Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit GTR2 - мнения и отзиви
#76

Не е мястото тук за спорове, но в "Предложения за сайта и за форума" сме писали няколко човека специално за Гармин часовниците и вече месец и половина никой администратор или модератор не благоволи поне да даде индикации, че е прочел предложенията.
@suffer, щом си решил, че е най-добре Huami да са в раздела на Xiaomi, а Гармин в друга електроника - добре. Тогава защо Huawei и Samsung часовниците продължават да са в "Андроид часовници"? Те какво общо имат с Android wear?
Най -добро е предложението на @emzo, всички смарт часовници да са на едно място.

1916 
Цитирай
Аксесоари
#77

не ме карайте да заключа темата докато се вземат решенията. Казах ви какво следва от тук насетне.
Темата с предложенията се чете и се обсъжда от екипа.
Това, за което говорим днес също ще бъде обсъдено. Все пак и модераторите, и потребителите и админите имат и личен живот и не могат да са постоянно на линия при поискване.
Имайте малко търпение. Ще има решение на проблема.
[-] 5 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, emzo, milss, redsys, ronnie72
Цитирай
#78

Здравейте, извинявам се пак за глупавите въпроси, но някой може ли да ми обясни оградените опции за какво служат? Друг въпрос ми е възможно ли е след часовника е бил далеч от телефона се свързва чрез приложението, но блутуута не се свързва за провеждането на разговори и трябва ръчно, как да го направя автоматично?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#79

От днес получих нов ъпдейт. Сега вече може да се обърне циферблата на часовника и да се носи на дясната ръка, а копчетата да са отляво. Аз лично няма да го ползвам, защото и така ми е удобно, но все пак рекламираха за обръщането на дисплея а до сега не ставаше.
Смяната става от settings на часовника..user preference wearing direction, там вече се избира дали бутоните да са отляво или отдясно
Цитирай
#80

Ъпдейт с незначителни промени и функции на фона на очакванията ми! Пак е нещо обаче!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#81

Освен от магазина в Zepp, могат ли от някъде другаде да се теглят watch face ?
Цитирай
#82

https://amazfitwatchfaces.com/gtr/fresh?...ible=GTR_2
Цитирай
#83

Много ме дразни закъснението от 1-2 секунди преди светването на дисплея! В настройките съм дал скороста на sensitive! Някой със същия проблем?

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#84

(2021-02-03, 10:21:10)trepacho написа:  Много ме дразни закъснението от 1-2 секунди преди светването на дисплея! В настройките съм дал скороста на sensitive! Някой със същия проблем?


(2021-02-03, 10:51:30)PetyrGogov написа:  На sensitive, светва горе долу на 1 секунда. На normal забавянето ми е 2-3 секунди.

На мен ми отчита някви крачки Big Grin докато спя ??. Не се разхождам насън, проверил съм. Освен ако се поврътвам повече докато спя да го отчита. Тази вечер 8 крачки. Tooth
Цитирай
#85

Аз пък забелязвам, че ставането до WC не ми отчита крачки, които са към 15!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#86

имаш ли behaviour tagging в приложението като опция.
Да го обучиш кога са крачки и кога не
Цитирай
#87

Не съм срещал!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#88

(2021-02-03, 14:06:15)suffer написа:  имаш ли behaviour tagging в приложението като опция.
Да го обучиш кога са крачки и кога не

Аз го намерих в settings на приложението. Ще ги обуча и ще пиша след това.
Цитирай
#89

Успех.
Цитирай
#90

Някой да има идея защо не получавам известия от вайбар? От всички други получавам, само от вайбар не.
Цитирай
#91

Сега разгледах статистиката на крачките.
Върнах две седмици и познайте! От както дойде новият ъпдейт на 20.01 всяка нощ ми е отчитало между 8 и 50 крачки. Разпределени са часово. От 0ч. до 3 часа по около 8, 14, 12 крачки на час Bu
От вчера започнах да го обучавам пуснах го на сън и тази сутрин ...бам пак 28 крачки  Tooth Продължавам да го обучавам и да видим.
Цитирай
#92

(2021-02-04, 09:23:24)KoZkA написа:  Някой да има идея защо не получавам известия от вайбар? От всички други получавам, само от вайбар не.


Идват при изключен екран ли само
защото вайбър има опции за самото входящо  да е popup - трябва да се спре
Цитирай
#93

Изтрих всички циферблати, останаха три фабрични и единия който ползвам! Рестартирах часовника! Днес цял ден светва от раз, без забавяне! Ще видим за напред! Братята руснаци споменават из форумите, че при по-семплите циферблати забавянето е незабележимо!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#94

Здравейте,

Тъй като смятам да си купя часовника ме интересува дали има някакви сериозни бъгове. Като например проблемния GPS модул на първия GTR. Не че това толкова ме касае, но за пример.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#95

(2021-02-27, 11:54:10)hamilcar написа:  Здравейте,

Тъй като смятам да си купя часовника ме интересува дали има някакви сериозни бъгове. Като например проблемния GPS модул на първия GTR. Не че това толкова ме касае, но за пример.

Аз го ползвам от няколко месеца и съм доволен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на PetyrGogov за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#96

(2021-02-27, 11:54:10)hamilcar написа:  Здравейте,

Тъй като смятам да си купя часовника ме интересува дали има някакви сериозни бъгове. Като например проблемния GPS модул на първия GTR. Не че това толкова ме касае, но за пример.

 Аз го ползвам месец и половина със смесени чувства! Визуално ми харесва, но софтуерно има какво да се желае! Не очаквай чудеса от GPS-а! Има леко забавяне при светването на екрана! Няма регистър на повикванията, не можеш да набереш от часовника! Ако телефона е на български език не излизат имената на кирилица при входящо повикване! Бях с GT2, сериозно се замислям за GT2 pro!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#97

(2021-02-28, 09:01:06)trepacho написа:   Ако телефона е на български език не излизат имената на кирилица при входящо повикване!

При мен телефона е на български и ми се изписват входящите и на латиница и на кирилица.

Само че с moda който ти ми даде. 
RuMiFit AeX 5.8.1
Благодаря още веднъж, защото бях бесен. Angry
Цитирай
#98

(2021-02-28, 09:16:56)PetyrGogov написа:  При мен телефона е на български и ми се изписват входящите и на латиница и на кирилица.

Само че с moda който ти ми даде. 
RuMiFit AeX 5.8.1
Благодаря още веднъж, защото бях бесен. Angry

 Моля! Лошото е, че се спира разработката на мода! Аз ползвамам френския!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#99

(2021-02-28, 09:01:06)trepacho написа:   Аз го ползвам месец и половина със смесени чувства! Визуално ми харесва, но софтуерно има какво да се желае! Не очаквай чудеса от GPS-а! Има леко забавяне при светването на екрана! Няма регистър на повикванията, не можеш да набереш от часовника! Ако телефона е на български език не излизат имената на кирилица при входящо повикване! Бях с GT2, сериозно се замислям за GT2 pro!

Честно казано главно за часовник ще го ползвам. Единствено светването на екрана може да ме подразни, но предполагам ще го отстранят като проблем, ако ли не ще гледам да го отстраня аз някак.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

Някой знае ли, има ли опция за гледане на данните за съня от часовника? Никъде не го намирам, само от приложението.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)