Анкета: Какво ви накара най- много да изберете Mi 10T Pro? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Камерата
13.04%
3
13.04%
Батерията
13.04%
3
13.04%
Производителността
34.78%
8
34.78%
Дисплея
17.39%
4
17.39%
Дизайна
13.04%
3
13.04%
Препоръча ви го приятел (форума, youtube и т.н.)
4.35%
1
4.35%
Ходихте на врачка и тя ви насочи Big Grin
4.35%
1
4.35%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Защо избрахте Xiaomi Mi 10T Pro?
#1
Question 

Какво ви накара най- много да изберете Mi Note 10T Pro?:

Камерата;
Батерията;
Производителността;
Дисплея;
Дизайна;
Приятел (Форума, Youtube и т.н.);
Препоръча ви го врачка.

Нека да видим кой критерии ще надделее при мнозинството...
[-] 1 потребител изказва благодарност на RoboCop за това мнение:
  • kostastam
Цитирай
Аксесоари
#2

1. Дисплей - заради IPS
2. Камера - заради основния сензор и OIS
3. Производителност - заради SD865
4. Дизайн - заради уникалният Lunar Silver и камерата циклоп.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай
#3

Давайте и по един отговор горе в анкетата...
Цитирай
#4

Първо производителността,5g мрежата ,Дизайна ми хареса като го видях на живо .Също предпочитам ips дисплей .И всичко това на добра цена .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#5

MIUI, дисплей, снап 865, дизайн, прилична цена.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай
#6

Защото е с идеална цена за това което предлага.Амолед екрани на мен лично не ми харесват. Батерията е перфектна, камерата е на добро ниво. Процесора е доказан, с достатъчно рам е и паметта беше най бързата като излезне.Екрана не е извит също мога да добавя като +.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#7

Любов от пръв поглед.
Понеже беше време да сменям телефона, смятах да пробвам марките Samsung или Nokia.
Но вниманието ми бе привлечено от марката Xiaomi и по точно модела Mi 10T Pro, там ми харесаха следните параметри:
- Батерия;
- Дисплей;
- Чипсет;
- Памет;
- Функционалност;
- Камера.
Като цяло комплексно от всичко изброено.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#8

След дълго и внимателно проучване.
На първо място Бранда. Отдавна се каня да си купя телефон на Xiaomi. Още от първия МИ.
На второ Дисплеят.
На трето процесорът.
И на последно камерата.

Android addictive 
Цитирай
#9

Много са факторите, които ме накараха да го избера.
Първо дисплея, все по-трудно се намира плосък дисплей (извитети не са ми удобни за работа и това е). Това за мен е по важно дори от технологията под стъклото. Пък и за MI 10T Pro казват, че има един от най-добрите IPS дисплей на пазара в момента. 
Освен това - батерията, очаквам драстична разлика с предният ми телефон MI MIX 2.
Към изброените неща включвам и производителността и 5G-то (не ме питайте защо ми трябва в момента, предпочитам да го имам отколкото не, все пак се надявам скоро да заработи и за MI 10T серията).

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#10

Някой може ли да каже по-подробно какво точно харесва на LCD дисплея повече спрямо OLED.

Samsung Galaxy S20 Plus

[-] 1 потребител изказва благодарност на kiriku за това мнение:
  • RoboCop
Цитирай
#11

(2020-12-04, 08:58:29)kiriku написа:  Някой може ли да каже по-подробно какво точно харесва на LCD дисплея повече спрямо OLED.

Очите се изморяват по-малко, това е основното.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#12

Мога да допълня, понеже аз бях от първите ползвали Super AMOLED plus 2011г. с Galaxy S2. Пренаситени цветове, прегаряния, бързо износване като цяло и безброй дефекти (жълти, розови петна, цели линии от пиксели - изгорели, недай боже да го изтървеш с тези извити екрани, на които един хубав протектор не можеш да лепнеш като хората). Още да изброявам ли, защото ще има...
[-] 1 потребител изказва благодарност на RoboCop за това мнение:
  • skysoft
Цитирай
#13

(2020-12-04, 10:21:05)RoboCop написа:  Мога да допълня, понеже аз бях от първите ползвали Super AMOLED plus 2011г. с Galaxy S2. Пренаситени цветове, прегаряния, бързо износване като цяло и безброй дефекти (жълти, розови петна, цели линии от пиксели - изгорели, недай боже да го изтървеш с тези извити екрани, на които един хубав протектор не можеш да лепнеш като хората). Още да изброявам ли, защото ще има...

Съгласен съм напълно.

Android addictive 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)