Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прехвърляне на данни към Xiaomi Mi 10T Pro
#1

Здравейте! Дойде време и аз да стана от отбора на Xiaomi. От днес съм собственик на Xiaomi Mi 10T Pro закупен от Виваком. Бихте ли ми казали с коя програма мога да си прехвърля цялата информация (към 80gb) от стария ми телефон - Huawei p20. Благодаря ви предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако имаш лаптоп,снимки,клипове  и музика,най лесно се прехвърлят,контактите и паролите с гугъл архива ти ги възстановява,но трябва да са архивирани и после да ти ги качи.Приложенията най добре да си ги инсталираш ръчно,но може и от архива.
Цитирай
#3

Пробвах с Phone Clone.  С тая програма досега успявах на доста телефони да прехвърля всички приложения, файлове, снимки, музика и т. н.. Тук обаче не става. На P20 мога да задам стар или нов телефон, но на Xiaomi ми дава само като стар. Дайте ми съвет
Цитирай
#4

То мисля е само Huawei телефони,пробвай това https://play.google.com/store/apps/detai...l=bg&gl=US  Има доста подобни,трябва да се пробва.
Цитирай
#5

Благодаря!
Цитирай
#6

Има много готина програма на Xiaomi. Mi Mover!!! В апарата на "шауми"трябва да я имаш инсталирана...Инсталираш на другия апарат и прехвърля абсолютно всичко...Докато си пиеш биричката/или винцето/...

Redmi 11s 5G
Цитирай
#7

Самия Google има такава функция. При стартиране на ново устройство пита дали искате да прехвърлите данни от старо у-во. Преди месец взех на жената LG G8S и така прехвърлих данните от Xiaomi mi note 10.

1916 
Цитирай
#8

Част от информацията вече е прехвърлена чрез Copy my Data. Благодаря на всички за отделеното време и проявеното внимание.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)