Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 40 Pro - Лични впечатления и коментари

(2021-12-27, 12:39:54)Viiipeer написа:  Пробвайте от тук https://www.techbone.net/huawei/user-man...reen-saver

Благодаря колега, но точно тази опция ми липсва за screen saver, явно на EMUI 11 я няма за жалост. Защо ли по спомени я имах, като си купувах телефона, тогава все още бях с EMUI 10.Много странно
Цитирай
Аксесоари

ЧНГ на всички притежатели на Huawei телефони Smile
Цитирай
Big Grin 

.jpg chng22.jpg Размер: 103.66 KB  Сваляния: 500
Ееее, що бе, а за другите?.. Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

В Европа е започнало официално актуализирането до EMUI 12 на Mate и Р 40 про Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на QueenBG за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

(2022-01-07, 17:36:51)QueenBG написа:  В Европа е започнало официално актуализирането до EMUI 12 на Mate и Р 40 про  Smile

Най-накрая! Smile

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай

Колеги и горди собственици на Huawei Mate 40 pro. Защо не иска да ми се сдвои телефона със смарт телевизор Сони Андроид 4К.Отделно приложението видео(вграденото), също не действа все още предаването към дисплея на Телевизора. А в АпГалери има сумати Chromecast-ове, които са пълен ташак. Иначе от YouTube няма проблем с сдвояването.
Цитирай

Телефонът не поддържа Chromecast.Сонитата от 2020 пък не поддържат screen mirroring/Miracast/.Ей това зацепва на XH9505
https://dox.abv.bg/download?id=b0d37e2eee
Цитирай

Моето Сони е XH8096, надявам се да е ок.
Цитирай

Току що получих EMUI12


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на kstoichev за това мнение:
  • Be6i4, Viiipeer
Цитирай

Здравейте! След ъпдейта, забелязах че вече не ми работи гласовото търсене в Google чрез Gspace има ли решение или алтернативно приложение?

Благодаря!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай

Работи Smile
Цитирай

Колеги, направи ли ви впечатление, че след актуализацията до EMUI 12,шривта е адски грозен (тънък), и незнам как да го нареча. И защо няма друг на разположение в настройките. Има вариант само да си платим от Ap Gallery след сваляне. Няма ли вариант на предишният шрифт (изглед) и т. н. Даже и клавиатура е друга вече. Много грозно. Дано след следващият ъпдейт се оправят нещата.
Цитирай

(2022-01-20, 21:07:44)QueenBG написа:  Работи Smile

Може ли да пробвате?
При мен се отваря и като дам на гласово търсене и изведнъж изчезва прозореца, опитах много пъти, но нямам късмет...

Благодаря!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай

, Всеки ден работя с него, дори с версията, google go Smile Gspace има ъпдейт до версия 2 Smile
Цитирай

Махнах кеша , преинсталирах 2 пъти Google през Gspace и сработи Smile
Благодаря!

Понеже ползвам крактната версия на Gspace, приложението ми изписва 1.5 като последна,
но е важно че работи.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай

Здравейте, как се държи телефона след ъпдейта за 12-ката.Някакви оплаквания?
Цитирай

(2022-01-24, 15:26:43)nalu_nalu написа:  Здравейте, как се държи телефона след ъпдейта за 12-ката.Някакви оплаквания?

Супер мазно върви! Определено кефи производителността.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • nalu_nalu
Цитирай

Здравейте на всички и аз съм със Mate 40 pro и единствения проблем ми е че не получавам известия от Email Olx Abv Epay ако някой има същия проблем и се е справил моля нека сподели благодаря предварително
Цитирай

Ползвай си huawei email клиента , за epay няма решение , задай уведомление по имейл.
Цитирай

Задал съм Gmail на емеил но пак няма уведомление  Bu
Цитирай

Всички съобщения си ми работят с вградения мейл клиент. Пробвайте да изтриете кеша.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай

През стоковото имейл приложение получавам известия Smile
Цитирай

Ползвайте това приложение за email и няма да имате проблем.

Намерих страхотно приложение в AppGallery. Изпробвай го! https://appgallery.cloud.huawei.com/ag/n...=appmarket
Цитирай

Кога се очаква по голям ъпдейт? EMUI 13 примерно...
Цитирай

И EMUI15 да го кръстят пак си е андроид 10.
[-] 1 потребител изказва благодарност на pnnlv за това мнение:
  • emzo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)