kefal за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#53

това с 1/3 от екрана е андроидска функция и важи за всички приложения. Идеята е като от чат heads но за всичко в андроид, така че това не е решение, а просто от трън на глог Smile
Цитирай
#54

Някой да има идея как да подкарам известията на уатзап бизнес на телефона .На нормалния (личния уатзап всичко е ок) на бизнес приложението не уведомява ,като някой пише ,няма звук нищо ,ако не погледна телефона и видя ,че има балонче не съобщава по друг начин Идеи ...благодаря

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#55

Аз съм със служебен на outlook и:
Освен, че е сложена отметка за известяване, като цъкнеш на нея има още настройки точно за звук, лед вибрация...виж да не би да не са активирани.
А също в "профили" ти се е създал и служебен профил най-вероятно. Виж да не би и там да нямаш допълнителна настройка за известия
А ако имаш служебен профил то и в статус бара се появява настройка за активиране/ деактивиране

Макар, че миуи нещо понякога от едно и също приложение извесятва и със звук и с вибрация, а на следващото известие от същото приложение може да издаде или само звук или нищо. Много често го хващам това, понеже ползвам и смарт часовник и не веднъж ми се е слувало часовника да извибрира , телефона нищо - само го праща и трябва да откл. и да видя че го има
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • Schvabata, suffer
Цитирай
#56

Здравейте,
Някой изпитвал ли е проблем със случайни рестарти на телефона след последния ъпдейт?

Android addictive 
Цитирай
#57

Аз не. Намали ми се силата на звука обаче

Mi 10t pro

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#58

Някакви идеи как да се оправи месинджъра чат heads-a да си е както си беше... ?

едит: Взето от друго място, тествано и работи. Задължително да се спрат ъпдейтите на месинджъра.

if you still have problem with facebook bubbles.
1) Uninstall Messenger
2) Download and Install Version 218.0.0.11.113  from : Link
3) go to Play Store and uncheck the auto update from Facebook Messenger
4) Thank me.
Цитирай
#59

това не е решение, а отлагане на проблема, защото в един момент самия месинджър ще откаже да работи докато не го обновите.
Цитирай
#60

Да, така е. Работи само 2 дни като хората, после спрях да мога да изпращам снимки и е доста дразнещо... Проблема обаче от месинджъра ли е или от телефона?
След последния ъпдейт има 2-3 функции, които изчезнаха, а ги ползвах. Доста дразнещо...
Ползвах по график да минава на безшумен режим и да се изключва режима - няма го вече....
Ползвах с почукване на кокалчето за скрииншон - и това го няма....
Целта на андроида не е ли да се разширява, а не да се ограничава?!
Цитирай
#61

Здравейте, имам Xiaomi Mi 10T pro от половин година. Всички бъгове малко или много съм ги срещал/все още имам. С глобална версия е - 12.1.5, последното за сега.
При мен след ъпдейтването до тази версия забелязвам следния проблем: Bluetooth свързаността към автомобила не работи (преди нямаше проблем). Като отида в детайлите на свързаните устройства за автомобила пише "no media", иначе си прехвърля контактите на телефона. Тикчето за медията е сложено, изтривал съм свързани устройства, трил съм кеш на Bluetooth, промяна на кодеци през девелопър меню тн. - НИЩО. Не съм връщал заводски настройки само, защото мисля да направя тази операция като дойде 12.5... Въпроса ми е някой имал ли е подобен проблем, и дали знае за някакво решение.

П.П. С други телефони няма проблем, не е от колата.

Благодаря предварително.
Цитирай
#62

При мен се получава подобно нещо когато използвам едни TWS слушалки.
Мислех, че защото са куче марка и те са причината, но явно ще се окаже, че не е така.
Този проблем аз го решавам като вляза в Bluetooth менюто, цъкна на слушалките и изключа и пак включа плъзгача на реда с media-та. Или пък раздвоя и пак сдвоя слушалките.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#63

Благодаря за отговора. Уви при мен този начин не оправя проблема, макар и времено...
Цитирай
#64

Включете и местоположението и пак пробвайте
Цитирай
#65

При мен има проблем с тъч екрана. На определено място от дисплея не иска да реагира при плъзгане. Иначе натискане и друго реагира, но ако искам да скролна не иска. След рестарт се оправя и след ден-два или малко повече отново. Има ли го при някой друг?

Poco F3
Цитирай
#66

(2021-05-23, 21:16:04)trifon81 написа:  При мен има проблем с тъч екрана. На определено място от дисплея не иска да реагира при плъзгане. Иначе натискане и друго реагира, но ако искам да скролна не иска. След рестарт се оправя и след ден-два или малко повече отново. Има ли го при някой друг?
При мен след последният ъпдейт това се оправи. С коя версия си?

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай
#67

(2021-05-24, 08:12:17)kostastam написа:  При мен след последният ъпдейт това се оправи. С коя версия си?

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

12.1.5

Poco F3
Цитирай
#68

Някой случайно да играе на телефона Anima The Raign of Darkness?
Преди с Android 10 играта насичаше и спадаше FPS, сега с 11 не може да се играе....
https://www.youtube.com/watch?v=BD922WMLGBI - видео с проблема (спада до 2-8 фпс и след това пак си се връща на 30)

Писах си с доста хора, които играят играта, но никой с Xiaomi и то със сравнително стари телефони (Samsung S8, OnePlus 5T) и при тях играта върви супер гладко без такива изцепки... вече се съмнявам проблема да не е в самото устройство...

п.с. оптимизирането на батерията е изключено

edit: след рестарт нещата си дойдоха на мястото...
Цитирай
#69

Е това e най-лошото ,че при Xiaomi идва момент, където без рестарт или фабрични телефона се бъгва страшно .Абсолютна боза са тези китайски софтуери......
Цитирай
#70

Здравейте, не ме чуват добре на високоговорител. Някой има ли сходен проблем и решение за него?

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай
#71

Здравейте.
Това не е точно проблем, но не ми се отваря нова тема. Опитвам се да сменя блу тут аудио кодека от менюто за разработчици, но не се запазва избора ми. Някой знае ли как се правят тези настройки?

Android addictive 
Цитирай
#72

Колеги, оправен ли е към момента проблема със сензора за близост, че съм се насочил?
Мерси предварително.

POCO F1
Цитирай
#73

(2021-07-17, 18:49:15)lavazza написа:  Колеги, оправен ли е към момента проблема със сензора за близост, че съм се насочил?
Мерси предварително.
Аз нямам проблем може би 2 пъти да ми се е случило за няколко месеца но не е болка за умиране.


Изпратено от моят Mi 10T с помощта на Tapatalk
Цитирай
#74

При мен пък е постоянен и много изнервящ проблема със сензора. Не намерих решение.

Poco F3
Цитирай
#75

Може би е от начина на ползване. Веднъж като го доближиш до главата си гасне. Вече при отдалечаване и повторно доближаване трябва да имаш едно наум.

Изпратено от моят Mi 10T с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)