Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Затварят държавата... Ковид, Глад и още нещо...

Знам какво е положението.Имам роднини които много тежко го изкараха.В болница повече от месец със усложнения.Но явно си четете между редовете.Не твърдя че ковид 19 не съществува а че лъжат в статистиката.Не е вярна.Ако според статистиката са били 3000 не са повече от 300-500.Наясно съм че го има.Писах и че всички ще го минем.Просто не съм ковид поклонник като вас и не се панирам.Може да съм го изкарал може и да не съм.Има по опасни болести от тоя грип .Не е това което го представят.

(2020-11-29, 00:09:59)kostastam написа:  Ясно, всичко за за Бойко, и заради Бойко. Ти сигурно изкара протестите пред компютъра, нали?
Ковид е инспириран от Бойко, за да държи овцете като нас.
Ти извън страната виждал ли си какво е положението.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk
Много си проницателен но четеш между редовете.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Аксесоари

(2020-11-28, 23:24:23)dani_z25 написа:  Тишо, за изминалата седмица починаха повече хора от ковид, от колкото за цялата година от катастрофи. Включително и мой приятел. Мъж на 40 години в отлична форма. Не казвам, че и преди не се е случвало, но тези дни е доста на често. Почти не познавам вече човек, който да няма роднина, колега или приятел починал от пневмония.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Aз па обратното, не познавам някой, който да каже имам болен роднина камо ли умрял.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


А защо реши, че хората, които спазват правилата са ковид поклонници и се панират? Не виждам как тези неща са свързани. Или, ако не се "бунтуваш" и не псуваш, значи ако поклонник и си се панирал? Супер логика.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray

Напротив, Тишо, ако пишат, че има 3000 заразени на ден, значи са поне 7000. Хората масово не се тестват. И не, никой не е умрял от страх, стига с тия глупости. Умира се от тежки двустранни пневмонии.

Sent from my HD1900 using Tapatalk

Умира се от усложнения и последващи бактериални инфекции, каквито могат да възникнат и след по-обикновени вирусни инфекции.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x

Сериозно ли не познавате хора да са умрели от страх? Не го вярвам! Много си е опасен дори, като те хване страха и започнат едни усложнения... мани, няма спасение.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray

Тишко, ти четеш между редовете или само това което ти харесва. Мерките и ограниченията не са да се спре заразата, а да вървим напред с малко заразени и съответно с по-малко тежки случаи, защото със сегашните темпове лекарите и сестрите изнемогват.
Друг е въпроса, че го обърна на политическа пропаганда. Протестира се, но никой не иска промяна на конституцията, а в сегашния й вариант на власт ще са все партии. Независими кандидати имат шанс много близък до нулата. Според мен основния заинтересован от протестите е лидера на партия, която в момента не е в парламента, а той е господин Костадин (всеки ще се сети за партията) подкрепян от Черепа.
Протестите от последните месеци са същите като от вица:
- Какъв е този шум на улицата, Джон?
- Гей протест, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър.
- Тогава защо крещят?
- Педерасти, сър. . .

1916 

(2020-11-29, 09:32:28)whitehart написа:  Напротив, Тишо, ако пишат, че има 3000 заразени на ден, значи са поне 7000. Хората масово не се тестват. И не, никой не е умрял от страх, стига с тия глупости. Умира се от тежки двустранни пневмонии.

Не е така.Умишлено увеличават бройката.Тестваните повечето ги пишат положителни.А има случаи да влизат в статистиката с положителни резултати без дори да са си направили тест.
Не се тестват защото хората знаят какво ще стане.Дори да не са заразени а само с лека настинка веднага ще ги изкарат положителни.

(2020-11-29, 12:14:09)milss написа:  Тишко, ти четеш между редовете или само това което ти харесва. Мерките и ограниченията не са да се спре заразата, а да вървим напред с малко заразени и съответно с по-малко тежки случаи, защото със сегашните темпове лекарите и сестрите изнемогват.
Друг е въпроса, че го обърна на политическа пропаганда. Протестира се, но никой не иска промяна на конституцията, а в сегашния й вариант на власт ще са все партии. Независими кандидати имат шанс много близък до нулата. Според мен основния заинтересован от протестите е лидера на партия, която в момента не е в парламента, а той е господин Костадин (всеки ще се сети за партията) подкрепян от Черепа.
Протестите от последните месеци са същите като от вица:
- Какъв е този шум на улицата, Джон?
- Гей протест, сър.
- И какво искат?
- Еднополова любов, сър.
- И кой им забранява, Джон?
- Никой, сър.
- Тогава защо крещят?
- Педерасти, сър. . .

