Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Затварят държавата... Ковид, Глад и още нещо...

Тук колегата има проблем с медиите в световен план и правителството в локален. Короната му е просто опорна точка.
Протести за какво да има в България, като нито имаме вечерен час, нито ни ограничават да правим каквото и да е. Много хора реват, защото няма къде да се напият и да почешат темата за Ковид на маса, където да ги оценят като безсмъртни бунтари.
С толкова либерални мерки и вируса е сит и народа е доволен.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
Аксесоари

От така предприетите в страната мерки, потърпевши са предимно собствениците на кафенета, ресторанти и моловете. Маската, какво толкова е дрънкаме? Сега в това хладно време и мръсния въздух е дори плюс за нас. Маската е задължителна само на затворени пространства. Определено ние и Швеция сме страните с най-малко въведени ограничения.

Който му пречи маската, да сложи шлем. Какъв му е проблема.

Нелепото е, че във форум за технологии пишат и се изживяват, като последна инстанция, хора, получили някакво Прозрение или Знание Свише , за Световна конспирация, обхващаща всички държави.
Всеки може да си вярва в каквото иска-че Земята е плоска, че Световният елит са извънземни гущери, които ни управляват, че всичко е някакъв заговор с цел да лиши някой съфорумник от ценната придобивка да си пие кафето в кврталното барче.Само искам да кажа, че ако видя някой да не носи маска в градския транспорт, защото му нарушавали изконните права, директно полита през вратата. Вярвайте си, гледайте видеа с тайна лекарска организация, разкрила Световната измама Ковид 19,но дайте шанс на другите да живеят и не ги убивайте умишлено. Да, вирус има, да опасен е, за разлика от грипа се влошаваш след първата седмица, да имам познати на по 35 години, които починаха от него. Без придружаващи заболявания, без нищо, отидоха си за 3 дни. Внезапна пневмония, която те затрива за нула време.. Иначе можем много да лаламе по форумите, но когато се налага да спазваме някакви елементарни мерки и да пазим хората до нас, тогава сме големи ербапи.. Ако толкова ви пречи да живеете в някакво общество с правила , все още има необитаеми малки острови, вземайте самолета и беж да ви няма..

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro

Защо по време на грипа миналата по миналата година не ходихте с маски а заразявате хората, които имат придружаващи заболявания този грип може да ги убие и да доведе до усложнения не по-малки от тези които ковид може да причини.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Може би защото смъртността при грипа е 0.1%,а при Ковид 19 е между 3 и 5%.Срещу грипа има ваксина, която е около 60% ефективна, срещу Ковид 19 все още няма.. Вероятността да получиш болнична помощ при грип е много по-голяма, отколкото при задръстени с пациенти болници в сегашната ситуация. Други въпроси?

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro

Безсмислено е. Не е и учудващо защо ни е такава системата по света пропагандата в крайна сметка ако можеше да се бутне така лесно нямаше да е пропаганда или щяха да опитат по друг начин. Живи и здрави всички.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Някой от спорещите тук може ли да помогне по същество? Търсим доброволец за кръвна плазма.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 

(2020-12-01, 11:34:09)kostastam написа:  Някой от спорещите тук може ли да помогне по същество? Търсим доброволец за кръвна плазма.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk
Какви са условията за плазмата, какъв тест трябва да се направи и кой ще му ги плати?

Doogee S30

(2020-12-01, 10:19:30)Nilson написа:  Вярвайте си, гледайте видеа с тайна лекарска организация, разкрила Световната измама Ковид 19,но дайте шанс на другите да живеят и не ги убивайте умишлено. Да, вирус има, да опасен е, за разлика от грипа се влошаваш след първата седмица, да имам познати на по 35 години, които починаха от него. Без придружаващи заболявания, без нищо, отидоха си за 3 дни. Внезапна пневмония, която те затрива за нула време..

Организацията на тези лекари не е тайна. Можеш да намериш информация за тях в интернет и да отидеш лично да говориш с тях. Има българи, има и от други държави.

