Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 10T Lite - Лични впечатления и коментари

При мен това беше най-доброто, което постигнах. Обаче ми изчезнаха допълнителните 500 гб за тест на мрежата. Вече като вляза в Speedtest, приложението ми разпознава връзката като LTE, въпреки че апарата показва 5G.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Аксесоари

500 GB ги активират само 24 часа за тест на мрежата, след това ги махат. То е описано и в сайта на А1, при другите оператори предполагам е същото.

 Huawei P40 pro+    512GB black

(2021-02-21, 15:43:10)carden написа:  500 GB ги активират само 24 часа за тест на мрежата, след това ги махат. То е описано и в сайта на А1, при другите оператори предполагам е същото.

Седяха ми повече от месец, виждаха се и през приложението на А1. Пуснах пак смс, пък да видим дали ще ме огрее.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...

Моите 500 GB вече почти месец са налице. В указанията на А1 не намерих, че са само за 24 часа. Според мен са докато бъдат изхабени, но може и да не съм прав.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 

Извинявам се, аз не съм прочел много добре за тези 24 часа. То било, че до 24 часа ще получиш отговор от тях за възможноста да тестваш мрежата на 5G. А може и да има някакъв срок, ще видим.

 Huawei P40 pro+    512GB black
[-] 1 потребител изказва благодарност на carden за това мнение:
  • emofilew

Да. Възможно е да са валидни до следващия таксуващ период. Ще видим. Днес във Велико Търново, около Военното улови 5G мрежа и направи малко над 400 Mbps.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 

Незнам как е при вас, но забелязвам че доста повече MB си изтичат за едно и също ползване спрямо 4G и батерията по бързо пада.

 Huawei P40 pro+    512GB black

(2021-02-21, 22:22:49)carden написа:  Незнам как е при вас, но забелязвам че доста повече MB си изтичат за едно и също ползване спрямо 4G и батерията по бързо пада.

Е, МВ-те са си такива каквито са, независимо дали ги теглиш през 4G, или 5G. А за батерията си прав - не случайно, ако му дадеш да ти оптимизира разхода на батерията, едно от първите неща които предлага е да изключиш 5G. Wink

(2021-02-21, 20:29:42)emofilew написа:  Моите 500 GB вече почти месец са налице. В указанията на А1 не намерих, че са само за 24 часа. Според мен са докато бъдат изхабени, но може и да не съм прав.

Могат да се използват до 30 календарни дни от датата на получаване.

1916 

Здравейте.Интересува ме ще може ли някой да провери дали е заключен за тях или ще стане и с карта на виваком.Един колега е при тях,ще преподписва и съм го навил да му платя телефона.

nokia 3650---sony-ericsson p900---nokia 3230---nokia n95 8gb---lg optimus 3d---samsung galaxy s4 9505----lenovo p2-----samsung galaxy a71

Устройствата отдавна не се заключват към който и да е от операторите.

 

Здравейте, какви са ви впечатленията от новият ъпдейт, андроид 11. ?

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1667677
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Kracme
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)