Знам защо са мерките.Но няма да има ефект от тях.Освен ако не излъжат за да не се изложат пак и хората да разберат колко са тъпи от Н.О.Щ.

Както всеки вирус по света и този е пуснат от лаборатория за печалба на фармацевтичната индустрия.Същото е с вирусите за компютър.Правят се масово от антивирусните компании.За големи печалби.Иначе кой ще им купува лекарствата и ваксините ако хората са здрави.Обществена тайна е не от вчера.Отдавна има ваксина за корона вирус.Ще я пуснат след време.И ще направят нови милиарди.Другата година ще пуснат ковид 21 и така.Корона вируси е имало и преди години но не се е вдигало шум.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan

(2020-11-29, 14:12:42)tishomen написа:  

Както всеки вирус по света и този е пуснат от лаборатория за печалба на фармацевтичната индустрия.Същото е с вирусите за компютър.Правят се масово от антивирусните компании.За големи печалби.Иначе кой ще им купува лекарствата и ваксините ако хората са здрави.Обществена тайна е не от вчера.Отдавна има ваксина за корона вирус.Ще я пуснат след време.И ще направят нови милиарди.Другата година ще пуснат ковид 21 и така.Корона вируси е имало и  преди години но не се е вдигало шум.

Ти от къде си сигурен, че завишават бройката на заразените? Щом си по информиран сподели с нас "облъчените" колко реално са.  Според мен даже са повече от официално обявените. Пресен пример с двама мои близки и двамата са със симптоми, но официално не са се тествали. Лекуват се у дома и са сравнително добре (ако за добре се счита двустранна бронхопневмония при единия).
Когато фармацевтичните компании са готови с ваксина, ти и другите мислещи като теб не се ваксинирайте. Не давайте пари на фармацевтичната индустрия. Когато те заболи глава, не давай пари за Аналгин. 
Защо си дал пари за Huawei p30pro, Samsung s7edge, Samsung S8 ? За да "пълниш гушата" на мега компании като Samsung и Huawei. Защо не си взе iHunt S20 Ultra за 200 лв. или Cubot Note 20 за 250 лв.? Ще ти кажа защо, защото си тесногръд. Опитваш се да наложиш единствено твоето мнение и който не е съгласен е "облъчен". Остави България, отвори си очите и виж какво става и в останалия свят. Кой е този или тези които успяха да всеят страх по цялата земя? Конспирацията яко те тресе.

1916 

Тези дето не вярват да идат в Ковид отделенията и да помагат там. Хем е безопасно според тях, хем ще изкарат някой страничен лев. А за ограниченията в страната, разбира се, че те няма да спрат болестта. Единствено се цели да се ограничи броят на новозаразените. При едни такива мерки винаги ще има потърпевши, а за някой дори ще е пагубно. Аз познавам десетки хора, които го изкараха и не са влезли в статистиката, че са били болни. Все си мисля, че броят на болните е много по-голям от обявения.

Броят на болните се получава, като умножш броя на обявените по 10.

(2020-11-29, 15:34:33)milss написа:  Ти от къде си сигурен, че завишават бройката на заразените? Щом си по информиран сподели с нас "облъчените" колко реално са.  Според мен даже са повече от официално обявените. Пресен пример с двама мои близки и двамата са със симптоми, но официално не са се тествали. Лекуват се у дома и са сравнително добре (ако за добре се счита двустранна бронхопневмония при единия).
Когато фармацевтичните компании са готови с ваксина, ти и другите мислещи като теб не се ваксинирайте. Не давайте пари на фармацевтичната индустрия. Когато те заболи глава, не давай пари за Аналгин. 
Защо си дал пари за Huawei p30pro, Samsung s7edge, Samsung S8 ? За да "пълниш гушата" на мега компании като Samsung и Huawei. Защо не си взе iHunt S20 Ultra за 200 лв. или Cubot Note 20 за 250 лв.? Ще ти кажа защо, защото си тесногръд. Опитваш се да наложиш единствено твоето мнение и който не е съгласен е "облъчен". Остави България, отвори си очите и виж какво става и в останалия свят. Кой е този или тези които успяха да всеят страх по цялата земя? Конспирацията яко те тресе.
Ха-ха.Тресе ме конспирацията.Виж какво става в Европа.Хората протестират срещу карантината.Не искат карантина.Почват да се усещат че е лъжа.В историята е имало много по страшни болести погубили много повече хора.Карантина не е имало.В болниците има много хора които дори не са за там но настояват да ги приемат защото ги е страх.Има и такива които са зле.Неотричам.Но не е това което се представя.Места има но лекари няма.А няма заради кадърното ни правителство.И по малко ще остават.Защото всичко се прави само на думи.Само обещания.На въпроса защо съм си купил Хуавей и Самсунг ще ти отговоря веднага.Р30pro заради камерата. Самсунга заради дизайна.Не робувам на марки.Харесват ми затова съм си ги купил.Ако Айфон беше с андроид щеше да си купя.Имам си изисквания и взимам това което ги покрива.Не съм тесногръд.Тив марки които си написал са неизвестни без гаранция в България.Мен ме интересува да има гаранция..Незнаеш какво пишеш.Глупости.От корона вируса отиде на телефоните.Хахаха.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan

