Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit GTR2 - мнения и отзиви
#51

(2021-01-03, 02:43:14)7dRv написа:  Здравейте! Да не отварям нова тема ще попитам тук. Amazfit GTR2 показва ли фазите на луната и надморската височина? Също така може ли да се свърже с айфон?



Показва атмосферно налягане и надморска височина;,/дали са коректни идея си нямам/ В youtube има клипове как се свързва с айфон.
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-12-29, 21:38:15)PetyrGogov написа:  Отскоро имам gtr2. Когато телефонът ми е с българско меню, на часовникът се изписват само номерата при входящо обаждане. (Като тук говоря само за обаждания, не за нотификации. Те се показват както на телефона, независимо менюто на какъв език е)Какво ли не правих но нищо друго не помага освен смяната на менюто на телефона на английски.

 Пробвай с модифицираната версия на ZEPP

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#53

Пробвай с модифицираната версия на ZEPP

Сега го пробвах и пак не става.
Не знам аз ли не правя нещо както трябва...от телефона ли е. 
Благодаря все пак за предложението.

Цитирай
#54

(2021-01-08, 21:36:37)PetyrGogov написа:  Пробвай с модифицираната версия на ZEPP

Сега го пробвах и пак не става.
Не знам аз ли не правя нещо както трябва...от телефона ли е. 
Благодаря все пак за предложението.


 Пробвай това, трябва да стане ZEPP MOD APK

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#55

(2021-01-09, 16:52:03)trepacho написа:   Пробвай това, трябва да стане ZEPP MOD APK

(2021-01-09, 17:17:08)PetyrGogov написа:  Благодаря много. Това вече е точно в десятката. Сега входящите повиквания се изписват с името както трябва да бъде!
[-] 1 потребител изказва благодарност на PetyrGogov за това мнение:
  • Asko6
Цитирай
#56

Здравейте,
харесал съм моделa и имам няколко въпроса. АОД има опция watchface based aod. Това какво означава- независимо кой фейс е сложен го показва като аод или само част от него остава? Може ли да се добавят аод интерфейси през апа или трети сайтове? До колко може да се ползва независимо от телефон часовникът, примерно тракинг с гпс, задаване на аларми и напомняния? Има ли готини аналогови фейсове някъде из нета, тип сейко, омега и т.н или примерно от сайта https://amazfitwatchfaces.com/ дали могат да се ползват наличните от първата gtr версия?
Цитирай
#57

(2021-01-11, 19:25:30)alte449 написа:  Здравейте,
харесал съм моделa и имам няколко въпроса. АОД има опция watchface based aod. Това какво означава- независимо кой фейс е сложен го показва като аод или само част от него остава?

До колко може да се ползва независимо от телефон часовникът, примерно тракинг с гпс, задаване на аларми и напомняния

По-скоро са няколко стилизирани

Алармите се настройват директно от часовника, докато напомнянията от телефона. Независимо след това дали телефона е изключен, напомнянето се показва на часовника.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#58

Само част от него, в зависимост от самия циферблат. Това е отличаващата му черта спрямо другите нон wear os/tizen часовници.

Вече има и къстъм циферблати, инсталират се с Notify for Amazfit

Oт гтр1 НЕ стават !
Цитирай
#59

Здравейте, имам питане, от днес съм с часовника, телефона ми е Xiaomi mi 10 t lite, свързах го към телефона чрез zepp, но не мога да го настроя за получаване на известия на часовника или обаждания. Пробвах и през версиите на зеп от Гугъл магазина и тези качени по горе, но не става.


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай
#60

(2021-01-12, 14:18:48)vanko_orion написа:  Здравейте, имам питане, от днес съм с часовника, телефона ми е Xiaomi mi 10 t lite, свързах го към телефона чрез zepp, но не мога да го настроя за получаване на известия на часовника или обаждания. Пробвах и през версиите на зеп от Гугъл магазина и тези качени по горе, но не става.

Трябва да дадеш всички разрешения за zepp

Включени ли са ти известията за bluetooth na zepp


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#61

@emzo , от както притежаваш часовника колко актуализации на firmware-а имаше? Интересно ми е да намеря предишни версии какви промени включват и колко често са налични актуализации? Търсих, но никъде не намирам подобна информация.

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#62

Само една дойде актуализация
Няма от къде да ги дам разрешенията


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#63

Разрешенията (много зависи от типа на Андроида който ползваш) най-лесно се достъпват като задържиш на иконата на приложението.
Трябва да има нещо от рода на Info, about което да те вкара в информацията за приложението, където се чисти кеш данни и т.н
Там трябва да има и permissions.
Ако ли не - всеки андроид има търсачка в настройките, така че пишеш разрешения или Permissions и си намираш арр-а, после даваш нужното за работата му.
При мен е нещо подобно:


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#64

Не става и така ???