Аз също познавах човек на 35 години, който почина внезапно от оневмония. Но беше преди 2 години, когато не се говореше за корона. А сега излиза, че всеки пневмонявал е заради короната... Има много причини човек да развие подобно заболяване, както и много други причини да умреш. Но днес почти всичко се приписва на короната, не ви ли прави впечатление? Другите причини за смърт изобщо не се обсъждат. А наистина ли смятате, че поставянето на 7 антибиотика на човек без нито един симптом е адекватно (пък дори и да имаше симптоми)? Ама честно отговорете. За мен това е чисто убийство. Та то дори 2 е опасно да се смесят...

Просто ми се иска да погледнете малко по-критично на обстановката, защото има много нелогични неща и много разминавания. Ако не беше така, изобщо нямаше да има противоположно мнение, нали?

Онзи ден гледах ето този филм от 2011г., който разказва историята на вируса 1:1. Разгарянето на епидемията в Китай, като вирусът беше пренесен от прилеп, както ни казаха и за короната, маските, дезинфектантите, трите метра разстояние, затварянето на училища, магазини и офиси, забраната за пътуване и налагането на вечерен час за излизане, забраната за погребения, недостатъчните чували за трупове... На места дори използват същите реплики, които чухме по новините. Освен ако в Холивуд не са пророци, не знам как би било възможно всичко да е показано 9 години по-рано. Гледайте го, ще ви накара да си зададете много въпроси. https://www.imdb.com/title/tt1598778/

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite

Ами не всеки, ама такъв бум на пневмонии не е имало досега. А причинителят е КОВИД-19. Демек е близко до акъла, защо е опасен и, че може да затрива млади и здрави хора.

Защо в холивуд трябва да са пророци, напълно нормално и логично нещо е, при положение, че в Китай има много региони с ниска хигиена и, че всичко де що мърда се яде.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray

(2020-12-01, 15:36:17)Lupita написа:  Организацията на тези лекари не е тайна. Можеш да намериш информация за тях в интернет и да отидеш лично да говориш с тях. Има българи, има и от други държави.

Аз също познавах човек на 35 години, който почина внезапно от оневмония. Но беше преди 2 години, когато не се говореше за корона. А сега излиза, че всеки пневмонявал е заради короната... Има много причини човек да развие подобно заболяване, както и много други причини да умреш. Но днес почти всичко се приписва на короната, не ви ли прави впечатление? Другите причини за смърт изобщо не се обсъждат. А наистина ли смятате, че поставянето на 7 антибиотика на човек без нито един симптом е адекватно (пък дори и да имаше симптоми)? Ама честно отговорете. За мен това е чисто убийство. Та то дори 2 е опасно да се смесят...

Просто ми се иска да погледнете малко по-критично на обстановката, защото има много нелогични неща и много разминавания. Ако не беше така, изобщо нямаше да има противоположно мнение, нали?

Онзи ден гледах ето този филм от 2011г., който разказва историята на вируса 1:1. Разгарянето на епидемията в Китай, като вирусът беше пренесен от прилеп, както ни казаха и за короната, маските, дезинфектантите, трите метра разстояние, затварянето на училища, магазини и офиси, забраната за пътуване и налагането на вечерен час за излизане, забраната за погребения, недостатъчните чували за трупове... На места дори използват същите реплики, които чухме по новините. Освен ако в Холивуд не са пророци, не знам как би било възможно всичко да е показано 9 години по-рано. Гледайте го, ще ви накара да си зададете много въпроси. https://www.imdb.com/title/tt1598778/

На всички ваши доводи, бих отговорил така: Има правило в науката, което се нарича Бръснача на Окам, и то гласи, че сред всички най-сложни теории, най-просто решение е винаги вярно. С една дума вместо да търсите "под вола теле" и да се опитвате да обясните пандемията с някакви сложни, обхванали целият свят конспирации, приемете, че има вирус, той е опасен и ние трябва да пазим себе си и всички около нас доколкото можем и докато това отмине.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro

(2020-11-30, 02:29:01)tishomen написа:  Хаха.Много облъчени ковид поклонници.Нямам политически мотиви и никой не ми е обещавал нищо.Да последните 30 години са все едни и същи .Но това трябва да се промени.Неглижирам заразата защото не е повече от другите опасни грипове които съществуват от много години.

