Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Няколко въпроса за MI NOTE 10
#1

Здравейте колеги!
От няколко дни притежавам CC9 PRO/(флашнат на МИ/ГЛОБАЛ)MI NOTE 10 . Въпросите ми са:
1.  Когато ми "вдигннат" при повикване, телефона вибрира и издава моментен тон. Мога ли да премахна това?
2. Олед дисплея "харчи" ли много от батерията (в стенд-бай) режим? В сравнение, когато е изключен?
3. С EU ROM версията е. Мога ли да записвам обаждания по какъвто и да е било начин (google app) или друго /без друг РОМ/?
Цитирай
Аксесоари
#2

За първият въпрос мога да кажа че се премахва,от звуци, другите не съм ползвал
Цитирай
#3

За т.3 аз използвам CubeACR. Работи прекрасно и безпроблемно.

Изпратено от моят Mi Note 10 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

ibrahim79, може ли по-точна настройка?
SXS, най-доброто което съм ползвал!
Цитирай
#5

Прегледай:Звуци и вибрация,надолу има вибриране,а допълнителни настройки има още опции,пак там
Цитирай
#6

(2020-12-12, 17:14:51)ibrahim79 написа:  Прегледай:Звуци и вибрация,надолу има вибриране,а допълнителни настройки има още опции,пак там

Само това имам:


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#7

По точка 1 ето къде е настройката:


Прикачени файлове Миниатюри
                   

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#8

(2020-12-12, 19:52:25)valkov2 написа:  По точка 1 ето къде е настройката:

Благодаря мнооого!

По точка 2 от темата ми:
От около 10 дни ползване установих, че с включен
always-on дисплей батерия ми пада с около 20% по-бързо. Може само при мен да е така. Но пък е много удобен.
Цитирай
#9

Колеги, телефона е с 2 сим. На 1-во гнездо Теленор, на 2-ро А1. При изпращане на СМС ми дава избор, но при избиране на Теленор ми дава грешка 38.
Моля за помощ.
Цитирай
#10

(2020-12-20, 12:40:23)Dushanov написа:  Колеги, телефона е с 2 сим. На 1-во гнездо Теленор, на 2-ро А1. При изпращане на СМС ми дава избор, но при избиране на Теленор ми дава грешка 38.
Моля за помощ.

Колеги, реших си проблема:
 След като влязох в настройките посредством *#*#4636#*#* , в смс центъра ми стоеше "+7",145. На мястото на 7-цата сложих 3598910000 (Теленор) и вече мога да пращам смс-и!
 Не знам как се е получила тази грешка.
Дано съм полезен на някого...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)