Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P30 Pro - пада ли ви по-бързо батерията от преди?
#1

Добро утро,

Тъй, искам да чуя мнение на повечето хора, ползващи P30 Pro, дали след последните 2 ъпдейта имат някакъв проблем с батерията (в моят случай, при един и същ тип начин на използване, преди го докарвах преспокойно до 11 часа - сега (след последните 2 ъпдейта) е късмет ако стигна до 8 часа въобще)? Текущата версия при мен е 10.1.0.171. Та, от как сложих предишната версия, батерията почна да пада осезаемо по-бързо (версия 171 не промени нищо по въпроса). Тогава реших да ресетна телефона, но нищо не се промени (възстановявах от бекъп - не знам, това до колко може да има влияние). Склонен съм да направя още един ресет, от бекъп този път да възстановя само паролите и останалото на ръка, но понеже ще утрепя сигурно половин ден за това, то първо искам да чуя мнения - ако това е масов проблем, няма смисъл да ги ручам жабетата. Бях се замислил по едно време да го сменя, обаче просто не мога да намеря по-добро (по отношение на телефото камерата в частност) и се отказах.
Цитирай
Аксесоари
#2

Моя го ресетнах (на всеки 2-3месеца) и си бачка перфектно.

Е 11 часа екра не правя, дори 8 не правя, но не виждам разлика спрямо преди.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • imthedevil
Цитирай
#3

Аз затова като по-глупав и моя и на жената стоят все още на 9 и съм забравил какво е да имаш някакви проблеми , къпят си винаги над 10 часа СОТ на вифи и това е!
Цитирай
#4

Аз на моя П30 не съм забелязал да ми пада батерията по бързо,на10.1.171 съм,и досега не съм правил ресет.До сега съм имал 2 проблема,един с камерата на скоро,не искаше да прави снимки,снимам и снимката се бави 10 тина секунди,ако през това време мръднеш снимката се размазва,изчистих кеша и данните на камера и се оправи,и с говорителя по време на разговор,отсреща не ме чуваха,но след рестарт се оправи.За сега нямам оплаквания.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • imthedevil
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)