Тази пандемия е една глобална лъжа.Машина за пари на определени олигарси, международни компании и тн.Европа почна да се усеща и хората протестират срещу карантината.

Пролетта на 2013г. беше най-тежкото боледуване през живота ми. По принцип не боледувам, и като дете не съм боледувала, и децата ми не боледуват. Може би - ген, грижи. Но март 2013г. - ми се разказа играта - 6 дни на легло, бях парцал, температура, аз по принци вдигам много висока температура, като боледувам - лягам и за ден-два ми минава. Но в случая не беше така, свалих доста килограми и дълго време не можат да се възстановя след - като тонус. Със седмици бях слаба.

Сега, все още - нито аз, нито някой край мен се е разболял, децата ми са в детска градина и училище - контактуват, аз работя на 3 места, мъжът ми на две - не е като да не контактуваме. Родителите ни, роднини - все още никой (слава Богу). Не знам - ген или благословия - радвам се, че за сега нямаме поражения и се моля за тези, които страдат.

Но слушайки за вируса - все си спомням кошмара на 2013г. може да съм карала нещо подобно.

Над силата е само умението да я владеем!

Човек, като ви чете коментарите ще каже, че сме във филма "Живите мъртви", и като пишете "цял свят" вижте (проверете), че не навсякъде това със вируса продължава.

(2020-12-01, 15:45:49)nowhere написа:  Ами не всеки, ама такъв бум на пневмонии не е имало досега. А причинителят е КОВИД-19. Демек е близко до акъла, защо е опасен и, че може да затрива млади и здрави хора.

Защо в холивуд трябва да са пророци, напълно нормално и логично нещо е, при положение, че в Китай има много региони с ниска хигиена и, че всичко де що мърда се яде.
Вие откъде знаете какъв е реалния брой и от какво е причинен или просто вярвате сляпо? Или пък Ви плащат за пропаганда?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


(2020-12-01, 18:45:20)ndsbg написа:  Човек, като ви чете коментарите ще каже, че сме във филма "Живите мъртви", и като пишете "цял свят" вижте (проверете), че не навсякъде това със вируса продължава.
Да се изброят поименно всички страни ли искаш, за да не обобщаваме с "целият свят" ?

Живите мъртви е прост/о сериал, който няма нищо общо с реалността ни. Ако си гледал 11-те му сезона сигурно си леко психясал и на тема Ковид, макар и явно да отричаш действителността.

Да си здрав и спокоен желая.



Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

(2020-12-01, 19:11:33)Ивайло69 написа:  Вие откъде знаете какъв е реалния брой и от какво е причинен или просто вярвате сляпо? Или пък Ви плащат за пропаганда?
Ставаш все по забавен. Един поне да разведри обстановката. Моля те кажи сега на теб колко ти плащат за да отричаш действителността? Или не ти плащат - идва ти отвътре.
Бъди здрав.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 

[Изображение: denial.jpg]

Така не ни виждат и ние не виждаме вируси.

(2020-12-01, 19:11:45)kostastam написа:  Да се изброят поименно всички страни ли искаш, за да не обобщаваме с "целият свят" ?

Живите мъртви е прост/о сериал, който няма нищо общо с реалността ни. Ако си гледал 11-те му сезона сигурно си леко психясал    и на тема Ковид, макар и явно да отричаш действителността.

Да си здрав и спокоен желая.



Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Ставаш все по забавен. Един поне да разведри обстановката. Моля те кажи сега на теб колко ти плащат за да отричаш действителността? Или не ти плащат - идва ти отвътре.
Бъди здрав.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk
Действителността е относително нещо, за промитите мозъци и мишоците е паника, за нормалните хора един побъркан свят, свят в който за пари се прави всичко, няма никакви ценности и мишоци, които помагат за това!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


(2020-12-01, 19:11:33)Ивайло69 написа:  Вие откъде знаете какъв е реалния брой и от какво е причинен или просто вярвате сляпо? Или пък Ви плащат за пропаганда?
Лошото в случая е, че ако се съди по ника ти си на 51г. поне, ако беше млад, можеше и да дойде време, в което да започнеш да мислиш с тая глава, ама явно комунизма трайно те е увредил.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray

Темата отива там, където по-рано трябваше да отиде - в коша.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)