Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Проблем с Redmi note 9 pro-Сива линия на дисплея
#1
Thumbs Up 

Здравейте,телефонът го купих преди десетина дни и всичко беше наред до вчера. Снощи забелязах,че след като заснема видео,при неговото възпроизвеждане в горната лява част на дисплея,точно до рамката,се появява сива вертикална линия дълга около сантиметър.След като свърши видеото,или при даване на пауза,тя изчезва.
Странното е,че имам и друг Xiaomi Redmi 6a,който е на две години,и преди месец получи същата линия,на същото място.При него обаче,тя си присъства постоянно,на всички екрани.Какъв ли може да е проблема? С MIUI 12 e девятката,ако това има значение.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай да дръпнеш линията на дясно,най-вероятно ще ти излезе меню.Ако съм прав това е game turbo приложението.
[-] 4 потребители изказват благодарност на Ivan_GT за това мнение:
  • Be6i4, didobd, milstan, redsys
Цитирай
#3

(2020-12-06, 12:01:53)Ivan_GT написа:  Пробвай да дръпнеш линията на дясно,най-вероятно ще ти излезе меню.Ако съм прав това е game turbo приложението.

Благодаря много!На 9 pro явно съм бил активирал без да искам лента с инструменти свързана с MI Video,деактивирах я от "инструменти".На другия телефон Redmi 6a пък се оказа лента с инструменти за задачи,и нея я оправих Wink Нямам идея как съм ги пуснал,но важното е,че се решиха нещата.Още веднъж благодаря!
[-] 1 потребител изказва благодарност на didobd за това мнение:
  • Ivan_GT
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)