Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 8T няма 5G
#1

Закупих наскоро OnePlus 8T, който в настройките на мрежата показва само смяна между 4G и 3G...5G липсва!
Ъпдейтнат е до последната версия.
Идеи как да го активирам?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-12-04, 01:11:53)macko166 написа:  Закупих наскоро OnePlus 8T, който в настройките на мрежата показва само смяна между 4G и 3G...5G липсва!
Ъпдейтнат е до последната версия.
Идеи как да го активирам?
Виж във форума им колко е изписано https://forums.oneplus.com/forums/OnePlus8Series/
Тея девелоперчета от Oneplus с последните си два ъпдейъа затриха Volte, 5G, спряха достъпът до PDC и още куп глупости.
Иначе пробвай да смениш на NR (5G) следкато набереш този код *#*#4636#*#*

hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900
Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock | Root |
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon) | unlock | Root |
Xiaomi Mi 6 |unlock|
Xiaomi Mi 9T Pro
Oneplus 8
Samsung S22 Plus 256GB
Цитирай
#3

Нищо не става...Ни 5G, ни VoLTE
Цитирай
#4

Не ни остава друго освен да чакаме.
Аз бях тръгнал да го продавам, но за съжаление не виждам хубава алтернатива в този ценови клас при другите производители.

hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900
Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock | Root |
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon) | unlock | Root |
Xiaomi Mi 6 |unlock|
Xiaomi Mi 9T Pro
Oneplus 8
Samsung S22 Plus 256GB
Цитирай
#5

При мен когато го ползвах само с една карта нямах 5G, но откогато му поставих втора вече се появи 5G-то


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

Това с последния ъпдейт и си с 8Т?
Цитирай
#7

От миналата година са пълна скръб софтуерно... Пъскат телефоните пълни с бъгове, чакаш 2-3 месеца кръпки да заприлича на стабилен билд, пооправят го и идва новата версия на андроид и висчко започва наново... С удоволствие бих ги разкарал, но в момента наистина няма нищо по добро и то не само в ценовия диапазон ами по принцип. Пикселите са трагедия хардуерно, самсунг продават галакситата в европа с трето качество процесор... Надаждата ми е, че след излагацията с с20 серията ще пуснат слледващата със SD888 иначе ще се седи на OnePlus кой знае до кога...
Цитирай
#8

    Аз нямам такъв проблем, но оператора ми няма още 5G. Иначе си го има, просто съм го изключил. VoLTE си работи, не знам какъв е проблема при вас. С последния ъпдейт съм.
Цитирай
#9

Аз сигурно съм някакъв страшен късметлия. От февруари до сега не съм имал нито един софтуерен или хардуерен проблем с моя 7Т. Гледам по форумите на 1+ яко реват, тва бъгвало, онова не ставало, аз подобни проблеми нямам...

Sent from my HD1900 using Tapatalk
Цитирай
#10

7T май им излезе най-читавия модел в историята... иначе 6Т като дойде десетката направо го унищожиха. Трябваше им 2 месеца, за да го направят използваем отново... И докато не го махнах април все още не беше напълно ок. Осмицата го вадя от кутията и гъгъл приложението крашваше постоянно, както и гугъл фийда... отиде месец и половина и за това... Сега на стабилната 11ка добре, че не избързах да сложа 11.0.0, че четох че е нещо страшно. 11.0.1.1 беше по ок вече с няколко бъга с нотификациите на фейсбук и балончетата. Сега 11.0.2.2 оправи нотификациите, но балоните ги спрях, свикнах така и не знам дали са фикснати... иначе останалото е ок и съм доволен от освежаването на интерфейса.
Цитирай
#11

Определено 7T излезе сполучлив телефон за година и месец ползване 2-3 пъти ми се е случвало да крашне,което си е нищо . Натоварвам го постоянно и по някой път го зареждам 2 пъти в деня и действително оправда цена качество. Не мисля да се разделям с него докато той не ме предаде .
[-] 1 потребител изказва благодарност на yordan4002 за това мнение:
  • whitehart
Цитирай
#12

Колеги,със Nord съм и искам да попитам заслужава ли си да надградя за 8T.Работи си перфектно Nord-a но мисля да сменя с нещо по добре 5G или Volte не ме вълнуват.
Цитирай
#13

Заслужава си, все пак за флагман става въпрос.

 
Цитирай
#14

Да,разбирам че има един процесор малко по мощен ,но по ревюта нещо казват че не е кой зна колко поче от Norda.
Цитирай
#15

Щом си доволен, не го сменяй. Няма да получиш нещо кой знае колко по-класно или различно.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
Цитирай
#16

Благодаря за отговорите. Smile
Цитирай
#17

По-добре изчакай OnePlus 9, за да има за какво да се хванеш, а не само малки подобрения.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#18

Коя настройка трябва да в *#*#4636#*#*, за да активирам 5г в момента ми показва 4г+

Изпратено от моят KB2003 с помощта на Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай
#19

(2021-06-30, 20:57:55)chorlav написа:  Коя настройка трябва да в *#*#4636#*#*, за да активирам 5г в момента ми показва 4г+

Изпратено от моят KB2003 с помощта на Tapatalk

От там няма как да стане активиране на 5г.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • chorlav
Цитирай
#20

(2021-06-30, 21:44:42)batala написа:  От там няма как да стане активиране на 5г.
Как да го направя?

Изпратено от моят KB2003 с помощта на Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай
#21

(2021-06-30, 21:53:35)chorlav написа:  Как да го направя?

Изпратено от моят KB2003 с помощта на Tapatalk

Пипа се в модема на телефона и се редактират файлове като се пуска 5г за нашите мрежи (може да се пусне и за всички). Отделно трябва да се активира и DSS за отделни оператори.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • chorlav
Цитирай
#22

(2021-07-01, 07:48:30)batala написа:  Пипа се в модема на телефона и се редактират файлове като се пуска 5г за нашите мрежи (може да се пусне и за всички). Отделно трябва да се активира и DSS за отделни оператори.
Оправих се. Благодаря!

Sent from my KB2003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай
#23

Нещо не може да се прехвърля екрана на сматр телевизори. Закача се телефона и после се разпада връзката. Някой да се е сблъсквал . На телевизор Самсунг и на другите е същото.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#24

(2021-07-01, 07:48:30)batala написа:  Пипа се в модема на телефона и се редактират файлове като се пуска 5г за нашите мрежи (може да се пусне и за всички). Отделно трябва да се активира и DSS за отделни оператори.

От скоро съм с 9R който е за Индия и единственото което не работа тук е 5Г.
Бихте ли обяснили как става това с модема и трябва ли да е root-нат телефона, щото в момента не е.
Oxygen OS 11.2.3.3.LE28DA model LE2100 
Благодаря!

OnePlus 9R
Цитирай
#25

(2021-07-03, 18:41:10)viktor11 написа:  Нещо не може да се прехвърля екрана на сматр телевизори. Закача се телефона и после се разпада връзката. Някой да се е сблъсквал . На телевизор Самсунг и на другите е същото.

При мен става така когато съм с изключена локация, след като я включа, се закача и после не е нужно да я включвам пак. Така работи до следващия път, когато изгасне тока или се актуализира софтуера на телевизора.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)