(2020-11-29, 19:32:40)tishomen написа:  ...Почват да се усещат че е лъжа...

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray

Ще кажа само едно и ще млъкна.
Искрено ама искрено се надявам това да е лъжа с цел правене на пари и конспирация с цел заблуда на цялото човечество, а не близо 1.5млн умрели по цял свят от тази болест.

Дано вие които не вярват да сте ПРАВИ, а ние грешим, дано маските и всички карантини и глупости са просто ей така цирк.

НЕ го казвам с цел сарказъм.
Лека вечер на всички колеги, без лоши чувства.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Докараха ни да не смеем да кихнем... А Циркът е изкуство, което не е никак лесно, ползвайте други метафори.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

Тишко, единственото с което съм съгласен с теб, че правителството и парламента не стават. Кажи ми обаче едно правителство през последните 30 години което да е гледало интереса на народа, а не само да грабят колкото може повече.
Ясно ми е, че неглежирането ти към заразата е с политически мотиви. Обърна темата основно към политиката - най-мръсната и ненавиждана от мен тема. Пожелавам ти успех на протестите. Дано имаш обещани облаги когато Костадин спечели част от баницата (парламента). Айде, много ти здраве.

1916 

Хаха.Много облъчени ковид поклонници.Нямам политически мотиви и никой не ми е обещавал нищо.Да последните 30 години са все едни и същи .Но това трябва да се промени.Неглижирам заразата защото не е повече от другите опасни грипове които съществуват от много години.

Тази пандемия е една глобална лъжа.Машина за пари на определени олигарси, международни компании и тн.Европа почна да се усеща и хората протестират срещу карантината.


Прикачени файлове
.jpg FB_IMG_16066960229988950.jpg Размер: 185.79 KB  Сваляния: 103

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan

Коронавирусите са познати на човечеството от около 50 години...

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Кофти е, когато станат нелечими... Мутация е едно от свойствата им, когато се усетят застрашени.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

Сега се сетих да ви питам тази години от март на сам по-здрави ли сте с всички тези мерки или обратното? Питам защото с жена ми не сме били толкова болнави от детските си години, а отлична хигиена сме спазвали и преди пандемията, така че освен с маските друго ново няма. Но съм сигурен че близо двата месеца седене вкъщи пролетта объркаха целия ни имунитет.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x

(2020-11-27, 17:21:54)truewarrior22 написа:  Ама са пропуснали да те научат за съществуването на един термин - вирусен товар. Вземи попрочети малко. Не осъзнаваш ли, че заразиш ли се, с твоите ограничени разбирания и неносенето на маска, ще заразиш не се знае още колко хора. И съм почти сигурен, че ако се качиш в час пик в градския транспорт, ще сложиш маска, дори и да няма глоби. Аз съм за много по-радикални мерки срещу подобни индивиди, ама никой няма да го направи....

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk


Абсолютно никога няма да си сложа маска в градския транспорт! Нямам намерение да се задушавам. Дори да ме глобят, глобата отпада в съда, вече има много такива случаи. И няма как да се заразя с болест със съмнителна репутация. Бих могла да се заразя с грип, ангина, пневмония, менингит, синузит, стрептококи, стафилококи... Но тогава ще ми е лошо и ще си седя в леглото.

