Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Лошо качество на разговора Galaxy S 10+
#1

Здравейте ! Телефона го имам от 1година и половина ,но от доста време насам отсрещната страна ме чува  все едно съм далеч от телефона, заглъхнало и на моменти почти не ме чуват никак.При разговор на високоговорител или през слушалките,които са в кутията този проблем изчезва и ме чуват добре.Аз си мисля ,че има проблем с втория микрофон който е за шумозаглушаването, защото на високоговорител до колкото знам той не работи, а и като съм на слушалки също. Естетствено го върнах към сервиз на Теленор да го погледнат и днес ми пратиха sms,че е обслужен .Проверих в страницата им и заключението на сервизния им инженер е : преинсталация на софтуера и при тест апарата няма отклонения Big Grin .На 99% съм сигурен ,че нищо няма да се промени с тази преинсталация,но да попитам някой да е имал такъв проблем и дали има решение различно от продажбата на апарата ,защото като гледам май ще се разделям с него,но какво да си купи човек като гледам телефон за 2000лв при пускането му на пазара и да има такива дребни но досадни проблеми,та нали за това е телефон да ти служи и за разговори все пак Grater

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз имах такъв проблем и един колега.
Почистих му внимателно с клечка за зъби отворът на долния микрофон, че се беше запълнил с прах, докато стои в калъфа и като че ли няма оплаквания.
Друго си мисля да не му идва някак си обгърнат от калъфа този микрофон и да заглъхва.
Струва ми се, че проблемите започнаха след като почнах да ползвам Спиджен, доста надълбоко остава микрофонът.
Цитирай
#3

Микрофона изглежда чист, а ме страх да бъркам с игла да не повредя микрофона или мембраната която е за да не влиза вода и прах. И без кейс пак заглъхва.Естествено го върнаха със софтуерен ъпдейт ,а проблема не е отстранен и пак е в сервиза.Поздрави ! Storstark

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#4

В подобна ситуация, ако има нужда от почистване, просто използвам стара четка за зъби, върши чудесна работа.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • plamen_jelezniq
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)