Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговори?
#1

На старото ми Xiaomi, което беше модел Mi Mix 2S имаше вградена функция за запис на разговорите. Сега обаче в Note 10 light тази функция я няма. Изпробвах няколко приложения от Google Play, но нито едно от тях не проработи. Дайте ми идея за подходящо приложение.

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Cute ACR ми бяха казали последно.

Но най-добре индонезийски или xiaomi.eu ром
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • SXS
Цитирай
#3

Ром няма да сменям, защото не ми е за акъла. Само неприятности ще си докарам.

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk

(2020-12-01, 13:07:10)suffer написа:  Cute ACR ми бяха казали последно.

Но най-добре индонезийски или xiaomi.eu ром
Благодаря за предложеното приложение. Предполагам е техническа грешка. Не е Cute, a Cube ACR. Работи перфектно. Точно това което исках. Благодаря още веднъж!

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на SXS за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#4

Здравейте,
Да не пускам нова тема, ще използвам тази на колегата, предполагам няма нищо против.
Вече съм собственик на mi 10 lite 5g international.
Проблемът е със записите на разговорите. Направих опит с всякакви възможни приложения, но понеже работя със свободни ръце, в най - добрия случай успях да намеря приложение което само да записва мен, без другата страна...
До сега бях с huawei p smart и с него нещата си бяха страхотни - всичко се записваше на 100% и перфектно....и т. Н

Та, въпросът ми е - към смяна на ром ли трябва да се насочвам и дали е възможна смяната?Телефона е закупен от vivacom и по имей излезе "international"
Благодаря!
Цитирай
#5

ако не става с нищо от наличния външен софтуер - да
смяна на ром.
аз винаги препоръчвам Xiaomi.eu, но по-лесно се слага индонезийския.
Отключването на буутлоудъра обаче може да пречи на банковите ви приложения да работят коректно, затова Xiaomi.eu е по-удачният избор.
Поне минава SafetyNet проверките и play store е сертифициран
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • росен2
Цитирай
#6

С външни приложения не става, на няколко Xiaomi та съм пробвал, първо защото записват само при пуснат спикер всичките, а когато не е активен не записват отсрещната страна а само твоя глас, последната версия Cube Acr записва и без спикер, но усилва страшно много гласа отсреща все едно си пак на спикер и не е оферта, понеже винаги трябва да записваш на спикер, а това в много случаи е неприемливо поне за мен. И другата причина е че всички приложения които ползвах записват, но идва момент когато започват да своеволничат, и спират да записват всеки разговор, а това няма как да го разбереш, чак след това при прослушването разбираш че има записан файл но е без звук. Единствено друг rom нищо друго не помага, забравете. Аз затова се върнах от mi 9 на Redmi 7a когато съм на работа и ми трябва записа за да записвам поръчки. Все се каня да префлашвам но не знам кога ще е , няма друго спасение.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#7

Аз съм с Cube ACR и работи напълно безпроблемно.

Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

(2021-02-03, 21:30:30)SXS написа:  Аз съм с Cube ACR и работи напълно безпроблемно.

А с handsfree работи ли?
Цитирай
#9

(2021-02-03, 21:30:30)SXS написа:  Аз съм с Cube ACR и работи напълно безпроблемно.

Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk

С какъв телефон си, и записва ли и двете страни когато разговорът се провежда на слушалка а не на спикер ? Това да го видя няма да го повярвам, тествал съм всички версии и нито една не записва на слушалка

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#10

Mi Note 10 light. Само на слушалка записвам. По друг начин не съм и опитвал. Чуват се и двете страни. Всичко по телефона ми е стоково.

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk

(2021-02-03, 21:32:12)mi1987 написа:  А с handsfree работи ли?
Не съм пробвал, но утре ако не забравя ще опитам и ще пиша.

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder

Това приложение работи.
Xiaomi mi note 10 android 10
Global
Изпробвано и работи.
Пия бира радебергер
12.0.3
Цитирай
#12

Всички работят, няма проблем. Но специално при мен само на спикер. Когато записвам на слушалка на записа после се чува само моя глас. Toва за MI 9 телефон.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#13

(2021-02-04, 10:48:52)blackvivaro написа:  https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder

Това приложение работи.
Xiaomi mi note 10 android 10
Global
Изпробвано и работи.
Пия бира радебергер
12.0.3
Само да подчертая , трябва да записва когато съм с хендсфрее. Това приложение беше едно от първите което пробвах....
Но както вече разбрахме, няма как да стане това, вече съм пуснал тема с която подготвям префлашванто на увито  ми тук
Цитирай
#14

Записва без хендсфри нормален телефонен разговор с телефон на ухото ?
Цитирай
#15

Бахти има ли още някой да потвърди със сигурност че записва и на нормален разговор двете страни , а не само на спикер, само при мен ли на mi 9 не хваща говора
на събеседника когато идва от слушалката ?

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#16

Търсете в настройките на talkbackk бая ровене беше но работи. Ако си от София мога да съдействам
Цитирай
#17

Здравейте Може ли някой да даде линк с инструкции за отключване bootloader на Redmi Note 10 и префлашване с индонезийският ром благодаря

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)