Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit GTR2 - мнения и отзиви
#26

(2020-12-15, 07:23:02)emzo написа:  Gps - ако спре да вали, ще сравня с гт2 днес.

Излизат нотификациите на кирилица.
Бг език на този етап няма. Добавят постепенно.
Аз да попитам, ако телефона е на Бг език, нотификациите на часовника на бг ли излизат? Защото Anazfit bip трябваше телефона да е на англ.за да излизат нотофикациите на часовника на бг...
Цитирай
Аксесоари
#27

Заради теб го обърнах телефона на БГ, излизат си нотификациите на БГ.
Цитирай
#28

(2020-12-17, 22:23:36)emzo написа:  Заради теб го обърнах телефона на БГ, излизат си нотификациите на БГ.

Благодаря, това беше голям проблем пак казвам при Amazfit Bip
Цитирай
#29

[Изображение: IMG-20201217-223448.jpg] [Изображение: Screenshot-20201217-223433-com.jpg]
Цитирай
#30

(2020-12-16, 18:52:42)emzo написа:  4 дни с аод, на 1ви заряд. Нямам никакви бъгове и забележки.
Най-вероятно няма да го ползвам постоянно с АОД.
Единственото, което бих искал е възможността да набирам фаворити от него, но бих го преживял.

Quite happy съм Smile
Извинявайте за тъпия въпрос,но какво е АОД?
Цитирай
#31

Каквото е и на телефона. AOD - always on display. С 2 думи часовника показва часа постоянно, защото при смартовет с цел пестене на енергия по подразбиране е изключено
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • vshiderova
Цитирай
#32

Отново разочароват с куц GPS, защо изобщо го слагат като опция след като не работи..
Цитирай
#33

Здравейте!
 Някой вече да си го е поръчал от Aliexspress? 
 Aliexpress 
 Колебая се дали да го поръчам! Доставка от Франция! Притеснява ме, че продавача няма рейтинг!Какво мислите?

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на trepacho за това мнение:
  • kerenski
Цитирай
#34

Парите са ти защитени, получаваш, снимаш, отваряш, снимаш и така. Ако си доволен, ще проима рейтинг... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#35

(2020-12-22, 07:59:53)alexbg67 написа:  Парите са ти защитени, получаваш, снимаш, отваряш, снимаш и така. Ако си доволен, ще проима рейтинг... Wink

Ако не ще си се набутал с няколко месеца в чакане, нищо работа  Big Grin
Цитирай
#36

Много съм се навил за такъв часовник! Някой да сподели мнение за ТОВА ! Човека каза, че са купувани от Белгия! Възможно ли е да са реплика?

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#37

Доставка Франция, какви няколко месеца... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#38

(2020-12-22, 12:38:35)trepacho написа:  Много съм се навил за такъв часовник! Някой да сподели мнение за ТОВА ! Човека каза, че са купувани от Белгия! Възможно ли е да са реплика?

Не виждам смисъл. В алито мисля е по-евтин. Дали от Франция за 10 дена или тука по куриер сега с тия празнични дни.... Отделно гаранция и в двата случая няма.
Цитирай
#39

Съмнително евтин е в Али-то.
Цитирай
#40

Това им е реалната цена. Онлайн магазините и тези от OLX също са от там, но със съответната надценка за да изкарат по някой лев. Гаранция нямаш и от двете места.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#41

Аз писах на продавача от Алито-ни вопъл ни стон.Не видях никъде дали е глобалната версия.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#42

Ми те още спинкат хайванчетата... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#43

(2020-12-22, 14:52:42)simeonov_74 написа:  Това им е реалната цена. Онлайн магазините и тези от OLX също са от там, но със съответната надценка за да изкарат по някой лев. Гаранция нямаш и от двете места.

https://eu.amazfit.com/products/amazfit-gtr-2 това им е официалната цена.
Цитирай
#44

Поразгледай Aliexpres и ще видиш че цените са им много по ниски от тези

amazfit Official Store
https://a.aliexpress.com/_mrpQq6d

 Ето линк и сравни цените на този часовник с този от сайта който ти си посочил. Без мито с френски пощи

BGN 228.83  61%OFF | Amazfit GTS 2 Smartwatch 5ATM Water Resistant AMOLED Display 12 Sport Modes All Day Heart Rate Tracking For Android

https://a.aliexpress.com/_mNStafB

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#45

Щом казваш:
https://www.aliexpress.com/item/10050016...51526411.0

Амазфит Офишъл Стор
Цитирай
#46

Какво да гледам? Това което виждам е че в Aliexpres цената е по ниска от тази която ти си пратил с около 40 лв.


Прикачени файлове Миниатюри
       

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#47

Колега, скрий си данните от първата снимка.
Цитирай
#48

Ако е към мен - нямам, какво да крия.

-------------
Да посоча и няколко минуса на ГТР2, понеже ползвам и ГТ2 про и мога да сравнявам.

Като звънне алармата на телефона, не може да се изключи или snooze-не от часовника.

Ако телефона ми е в нормален режим и някой ми звънне - mute на часовника, спира звук/вибрация само на часовника, телефона продължава да звъни. Предполагам ще го оправят с фирмуер. Обаче най-дразнещото е невъзможността да върнеш обаждане от самия часовник, а това едва ли ще добавят с фирмуер.
Цитирай
#49

Отскоро имам gtr2. Когато телефонът ми е с българско меню, на часовникът се изписват само номерата при входящо обаждане. (Като тук говоря само за обаждания, не за нотификации. Те се показват както на телефона, независимо менюто на какъв език е)Какво ли не правих но нищо друго не помага освен смяната на менюто на телефона на английски.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#50

Здравейте! Да не отварям нова тема ще попитам тук. Amazfit GTR2 показва ли фазите на луната и надморската височина? Също така може ли да се свърже с айфон?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)