Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung A71 оr Xiaomi Redmi Note 8 Pro
#1

Здравейте, колеги. Чудя се кой от двата телефона да избера...Не търся нищо съществено...просто трябва да купя телефон и съм се спрял на тия двата - отворен съм и за други предложения разбира се...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
Аксесоари
#2

Аз бих заложил на Samsung. Xiaomi имат страшно много софтуерни проблеми, особено след актуализацията до MIUI 12. И понеже аз не ползвам, наскоро препоръчах едно Redmi Note 9 или 8, не помня, понеже го сравнявах по хадуер с друг модел... На третия ден момчето вече го връща в магазина заради дефекти с камерата. Почуствах се като пълен идиот... За последен път препоръчвам нещо на база хадуер, напълно ингорирайки фийдбека който съм прочел...

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай
#3

Xiaomi Redmi Note 8 Pro е с Mediatek процесор, Android 9, ips дисплей, Samsung е със същата батерия, Super AMOLED, с Android 10, Snapgragon.
По-добър е Samsung, но също виж и Xiaomi Redmi Note 9 Pro, който вече се конкурира със Samsunga, както и Xiaomi Mi Note 10 Lite https://techmart.bg/%D0%A1%D0%BC%D0%B0%D...ht%20Black който е на промоция. Motorola Moto G9 Plus също е добър вариант.
Samsung си е скъп заради марката, двете Xiaomi според мен са по-добри, а и цената е по-ниска, както и на Motorola. А и Samsung няма стерео звук и водоустойчивост.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Samsung-а е по-добър и по-изпипан от 8 Pro. Може би най-голямата разлика е в процесора. Когато избора е между Mediatek и Snapdrgagon, избирай втория вариант. И аз бих препоръчал по-добър Xiaomi. Note 9 Pro си заслужава повече и от Note 8 Pro, и от A71. 128/6 GB вече може да се купи за малко над 400 лева, което убива конкуренцията откъм цена/качество.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#5

Аз понеже ползвам Note 8 pro близо година, да вметна, че вече доста отдавна е с андроид 10 и поне при мен не е имало софтуерни проблеми. Разбира се по-нов модел е за предпочитане съобразно колко пари е решил да отдели човек.
Цитирай
#6

Двата модела въобще не са в една ценова категория и сравнението е безмислено. А71 го сравнявай с Poco X3 или Mi 10T Lite.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#7

Все още не съм решил кой бюджетен да избера... Сега...Note 9 Pro или А71?

Или нещо друго до 420 лв?
Тия Лайт версии заслужават ли си?

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#8

Huawei Nova 5T в момента в Емаг е за 400лв...помисли за този вариант
[-] 1 потребител изказва благодарност на osil за това мнение:
  • solo5
Цитирай
#9

Малък екран...иначе телефона е хубав

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#10

Note 9 Pro е един от на-добрите варианти за парите си. До 420 лв. е трудно да се намери по-добър. Samsung-a е по-скъп. Малко по-изпипан е откъм габарити. Най-голямата разлика им е в дисплеите, иначе са сравними. Там, ако имаш предпочитания, можеш сам да отсееш кой е за теб.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#11

Forsi ти е казал,Poco X3 също е вариант за този бюджет
Цитирай
#12

Четох, че САЩ планират да добавят и Xiaomi в черния си списък, както е Huawei, така че бих заложил на Samsung.
Цитирай
#13

(2021-02-09, 22:30:40)osil написа:  Huawei Nova 5T в момента в Емаг е за 400лв...помисли за този вариант

Уникален телефон за парите си е Nova 5T.
Заслужава си и за 500лв, а ако е паднал на 400лв
просто няма аналог за това което предлага. Скоро ще получи и EMUI 11
Цитирай
#14

За вече излезли модели евентуални санкции няма да има(ако гледаме опита от Хуауей)
Цитирай
#15

Скоро ще излиза Galaxy F62, но не знам дали ще се продава на нашия пазар. Цената се очертава да е около 500лв. За това получаваш голям екран, батерия и добър чипсет. Аз все още използвам смартфона от подписа ми и, този нов телефон от "среден клас" ще предложи по-добра производителност и живот на батерията от моя, вече стар флагман Big Grin

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай
#16

Взех Redmi Note 9 Pro Rolleyes Rolleyes  Надявам се да не греша Huh

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#17

Честито! Едва ли.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)