Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с инсталацията на Youtube Vanced
#1

Някой успя ли да инсталира youtube vanced ? имам го приложението на двата ми телефона с андроид 8 и 9. Инсталира се и работи без проблемно, но на покото като тръгна да го инсталирам през SAi-то дава грешка. И тя е :
INSTALL_FAILED_INTERNAL_ERROR: Permission Denied
Да допълня че съм разрешил инсталацията от неизвестни източници.
Всички идеи са добре дошли както и алтернативите на Youtube Vanced Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз го инсталирах преди месец когато ми пристигна телефона и снощи отново след смяна на Рома. Инсталирах го през vanced manger. Мисля, че днес изписа при инсталирането за проблем с версия от 20 нагоре на Miui, но аз съм с 12.0.4 и няма проблем.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на rosenirs за това мнение:
  • DxV_pRo
Цитирай
#3

(2020-11-26, 21:36:22)rosenirs написа:  Аз го инсталирах преди месец когато ми пристигна телефона и снощи отново след смяна на Рома. Инсталирах го през vanced manger. Мисля, че днес изписа при инсталирането за проблем с версия от 20 нагоре на Miui, но аз съм с 12.0.4 и няма проблем.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Благодаря. Получи се Smile
Цитирай
#4

Да не пускам нова тема. Някой знае ли къде е task managera в MIUI (изпълняваните или работещи приложения, където показва в реално време колко рам ползва всяко едно) ?
В LG е опции за разработчици => работещи услуги. Но в покото не го намирам нещо, ако изобщо го има ?!?
Цитирай
#5

И аз да се включа с въпрос. Доколко Vanced е сигурен? Просто се чудя дали да се логна с Гугъл акаунта ми.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#6

Не знам колко е сигурен, но вече втора година съм с vanced и досега не съм имал проблем със сигурността.

Изпратено от POCO F2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на extremee13 за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#7

Добре де, при условие, че във вграденото приложение за музика на телефона(Mi9T Pro) има опция долу в дясно да кликнеш на бутона "гледай" и те мята мисля тубата, та там като пуснеш избрана песен и скриеш приложението като го оставиш на заден фон, то продължава да свири с намерената музика от тубата, като можеш да си човъркаш по телефона през това време, не се ли губи смисъла на Youtube Vanced?[Изображение: 15c6c006e9877e3319ab2fdb5c5dfbc3.jpg][Изображение: addedf6a66f781a8cb877ad150684cd4.jpg][Изображение: 9303957a1cca15c6aba494951d22b11d.jpg]

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай
#8

Освен, че може да работи във фонов режим youtube vanced има и друго много голямо предимство. Няма реклами.

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 4 потребители изказват благодарност на rosenirs за това мнение:
  • Be6i4, extremee13, jiktak, valkov2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)