Ти като се страхуваш от подобни индивиди си стой вкъщи и си се пази. Никой не е длъжен да се съобразява с твоята паника. Аз, все пак, не кашлям и не кихам в лицата на хората. Това е напълно достатъчно. Никой няма право да ограничава достъпа на кислород до организма ми. Никой няма право да налага каквито и да е забрани на напълно здрави хора! Иначе на клошараите, потънали в пикня им е напълно позволено да лежат по пейките в парка, където после твоето дете се докосва! Никой не им забранява да повръщат на площадката и след това никой не го чисти. Ето това е проблем, от който следва да се притесняваме, а не здравите хора, които се къпят всеки ден, мият си ръцете след тоалетната и не си бъркат в устата.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite

Ами доста неприятни ситуации съм изживял и видял с хора без и с маски Smile
Да разправям :
Отивам на бензиностанцията да си плащам сметката и нещеш ли пред мен двама ,единия с маска другият без маска, индивида без маска се разкашля разсополиви и почна да се извинява ,дори и носна кърпичка не извади,настъпи стана скандал да си слага маска поне ,и нищо той си бе решил че е недостъпен явно.Плати си сметката и изчезна !
Отивам да пазарувам хранителни продукти, хората оставили ръкавици и чантички достъпни за всеки човек появява се индивид с маска добре облечен опипа да не казвам всички хлебчета но една голяма част с голи ръце, избра си хлебче и това беше .
Значи сигурно едни се мислят за много хигиенични а други за недостъпни това всичко под един знаменател No-Go!
За съжаление точно така се получава на практика и от тук идват и проблемите .

Аз съм от хората който си спазват наложените мерки за сигурност Covid-19 без много врява въпреки че знам и не съм съгласен да нося маска.Неприятна работа е с маска но не е болка за умиране.
А и темата отива някак си на една от най спорната за отиващата се 2020.

Честит първи сняг! Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Аз се чудя в тая тема повечето тролвате ли или просто сте с отрицателно IQ? Smile В началото аз също бях скептичен за вируса, мислех си, че всичко е преекспонирано и т.н. Но за последните 2 месеца много хора около мен се разболяха, някои го изкараха тежко... и се дразня много на хора, които им е през к*ра за всичко което се случва в момента.

(2020-11-30, 10:04:49)Lupita написа:  Абсолютно никога няма да си сложа маска в градския транспорт! Нямам намерение да се задушавам. Дори да ме глобят, глобата отпада в съда, вече има много такива случаи. И няма как да се заразя с болест със съмнителна репутация. Бих могла да се заразя с грип, ангина, пневмония, менингит, синузит, стрептококи, стафилококи... Но тогава ще ми е лошо и ще си седя в леглото.

Ти като се страхуваш от подобни индивиди си стой вкъщи и си се пази. Никой не е длъжен да се съобразява с твоята паника. Аз, все пак, не кашлям и не кихам в лицата на хората. Това е напълно достатъчно. Никой няма право да ограничава достъпа на кислород до организма ми. Никой няма право да налага каквито и да е забрани на напълно здрави хора!

Ей това е - Бай Ганьо в пълната му светлина! Заради такова мислене сме на такъв хал в държавата ни...

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB

Отказа на малка част от съвременните хора да носят маска на закрито показва степента на изнежване настъпила в модерните времена.
Инфантилни времена.....

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 

(2020-11-30, 10:52:36)android_97 написа:  Аз се чудя в тая тема повечето тролвате ли или просто сте с отрицателно IQ? Smile В началото аз също бях скептичен за вируса, мислех си, че всичко е преекспонирано и т.н. Но за последните 2 месеца много хора около мен се разболяха, някои го изкараха тежко... и се дразня много на хора, които им е през к*ра за всичко което се случва в момента.


Ей това е - Бай Ганьо в пълната му светлина! Заради такова мислене сме на такъв хал в държавата ни...

Не е Бай Ганьо, просто обичаме да се правим на ербапи и да се бунтуваме тип "на мен не могат да ми кажат к'во да правя" или иначе казано се избиват комплекси за малоценност, понеже явно в работата, в семейството и сред приятелите сме пълна 0, та все пак някъде трябва да ни забележат по някакъв начин. Общо взето, както селските батки без IQ, които си взимат Порше Меган (Кайен), както обичаме да се шегуваме с един приятел. Мисли си, че някой ще се впечатли, че кара Порше за 10000лв. и ще му обърне внимание, а всъщност освен да му се подиграват колко е прост, за друго не става. Същото и тук, правят се на бунтари и на отворковци, само и само някой да ги забележи и да им отдаде 2 минути внимание.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)