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#65

(2021-01-12, 16:22:15)vanko_orion написа:  Не става и така ???

Пусни си блутута на часовника и след това го свържи.

От часовника setting, network and connections, bluetooth... И след това го свързваш с телефона.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#66

Благодаря. Най накрая това го оправих. А могат ли да излизат съобщение от Вайбър, Месинджър и други приложения от телефона?
Цитирай
#67

(2021-01-12, 18:12:13)vanko_orion написа:  Благодаря. Най накрая това го оправих. А могат ли да излизат съобщение от Вайбър, Месинджър и други приложения от телефона?

Отваряш zepp след това долу в средата enjoy после app alerts активираш го...след това пак долу в средата manage apps... и добавяш каквото искаш
[-] 1 потребител изказва благодарност на PetyrGogov за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#68

Има вече и GTR2e модел, малко по- евтин и с увеличен живот на батерията, за сметка на премахната функция за говорене през часовника, паметта и по- различно покритие на дисплея. Не лоша оферта май, ако животът на батерията е наистина по- добър.
Цитирай
#69

Колко по-добър да е ? Живота на батерията ...

------------

Г-да модератори и администратори, тази тема ще ме загуби (и други потребители), поради простата причина, че е преместена в друг раздел.
Същото вече се случи с гармин часовници темата.

Седнете и го обсъдете, ако трябва преименувайте раздела от Андроид часовници на Смарт часовници и фитнес трекер или нещо си там.

--------------------------

Не бях се "хвалил", но моя GTR2 сдаде багажа на около 10ия ден. Днес ми го смениха. За сефте ми се скапва електроника и съм доволен, че не го поръчах от Алиекспрес.

Сега остава дилемата да го ползвам ли или да продължа да си ползвам ГТ2 Про Smile
И двата имат и плюсове и минуси. Като титания и сапфира не ме вълнуват особено.
Говоря(пиша) за софтуерни плюсове и минуси.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • milss
Цитирай
#70

(2021-01-13, 15:02:49)emzo написа:  Колко по-добър да е ? Живота на батерията ...

------------

Г-да модератори и администратори, тази тема ще ме загуби (и други потребители), поради простата причина, че е преместена в друг раздел.
Същото вече се случи с гармин часовници темата.

Седнете и го обсъдете, ако трябва преименувайте раздела от Андроид часовници на Смарт часовници и фитнес трекер или нещо си там.

--------------------------
Напълно подкрепям! Никога не бих се сетил да търся Смарт часовника GTR2/който дори не е Xiaomi а Huami/ в раздел : Xiaomi Lifestyle.
Но ...както се казва вие си знаете. Кой съм аз, че да ви уча.
Цитирай
#71

Huami е подмарка на Xiaomi. Лично аз преместих темите, защото много повече помощ за GTR ще намерите в Xiaomi раздела. Където са и всички останали техни модели:
Стратос, бип, пейс, т-рекс, върдж..., всичките гривни и т.н
Ако имате проблеми с това преместване ме ескалирайте към някой от Админите ( @admin, @Be6i4 ) за финално решение(отсъждане.
Цитирай
#72

То не е работата да те ескалираме, обвиняваме или каквото и да е .
Не е удобно просто.

ГТ2 също е хуавейски часовник, но си седи в андроид часовник раздела.

Гармин часовниците също ги преместихте и я ги види някой, я не.

Аз лично съм си свил всички подфоруми , които не ме вълнуват и видях от препратката, че е преместена темата.
Която препратка след месец ще изчезне на втора страница.

Обмислете го.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1652925 тук също е писано, без ефект.

Най-лесния вариант е Смарт часовници и всичко вътре.
Цитирай
#73

Най-лесен е ама нещата на xiaomi са прекалено много и по твоята логика една камара часовници и гривни трябва също да иде в раздела. Точно за това е ескалирането. За да се обсъди от екипа и да се намери оптимално решение.
Както казах: В Xiaomi раздела можеш много повече помощ да намериш и за gtr(2), и за Zepp, mi fit и прочие.
Цитирай
#74

Навсякъде е едно и също, модератора коли, модера беси.

Пусни една анкета и потребителите да решат.
Пречупи си егото...


П.с. нищо лично към теб, а към титлата ти Smile
П.с.с. и да, не виждам лошо да има теми за всички бандове в раздел смарт часовници.
Цитирай
#75

Разбирам да съм си измислил раздел и правила. Просто си преместих темите на мястото им. Тагнал съм Админите. Сега чакаме.

Нека не се заяждаме излишно. Темата все пак е за часовника.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)