Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

как да пусна БГ меню на Oneplus 7Т
#1

Вчера си закупих Oneplus 7Т и нямам БГ меню. Познати с други модели казаха, че след ъпдейт на Oxygen OS ще се появи но нямам ъпдейт. Версията с която съм е 10.0.14.HD65BA други двама с БГ са с версии 10.3.xxxx и 10.5.xxxx. някой знае ли как мога да ъпдейтна версичта на оксижена или друг начин да подкарам БГ системно меню.
Цитирай
Аксесоари
#2

Чакаме андроид 11, евентуално с него може би ще има бг меню, но ще го получим декември. Да се надяваме...
Иначе няма как да сложиш български. На други телефони съм ползвал more locale за бг език, но за нашия модел изобщо няма превод, пробвах, пак всичко си излиза на английски, само секцията digital wellbeing е на български. Няма смисъл. Иначе аз съм с 10.0.15
Телефонът ти най-вероятно е китайската версия с глобалния софтуер, както и моя. Ако е 1900, значи е версията, предназначена за продажби само в Китай.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
Цитирай
#3

Завършващият софтуер на BA е европейската версия 1903 като моя.
Цитирай
#4

Да, моя грешка, при мен завършва на АА. А иначе софт версиите с 10.3.хх са за индийския пазар, странно как подобно 7Т може да има български език...

Sent from my HD1900 using Tapatalk
Цитирай
#5

Европейската версия със сигурност ще получи БГ език,но телефоните за друг пазар мисля,че ще ги подмине.
Цитирай
#6

Ще стане ясно. Аз не държа особено, и английското меню ме устройва перфектно..

Sent from my HD1900 using Tapatalk
Цитирай
#7

HD1903 е моя. значи да очакваме декември БГ  меню? сигурно ли е?
Цитирай
#8

Ами и никола балов от nixanbal писа преди месец на премиерата на ОР8 , че с андроид 11 ще бъде добавен БГ език.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)