Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus Nord N10 5G - Лични впечатления и коментари
#1

[Изображение: 296aee590dfd.png]
Nord N10 5G предлага 6.49" IPS LCD дисплей с 90 Hz опреснителна честота и Full HD+ резолюция от 2400х1080 пиксела (405 ppi). Екранът е покрит от 2.5D Gorilla Glass 3 стъкло, така че не е огънат, но все пак има много фини извивки на страните. Конфигурацията се базира на Snapdragon 690 с вграден 5G модем на Qualcomm, 6 GB LPDDR4x RAM и 128 GB UFS 2.1 вградена памет + слот за до 512 GB допълнителна. Батерията е с капацитет 4300 mAh и се поддържа 30 W бързо зареждане Warp Charge 30T през USB Type-C порт, а има и 3.5 мм жак за слушалки, както и стерео говорители. На задния панел има скенер за пръстови отпечатъци, а чрез изрязаната в левия горен ъгъл на дисплея 16 МР селфи камера се поддържа и Face Unlock. Основната камера е четворна, като залага на 64 МР главен сензор с електронна стабилизация и бленда f/1.79 + 8 MP камера с ултраширок обхват от 119° + 2 МР макро камера + 2 МР монохромна камера.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • b_ignatov
Цитирай
Аксесоари
#2

Този телефон не бих го препоръчал на никой. Лагав,особенно при отваряне на камерата,забива около 3-4 сек,преди да заработи добре. Кофти пръстов отпечатак,на мен ми е малко неудобен,и другото което е,че на моменти не работи коректно. Никаква реакция ,трябва да светнете дисплея,и тогава заработва. Батерията е задоволителна. На моменти след изваждане от зарядното,телефона ,като че ли цикли около 5 секунди,после се оправя. П.с мое мнение. В този ценови клас ,има други модели,далеч по-добри.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

За ден ръчкане нямам забележки прехвърли всичко от mate20lite без проблем. Най-голямото предимство лично за мен са стерео говорителите, дисплея е добър има някакъв нощен режим по-различен от стария ми тел. вечер се включва автоматично. Камерите са стандартни нищо ново, за батерията е рано да се говори, но със сигурност ще е по-добра от стария тел. 5Gто още не го потдържа за този модел Виваком. Недостатъци засега невиждам.

Mate 50 pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на pezilink за това мнение:
  • Be6i4, chorlav
Цитирай
#4

OnePlus Nord N10 - Пълен обзор

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • pezilink
Цитирай
#5

OnePlus Nord N10 5G предлага най-доброто от Nord на по-ниска цена.

https://mobilebulgaria.com/reviews/onepl...iska-tsena

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • pezilink
Цитирай
#6

Днес дойде Security Patch за февруари и някои подобрения:[Изображение: b0bc6498bfa54ab1ddf2cf0b6aa55dbd.jpg]

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай
#7

Някой който го има би ли казал дали има две сим и сд карт слод едновременно?
Или е ако са две сим няма сд карта?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#8

Eто отговор на въпроса ти:
   
Цитирай
#9

Надявах се да с две сим+ сд карта ама... Smile

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#10

Пробвай този номер незнам дали ще стане на one plus. Има много облаци аз лично ползвам pCloud и нямам карта памет, а и 128GB вградена са ми достатъчни. [Изображение: e30ace0f8aac47df0ec72c5752e540b1.jpg]

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай
#11

Security patch за март:[Изображение: 45a668ca6807ee92303493b1b63befea.jpg]

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай
#12

   
Тествай 5G мрежата на Vivacom с новото попълнение в портфолиото ни - OnePlus N10!
Цитирай
#13

(2021-04-22, 19:43:48)pezilink написа:  Тествай 5G мрежата на Vivacom с новото попълнение в портфолиото ни - OnePlus N10!

Нужно е само да се ъпдейтне до последна версия на MIUI. Rofl_mini


Прикачени файлове Миниатюри
   

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#14

MIUI в Oneplus?

 
Цитирай
#15

Ъпдейта (актуализацията)е в по-горното ми мнение от 18.04. OnePlus N10 - Oxygen OS 10.5.11.BE89BA_20210325
[Изображение: bf6e0afb545b513d95cc7c276aad3fc6.jpg]

Mate 50 pro
Цитирай
#16

Nord N10 започва да получава първата и последна актуализация на OC - Android 11.

https://www.gizmochina.com/2021/07/19/on...ndroid-11/

 
Цитирай
#17

Дойде 11та при мен
[Изображение: 84de1eeb65eab219ba62e6076993e7d5.jpg]

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай
#18

Здравейте, след актуализацията до 11 версия, нямам известия от Gmail. Има ли някой с подобни проблеми?
Цитирай
#19

Опитай с изчистване кеша на приложението.

 
Цитирай
#20

И кеш трих, и приложение актуализирах и телефона нулирах. Все тая.
Цитирай
#21

Здравейте.
Мисля да купя OnePlus Nord N10 5G за подарък, но нещо се бъркам с цветовете. Някой ще потвърди ли колко цвята има този модел? Виждам че се предлага само в цвят "midnight ice"......каквото и да значи това. На места ми казват, че го имат в син цвят, а на други в черен цвят. Някой ще потвърди ли дали е само в един цвят и какъв е той?
Благодаря предварително.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk

OnePlus 2 64Gb
Цитирай
#22

Само в Midnight Ice е.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • b_ignatov
Цитирай
#23

Здравейте ,

От известно време телефона (oneplus NORD) не ми визуализира на дисплей никакви нотификации (съобщения фейсбук , инстаграм , вайбър и т.н) .  Понякога има само звуков сигнал  и трябва да гадая къде имам съобщение , т.е няма нищо в нотификации. В настройки уж всичко е ОК .



Поздрави

Wildfire
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)